- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1013 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1013 Culés
0
Dzisiaj Mourinho zwolal jakas specjalna konferencje prasowa? O co chodzi?
12
@Allo1982 O to, że klub nie planuje już żadnych transferów do klubu.
3
@Allo1982 na konferencji powiadomił że nie potrzebuje transferów
0
@Allo1982 Ma ogłosić że Pogba odchodzi do Barcelony
0
@BarcaInfo Czyli juz nie mamy szans sprowadzic Pogby?
2
@Allo1982 My do 31. możemy kupować. Szanse są, ale bardzo małe.
1
@Allo1982 mamy
on w kłótni z Mourinho i dodatkowo jego agent nalega na transfer
0
@Allo1982 XD
0
@Messibestplayerintheworld No w sumie wszystko zalezy od Pogby czy sie zbuntuje czy nie, musialby odwalic cos na wzor Dembele...
0
@Allo1982 Veratti i Rabiot tak odwalili i nic im to nie dało. Nie każdy klub sobie pozwoli na coś takiego, tym bardziej MU gdzie trener ma żal do zarządu o brak transferów.
0
@MesQueUnClub_87 Wydaje mi się, że Veratti i Rabiot od początku wiedzieli, że zostaną i grali na nosie Barcelonie, po cichu negocjując lepsze warunki kontraktu u szejka. Zobacz na Coutinho chociażby, Lvpool nie chiał się go pozbywać, Cou nie miał klauzuli wykupu ale tak naciskał działaczy The Reds, że w końcu się zgodzili, tak samo Dembele, tyle, że Francuz to już po całości poszedł z tym strajkowaniem. Jak Raiola i Pogba dalej będą naciskać, to jest spora szansa, że się uda, jak nie teraz to w zimie.
0
@Allo1982 Veratti to podejrzewam, że akurat chciał do nas dołączyć, ale nie dostał zgody, postraszyli go konsekwencjami, agent odradził i tyle, co do Rabiota to pewnie było tak jak mówisz, od początku chodziło o pieniądze, jeszcze do tego matka w roli agenta co pewnie w każdej jego życiowej decyzji musi uczestniczyć :V w tym okienku nie ma szans już na Pogbe pomimo tego, że możemy kupować zawodników z Anglii, bo im okienko się już zamknęło i nie są go w stanie nikim zastąpić, trener MU ma żal do zarządu o brak jakiegokolwiek transferu, a oni mu jeszcze sprzedadzą podstawowego zawodnika? nie ma głupich, może w przyszłym.