4

Mafia: The City of Lost Heaven, Max Payne

0

RM

0

No oczywiście, tak samo wszelkie podniety traktuje jak pochopną ekscytację, ale ludzie oglądają presezon i już wiedzą kto jest do sprzedania i jak daleko zajdziemy w tym roku. :V

32

Hejtować 21-letniego zawodnika, który nigdy nie grał w Europie, a w Barcelonie rozegrał 2 mecze towarzyskie, SP i PG :D boki zrywać

0

Noo, nie to co Munir xD

2

Oj więcej takich tu było. Również pozdrawiam.

30

Pewnie dedykacja dla tych co przez X czasu pisali MalcoLm.

0

Denisa i Munira.

0

To teraz pytanie po co rezygnować z tego dodatku wystawiając go na prawej stronie? no i chciałem również przypomnieć, że Iniesta grał na lewej.

1

No i na której stronie spisywał się lepiej? zawinął jakiegoś rogala lewą nogą?

1

Z tego co się orientuje to już wielokrotnie był testowany z prawej strony przez VV i się nie sprawdził, więc oświeć mnie jak sens ma ustawianie go ponownie na pozycji z której nie może nawet strzelić?

1

Jeszcze mi powiedz, że na MŚ grał z prawej strony :D

6

Panowie serio, wygrywamy i Malcom strzelił gola, ale nie ogarniam tej logiki Valverede, każdy trener na świecie wie o tym, że Coutinho najlepiej się czuje ustawiony bardziej z lewej strony boiska, nawet jak gra ŚP, to on tam daje Vidala, a Cou od prawej, Malcom typowo lewonożny zawodnik, również z tendencją do zejścia na strzał, ustawiony po lewej stronie, gdzie raczej rogala nie zawinie, jedynie tak jak tu widzieliśmy, ja się pytam czemu koniecznie wszystko na odwrót?

25

Munir gra tak samo jak go zapamiętałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mega dziwnie, zawodnika typowo lewonożnego z tendencją do zejścia na strzał dał na lewo, Vidal też powinien się miejscami zamienić z Coutinho, bo nawet nie ma jak uderzyć z prawej.

6

Malcom na lewej, Coutinho po prawej, jak on to poustawiał? nie ogarniam tego.

0

O 18:15 to oni raczej nie grają :P

2

Zapewne połowa tych ludzi trolluje bo nie wierzę, że ktoś jest w serwisie ponad 2000 dni i on nie wie, że jest zawsze w tym samym miejscu informacja o transmisji, także proponuje ignorować tego typu posty.

0

"No co? przecież kiedyś chyba musi mnie wystawić w pierwszym?" xD

1

Jak ktoś nie potrafi zapamiętaj jednej prostej rzeczy, że tam na górze zawsze jest informacja o transmisji to takiemu już nic nie pomoże, co niektórzy nawet Google nie potrafią obsłużyć.

0

HBO GO też

12

Oglądałem wczoraj ten film "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" i powiem krótko: dla mnie MIAZGA, aż mam go ochotę obejrzeć drugi raz. Polecam

0

Że niby w takim meczu Once de gala?

2

No i tu Cie muszę zmartwić, bo nie każdy tak ma. Ja np. jak nie mogę zasnąć to myślę o tym co muszę jeszcze w życiu zrobić.

0

Ostatnimi czasy coś licha frekwencja na LR, wczoraj pierwszy raz widziałem 299 Cules.

1

Dzięki wielkie ;)

1

Chciałem sobie obejrzeć online kilka tytułów, ale nie ma ich ani na CDA, ani na YT, ani na HBO GO, może ktoś coś podpowie?
"Skazany" 2017
"Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" 2017
"Jestem mordercą" 2016
"Był sobie pies" 2017
"Pogorzelisko" 2010
"Najlepszy" 2017
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" 2016

Jest opcja któryś z nich zobaczyć na jakiejś stronce?

1

Zainstaluj sobie aplikacje Plus Online, zaloguj się tam swoim numerem telefonu, z ustawień wybierz sobie Pakiety i Usługi i tam masz mnóstwo możliwości. Ogólnie bardzo przydatna Apka, wszystko możesz sobie kontrolować. Sam używam pakietu 25zł na miesiąc (połącznia, sms-y,mms-y bez limitu) a neta mam 35gb jeszcze do wykorzystania.

0

W większości się pokryło i fajny opis Messiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?