MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Jedno podanie"
0
Ten o kosmitach? oglądałem ostatnio na HBO GO albo Netflixie. Bardzo fajny.
0
Nie ma takiego filmu Tarantino, którego nie widziałem.
0
No spoko, to wymień kilka, może któregoś nie widziałem.
Gra, Siedem, Wyspa Tajemnic, te obejrzałem.
1
Ciągle nie mogę się nauczyć, że tu wszystko trzeba przejrzyście i DUŻYMI LITERAMI najlepiej xD
0
To poleć mi coś najlepiej od 2016 do teraz.
0
Znacie jakieś filmy z nieprzewidywalnym zakończeniem? gdzie film kończy się całkowicie inaczej niż sądziłeś?
7
Jak najbardziej Puyol, do dzisiaj jest to dla mnie żywy symbol "Mes Que Un Club".
2
Z tego wszystkiego biedny o lekach zapomniał :V
0
Heh podobny, jeszcze czapka i mikrofon xD
0
Chyba sam szukasz prowokacji, skoro nie masz zamiaru pomóc a się udzielasz uszczypliwym komentarzem.
0
Chciałeś zabłysnąć? to obsyp się brokatem
1
A dziękuję Ci bardzo
0
Będą gdzieś pokazywać prezentację Malcoma?
1
Dokładnie, dobry rydz, niż nic.
0
To jest kopiuj, wklej z Przeglądu Sportowego, jakiegoś redaktora.
0
Widać, że po mundialu akcje w klubie wzrosły ;) Star PSG, a szejk pewnie zakochany.
4
Luz, myślałem, że to ciąg imion, bo jest napisane "piłkarz Nacionalu Montevideo Axel Perez" a tam w Ameryce Płd. lubią mieć takie kompilacje :P
3
Nacionalu Montevideo edit: nazwa klubu czy coś z VAR-em? XD
22
"Ponad 2500 tysiąca dzieci korzysta na co dzień z ekskluzywnego Instytutu Neymara Jr'a wybudowanego w Praia Grande, gdzie pierwsze kroki stawiał gwiazdor reprezentacji Brazylii i Paris Saint-Germain. Nie zapomniał, skąd się wywodzi, dając możliwości rozwoju tym, których życie mogło pokierować zupełnie inaczej – w stronę czarnej sfery życia." [PS]
10
Zawsze miałem słabość do Rafinhy, chłopak miał pecha z tymi kontuzjami, ale z piłą chodził dobrze, wprowadzał ożywienie.
21
Valverde chyba jeszcze myśli, że dalej prowadzi Athletic Bilbao.
17
"Śpieszmy się kochać polskie drużyny w europejskich pucharach, tak szybko odchodzą. " hłe hłe dobre :D
0
Aha, ja bardziej się sugeruje tymi bieżącymi plotkami, czyli, że cały czas robią podchody pod Rabiota, Pjanić też się gdzieś przewija, ale, że Pogba? nic nie wiem.
1
Tak samo może pracować nad Rabiotem, można jakieś źródło do informacji, że ma być jakiś hit?
0
Dlaczego jedynie?
0
Nie ma
0
Puyol się nie kwalifikuje ;)
0
Oczywiście
2
Jak wyglądałaby Wasza jedenastka ulubionych zawodników + trener, takich na których grę lubicie patrzeć lub po prostu ich lubicie z innych powodów, wiadomo, że są gusta i guściki:
Moja:
Jurgen Kloop
Buffon, Alaba, Pique, David Luiz, Alves, Coutinho, Modrić, Isco, Alexis, Mbappe, Messi
Tych co jeszcze grają.