24

Hatem Ben Arfa - "Gdybym był Deschampsem, podałbym się do dymisji – grzmiał 15-krotny reprezentant Francji na łamach „France Football”. – Oczywiście cieszę się ze złota, ale nie można tłumaczyć wszystkiego zdobyciem drugiego mistrzostwa świata! Nie oszukujmy się. Styl naszej drużyny był niesamowicie cyniczny i po prostu brzydki. I nie chcę, aby ten styl stał się normą dla naszych klubów, które mają zwyczaj wzorowania się na nowym mistrzu świata."

Podobno zwycięzców się nie sądzi.

0

Podoba mi się takie zestawienie. ;)

99

"W sztabie Jerzego Brzęczka będzie tylko jeden współpracownik Adama Nawałki"

Oby tylko nie Atmosferić :D

0

Ale to już na sezon 19/20 :D

2

Wrzucą mi taki projekt na koszulkę FCB? Czy tylko klasycznie jedno nazwisko?Jeszcze do poprawki jest :P
https://zapodaj.net/e400c570b71c2.jpg.html

0

Moja mama lubi to oglądać. Kiedyś nawet mnie zachęcała.

1

O czym ty w ogóle piszesz człowieku, co ty masz 15 lat? bo takie rozumowanie. Pytasz kto jest najbliżej? odpowiadam w pierwszym komentarzu, że Modrić i powody dlaczego, za chwile piszesz "bo dużo biegał w dogrywkach?, NIE!, bo jest najbardziej utytułowany w sezonie, to ty mi wymieniasz zawodników co zagrali parę dobrych meczów lub mają 1 trofeum z drużyną i piszesz, żebym sobie sprawdził definicje "fenomenalny" i jeszcze mi coś o zwojach docinasz. Żenua

0

Cwaniakuj dalej, ja cie wyczekam ;)

0

A czy jego koledzy z Chorwacji grają z nim w Realu (poza rezerwowym Kovaciciem) ? nie, więc jedni koledzy mają LM a drudzy VMŚ, a on ma i jedno i drugie a do tego MVP. Proste

0

Z tobą to ja w ogóle nie dyskutuje chłopcze bo jak widzę twoje komentarze na LR to mi oczy krwawią.

0

Napisałem ci chłopie, że wygrał Ligę Mistrzów, jest Vice Mistrzem Świata i został wybrany zawodnikiem Mundialu, a ty coś piszesz o bieganiu w dogrywkach.

0

Modrić LM, V-ce MŚ, MVP zawodnik Mundialu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Choćby tam nawet stał na bramce sam Lew Jaszyn to nic to nie da jak drużyna słabo gra. Ale atak mają kosmos. NCM

0

Co za bzdura totalna :/ gość do meczu z Francją (1/4) był na 1 miejscu pod względem najmniejszej ilości wpuszczonych goli, a dokładnie (1 stracona bramka z Portugalią). Mundial zakończył z 3 golami.

0

Dlaczego nie uwzględniłeś Muslery?

1

Selekcjonerzy drużyn-uczestników MŚ 2018, którzy odchodzą ze stanowiska:

Polska - Adam Nawałka (nowy - Jerzy Brzęczek)
Hiszpania - Fernando Hierro (Luis Enrique)
Japonia - Akira Nishino
Kostaryka - Oscar Ramirez
Egipt - Hector Cuper
Australia - Bert van Marwijk (Graham Arnold)
Argentyna - Jorge Sampaoli

0

Ktoś pisał nie dawno, że już jest
https://fantasy.premierleague.com

52

A ja już Barce

3

"Lśnienie"

1

1000

9

Luka Modrić po trzech dogrywkach z rzędu :D
https://zapodaj.net/d907a8fed18e2.jpg.html

0

"Uciekaj!", "Mother!"

1

No to się lekko zszokowałem teraz, włączyłem sobie film "Człowiek Ringu" z Russellem Crowem, biografia Jima Braddocka, właśnie wychodzi do walki z pretendentem do tytułu mistrza świata i tak kamera mignęła, myślę skądś znam tą twarz, za chwilę patrzę a to.....Artur Binkowski. :V

0

No właśnie kiedyś sobie ubzdurałem, że chcę mieć kolekcje pudełkową tych najlepszych filmów i trochę tego uzbierałem ;) obejrzanych mam 317 z top 500 teraz sprawdzałem na Filmweb, Django Tarantino miazga, mogę oglądać za każdym razem jak puszczają w TV :D tej strony szczerze powiem, że nie znam, ale widzę, że coś takiego chyba jak Filmweb.

0

Jasne, mam totalnego fioła na punkcie filmów, codziennie oglądam inny ;) do tych 12 gniewnych ludzi długo się zabierałem, ale trafiłem kiedyś na TVP Kultura i nie żałuję, świetny, "Wszystko za życie" na faktach dwa razy widziałem, no i oczywiście Clint, klasyka "Bez przebaczenia", "Za kilka dolarów więcej" "Gran Torino" :), lubię wszystkie gatunki, ale chyba najbardziej kino gangsterskie.

0

Też uwielbiam te filmy, szczególnie Szeregowca Ryana.

0

TOP 3 filmów, rok produkcji 2016-2018?

21

Z Gladiatora lepszy :)

8

Taka Chorwacja - 4 MLN ludzi i tacy świetni piłkarze, V-ce MŚ ze srebrnym medalem, Polska - 40 MLN ludzi i nie ma z czego wybierać :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?