La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1050 Culés

konto usunięte

1

Barca chyba nauczyła się sprzedawać. Mina sprzedany za ponad 30mln a do tego zapewniona opcja wykupu( dla mnie to zaskoczenie) nawet za wypożyczenie Gomesa dostali kase. A co do samego Gomesa to wypożyczenie było najleszym wyjściem. Teraz byśmy dostali około 20mln a na wypożyczeniu może odpalić i za rok może będziemy wołać 60mln, ja się nie zdziwie. W Anglii powinien się odnaleźć, łatwiej opanuje styl gry i nie będzie tej presji co w Barcelonie a jeśli wierzyć trenerom Barcy to potencjał ma wielki. Do tego mamy już ponad 2mln za samo wypożyczenie. Świetne transfery, chyba Perez dał Barcelonie lekcje

3

@QAZ Nie zapominajmy, że jeszcze na 30-letnim Paulinho zarobimy 10mln.

konto usunięte

3

@MesQueUnClub_87 Dla mnie to zarobimy na nim 50mln, bo nie spodziewałem się że odzyskamy za niego jakieś pieniądze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?