MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spoko, jeszcze Messi jest kreatywny.
1
Z grubsza poleciałem
1
Przede wszystkim chyba ze względu na wiek.
0
Messi, Suarez, Coutinho, Busquest, Rakitić, Vidal, Arthur, Rafinha, Dembele, Malcom, Alba, Pique, Umtiti, Roberto
No to gruuubo :D niezła paka się szykuje :))
4
Busquest, Rakitić, Arthur, Vidal, Rafinha reszta out (Gomes, Denis, A.Vidal) i dla mnie bomba.
15
Naprawdę żywy przykład wiary, ciężkiej pracy i profesjonalizmu. Brawo
2
Na początku zwracałem na to uwagę, nawet sugerowałem przejście na cytat miesiąca, ale teraz to tam nawet nie zjeżdżam.
4
Pewnie mówią tak bo wygrał Mundial i strzelił bramkę w finale, ale nie pamiętają tak naprawdę jak grał wtedy Messi, gdzie mijał obrońców jak tyczki.
7
Tak na rozluźnienie ;) Arturo
46
4-4-2
Coutinho, Busi, Rakitić, Dembele
Coutinho, Busi, Rakitić, Malcom
Coutinho, Busi, Arthur, Dembele
Coutinho, Busi, Arthur, Malcom
Coutinho, Rakitić, Arthur, Dembele
Coutinho, Rakitić, Arthur, Malcom
Dembele, Coutinho, Rakitić, Malcom
Dembele, Coutinho, Arthur, Malcom
Dembele, Coutinho, Busi, Malcom
Dembele, Busi, Rakitić, Malcom
4-3-3
Coutinho, Busi, Rakitić
Coutinho, Rakitić, Arthur
Coutinho, Busi, Arthur
Arthur, Busi, Rakitić
Tak wiele opcji a jest jeszcze więcej. xD
1
Mogę polecić Samsung, ciche z funkcją szybkiego prania, w tej cenie to już z suszarką.
0
Rafinha jak już coś to na prawej gra, a tam jest Dembele/Malcom, więc jeżeli miałby zostać to środek, Gomes nawet jak zostanie to nie powinien być w ogóle brany pod uwagę, Arthur może być zmiennikiem i Rakiticia i Busiego kiedy chorwat się przesunie na jego miejsce, Vidal ok ale jako zmiennik z ławki jeśli trzeba będzie powalczyć fizycznie.
0
Fakt, że w klubie mamy Dembele oraz Malcoma świadczy o tym, że większość czasu zapewne będziemy grali dwoma środkowymi pomocnikami, na lewo Coutinho na prawo jeden z tych dwóch wymienionych, środek Busi, Rakieta, więc ja się pytam gdzie my ich mamy upchać wszystkich? Arthur, Alena, Vidal i jeszcze ktoś by miał przyjść? tutaj klub się nadal nie może pozbyć Rafinihi (kto wie czy go nie zostawią) Denisa, Gomesa. Ciasno
11
Ja tylko chcę, żeby Arthur dostawał jak najwięcej szans, jeżeli ktoś miałby przyjść i go przyblokować to kiepsko. Ze świecą szukać takiego "Xaviovatego" zawodnika. Sprowadzenie jakiegoś zmiennika dla Busqesta ma jedynie jakiś sens, chociaż i tak w razie czego spokojnie mógłby przesunąć się tam Rakitić co już by pozwoliło wpuścić Artka, bo biorąc pod uwagę, że mamy Dembele i Malcoma i któryś z nich będzie w większości grał zapewne to Arthur będzie mógł liczyć jedynie na słabą dyspozycję Rakiticia albo właśnie Busiego, kiedy Rakieta się przesunie.
0
Widać też u niego duży spokój więc myślę że bez problemu.
8
Wcale się nie dziwie, fajne, terenowe auto.
3
No Adibal miał gadać, ale co na to Valverdi xd
4
Widzę, że mi nie uwierzyłeś jak pisałem że możesz xd
0
0
wpisz sobie na YouTube Barcelona Roma 2-4 :V
2
Oczywiście, że będzie, ale płyta musi być w napędzie jak chcesz pograć.
9
Tylko z płytą, przynajmniej tak jest w PS4, chyba, że kupuję wersję cyfrową przez PS Store to wtedy z dysku.
3
Chwała Polskim Bohaterom PW
8
Fryz lepszy od Puyola tylko umiejętności jeszcze nie te, ale spokojnie, chłopak potrzebuje minut, będzie dobrze.
38
Skoro im się tak spieszy do tego swojego Allaha, to powinni ich wszystkich zrównać z ziemią, a teren podzielić.
0
Możliwe, ale ja pamiętam, że grywał na tej pozycji, więc argument, że tam NIE ZAGRA jest dla mnie wyssany z palca.
https://zapodaj.net/9dbb670108d66.jpg.html
https://zapodaj.net/b817d206197c3.jpg.html
https://zapodaj.net/455c65b629fda.jpg.html
0
A tu sobie zobacz kolego na jakiej pozycji gra Rafinha, jego główna pozycja to ŚRODKOWY POMOCNIK
https://www.transfermarkt.pl/rafinha/profil/spieler/129473
0
I tak wszystkie decyzję podejmuje Valverde, wkrótce się okaże czy wszystko co napisałeś jest takie oczywiste. Zrobiłem sobie screena, żebyśmy mogli w sezonie wrócić do tej dyskusji. No to chyba tyle.
0
Piszesz mało przejrzyście, a potem, że nie ogarniam:D, spoko ;)
Zawsze na pozycji Busiego( w razie kontuzji lub słabej formy)mógłby zagrać Rakitić, a w jego miejsce albo Arthur albo właśnie Rafinha, poza tym Alena nie nadaję się na zmiennika w ważnych meczach o stawkę. Nie wyobrażam sobie, że w półfinale LM z Realem na boisko wchodzi Alena.
0
"Busquets, Rakitić i Arthur cofnięci. Coutinho lewa strona" + Suarez i Messi, a gdzie w tym wszystkim Dembele/Malcom?
Albo Arthur albo Rakitić, bo na pewno nie jednocześnie.
Coutinho, Busquest, Rakitić/Arthur, Dembele/Malcom jak już coś. Nie widzę powodu dla którego Rafinha nie mógłby być dodatkowym wzmocnieniem.
A ociężały to jest Krychowiak.