- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
3
Ale wylęg obrońców Valverde aż strach go skrytykować
30
@Rezystor Należy rozróżnić krytykę od zwykłego hejtu.
3
@Rezystor Jest również wylęg hejterów. Zawiązała się dyskusja i ludzie się spierają.
Ty z pewnością jesteś hejterem i widzisz tylko obrońców Valdka.
2
@Rezystor Nie tyle obrońców, co myślę że niektórzy potrafią zrozumieć jego decyzję w poprzednim sezonie, a niektórzy nie. Ale finał jest taki 2 puchary na 3 możliwe.
0
@Rezystor Pracę Valverde świetnie podsumował użytkownik niżej dosyć obszernym komentarzem.
0
@Rezystor 2 dni w serwisie i nagle twoja obecność na La Rambli po zbanowaniu 1 dzieciaka niepanującego nad emocjami? To nie może być przypadek. Czyżby 9.3.7?
0
@Kapitan hawk La Ramble śledze od ponad 2 lat i co w tym dziwnego ze 2 dni temu założyłem konto
1
@Rezystor Valverde jest bardzo dobrym trenerem, taktykiem i analitykiem ale jest tylko człowiekiem i jako człowiek ma prawo do błedów i takowe popełnił np w meczu z Romą. Najwazniejsze zeby umiał wyciagac wnioski z błednych decyzji.Kiedyś odejdzie z Barcy ,ale mam nadzieje ,ze zapisze sie złotymi zgłoskami w jej historii
0
@Rezystor Nie no, wiadomo :D