0

Veratti to podejrzewam, że akurat chciał do nas dołączyć, ale nie dostał zgody, postraszyli go konsekwencjami, agent odradził i tyle, co do Rabiota to pewnie było tak jak mówisz, od początku chodziło o pieniądze, jeszcze do tego matka w roli agenta co pewnie w każdej jego życiowej decyzji musi uczestniczyć :V w tym okienku nie ma szans już na Pogbe pomimo tego, że możemy kupować zawodników z Anglii, bo im okienko się już zamknęło i nie są go w stanie nikim zastąpić, trener MU ma żal do zarządu o brak jakiegokolwiek transferu, a oni mu jeszcze sprzedadzą podstawowego zawodnika? nie ma głupich, może w przyszłym.

1

Czytam te posty i nawet nie chce wiedzieć co Wy tam oglądacie chłopaki :D

0

Też dorzuciłem swoją cegiełkę na Cou, jak na razie mamy 36,7%, Neymar 54,9% na prowadzeniu.

18

Przecież to ulubiony komentator La Rambli xD zawsze był burakiem.

3

Nie zapominajmy, że jeszcze na 30-letnim Paulinho zarobimy 10mln.

1

Tak, tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka :V

6

No bardziej Marlon, Denis, Munir :D

19

Z tą opcją wykupu to mi zaimponowali :-D

1

Przecież nie mają szansy go już nikim zastąpić, więc o czym w ogóle gadka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Identycznie w to grałem ;) Godzinami Poker, polowania.

1

1 część to była miazga. Przeszedłem 2 razy mimo, że gra do najkrótszych nie należy. Rockstar i wszystko jasne.

0

To jak chcesz mieć na swoim koncie to jedynie subskrypcja na 3-mce 79zł.

0

Jest na 3 miesiące, ale się nie opłaca bo trzeba dać około 80zł, a na rok jest bodajże 180zł, 14 dni jest darmowych na próbę jakbyś chciał.

0

Łapcie materiał przedstawiający różne możliwości w różnych ustawieniach ;))

0

Napisałem bo wszystko na to wskazuje, że Mina odejdzie i jeśli Gomes przejdzie pomyślnie testy medyczne to też, wkrótce się okaże, napisałem również, że nie wykluczone, iż ktoś jeszcze odejdzie chociażby na wypożyczenie bo dla nas się okno dzisiaj nie zamyka, wystarczyłoby mi gdyby odszedł jeszcze chociaż jeden po Minie, Vidalu i Gomesie. Też trzeba patrzeć realistycznie, nie oczekujmy cudów, Cou nawet jak się nie wyrobi z paszportem do niedzieli to i tak jest kwestia dni, może nie jest idealne, ale jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku.

12

Według mnie genialne okienko w naszym wykonaniu. Na 30-letnim Paulinho zarabiamy 10 mln (szkoda tylko, że nie od razu), na Minie 20 mln, Gomes za ile by nie poszedł to i tak bym się cieszył, Aleix też świetnie, że odszedł i nie wykluczone, że kogoś jeszcze się opchnie. Do klubu za to trafia utalentowany Arthur, który moim zdaniem idealnie się wpasuje do drużyny, fajny obrońca Lenglet (uważam, że lepiej się nadaje do nas, niż Yerry), plus tego Malcom, świetna alternatywa rywalizacji o pozycję z Dembele, rzutem na taśmę wyrwany z rąk Romy, Vidal z Bayernu po MEGA promocji 18mln. Dla mnie super okno.

0

Veratti i Rabiot tak odwalili i nic im to nie dało. Nie każdy klub sobie pozwoli na coś takiego, tym bardziej MU gdzie trener ma żal do zarządu o brak transferów.

0

XD

1

Mi tam bardziej 7 pasuje do Coutinho.

5

U mnie w całym domu ciemna jaskinia, okna zamknięte, wiatraki kręcą 24h i jakoś się żyje :P

0

Jakiejś większej uwagi nigdy do tego nie przykładałem, ale Pique z 9 na pewno wydałoby mi się co najmniej dziwne.

8

7? no i super, pasuje mu, Pan piłkarz ;)

0

PC7 no i pięknie.

0

No chyba tym samym co PS4 od PS4 Pro

3

Wiedziałem! tak naprawdę Messi nie jest z Rosario tylko z Roswell :-)
https://zapodaj.net/43b8b88c87722.jpg.html

14

A może by tak wsadzić kilka ochoczych par do rakiety, żeby się tam rozmnażali, potem ich dzieci i wnuki, aż w końcu dolecą do celu i zdadzą raport do NASA xD z dystansem ;)

3

Wolę SMS o treści Gomes, Mina, Denis sprzedani, okno zamknięte.

14

Na La Rambli niby wszyscy zgodni co do Denisa, a tu proszę, nawet 10% żeby w pierwszym grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?