MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie domyśliłeś się o co mi chodziło?
1
Uważam, że do wszystkich informacji jakiego podają media, należy zachować zdrowy dystans, ale patrząc na to w jaki sposób Dembele odszedł z Dortmundu, jego sposób odżywiania się, informacje o tym, że rzekomo jest zaniepokojony konkurencją też pojawiają się już od jakiegoś czasu, ceną za wydłużone wakacje będzie prawdopodobnie ławka z meczu o Superpuchar, na pewno gdybym miał sobie skojarzyć jakiegoś zawodnika ze słowem "profesjonalny" to nie byłby nim Dembele. Piłkarz w którym tkwi niesamowity potencjał, szybki, obunożny, lewe, prawe skrzydło, gdyby tylko odnalazł w sobie więcej pokory to za rok mógłby już grać pierwsze skrzypce. Malcom doskonale wie po co się tu przeniósł i z pewnością będzie gryzł trawę o wyjściowy bo ma do tego predyspozycje. Także trzeba zjeść Snickersa i ciężko pracować bo nikt nie będzie grał za piękne oczy.
0
Podchodzę do tych informacji z dystansem, ale jedyna droga do pierwszego składu to ciężka praca, ambicja i chęć woli walki. Płaczem, wywieraniem presji i tupaniem nogami można wyłącznie zaliczyć regres.
2
A sprawdzę dzięki, ja w zamian odwdzięczę się takim filmem "Czarny kot, biały kot"
1
Ja oglądałem wczoraj "Mocna kawa wcale nie jest taka zła", ale to akurat polskie kino;)
0
Tak dla wiadomości komentatorów to Bayern już się dawno zdecydował na wykup Jamesa, widzę, że są tam dobrze poinformowani :V
0
Jak oglądałem go w minionym sezonie to, aż nie wierzyłem, że gość w tym wieku może tyle biegać, pracować i nakręcać akcje. Jak na 35 lat to wydolność ma niewiarygodną. Jedynie problemem mogą być kontuzje, chociaż i tu nie ma tragedii bo w 17/18 opuścił 12 meczy, dla porównania rok młodszy Robben 18.
3
Oglądacie meczyk na TVP1? 2-0 dla Bayernu.
0
Wiem, dam radę, jutro niedziela to można pospać do obiadu ;)
0
Bayern-ManCity o 1 na jedynce
0
O 1 w nocy na TVP1 widzę Bayern z ManCity, akurat trochę zleci do Barcy :)
2
Już od jakiegoś czasu codziennie chodzę spać o 4 to i do 5 wytrzymam ;)
0
Debiut to równie dobrze może być w 60min. Mam jednak nadzieję, że wejdzie od początku.
0
Polecam "Oczy Julii - Los Ojos de Julia" Thriller 2010 widziałeś?
https://www.filmweb.pl/film/Oczy+Julii-2010-547450
6
Taka sytuacja
https://zapodaj.net/18e9d57971f9b.jpg.html
0
A tu cyk Suarez w każdym meczu bramka, 2 asysty i huuurrra! "musi grać, wierzyłem w niego do końca" :V
1
Ja myślę, że powinien zjeść Snickersa.
1
Ale warto zobaczyć chociażby po to by się dowiedzieć jak to wszystko się zaczęło u niego. A opinie to pod każdym filmem są różne ;)
1
Na samym początku to "Hannibal- po drugiej stronie maski" nie obejrzałeś jednej części.
0
Pracę Valverde świetnie podsumował użytkownik niżej dosyć obszernym komentarzem.
0
Athletic Bilbao za Valverde grało defensywnie? ktoś pamięta?
1
Cichy transfer Abidala? xD miałem koszulkę za małolata ;)
4
Zajechało Familiadą xD
7
Taki tam dylemacik XD
https://zapodaj.net/21dc8ea15ba3a.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe ile wyniosłaby kwota gdyby kupili ich wszystkich przy obecnych cenach na rynku. xD MILIARDY.
3
W ten sposób to my nigdy nie wprowadzimy żadnego wychowanka do składu. Poza tym na pewno nie jest gorszy niż Digne. Tak w ogóle w PSG 19-latek gra pierwsze skrzypce i tworzy jeden z najmocniejszych ataków na świecie i jakoś nikt nie mówi, że jest za młody.
7
Legenda, bezapelacyjnie.
0
Dokładnie, uważam, że dzięki temu ma się większy wpływ na wszystko ;)
0
To jest naprawdę wielka potęga i jedyny mięsień jaki chcę ćwiczyć to właśnie mózg.