MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Po tym sezonie się wypowiem. Na razie czekam.
2
No to szacunek, też jaram i z tą kondycją to tak średnio, szczególnie jak trzeba się gdzieś przebiec albo wejść na ostanie piętro w bloku :D
0
Aha, dobra zamotałem się :P bo ostatnio czytałem o tych grających palaczach i myślałem, że następny.
0
A grasz zawodowo w piłkę nożną? EDIT: zwracam honor.
0
Jakoś nie wierzę, że jakby np. Hazard miał kontrakt do 2019 to by go sprzedali za 40mln. Myślałem o doniesieniach o Thiago, Pogbie, Hazardzie, Willianie bo ja nie wiem kim klub się interesuje na poważnie, my kibice możemy bazować jedynie na mediach i do tych plotek się odnoszę i do tego entuzjazmu na LR.
1
To kondycję musi mieć wyśmienitą :V
0
No jeśli Rabiot to jest dla Cb topowy zawodnik to nie mam pytań, topowy 23 latek kosztowałby ponad 100mln a nie 40mln, zastanów się trochę. Pisałem o nim w kontekście rezerwowego.
0
Ostatnio coś pisali, że Miranda nie jest jeszcze gotowy na pierwszy zespół, ponoć klub tak uważa, mam nadzieję, że chociaż Cucu dostanie szansę.
1
Nie wiem czy wiesz, ale on miał nawet klauzule dotyczącą Złotej Piłki :D
3
Trochę tak jakby się przyssała do zamarzniętej poręczy. Coś ala siostry Godlewskie :D
0
Zgadzam się, ale skoro sam klub nie szukał alternatywy dla Busiego to oznacza, że nie chcieli żadnych rotacji na tej pozycji, a ja również uważam, że Rabiot mógły z nim porywalizować o pierwszy skład, widziałem jego mecze w LM i świetnie chodzi z piłką ten chłopak a do tego jest silny.
0
Przecież to właśnie napisałem.
"Jedynie Rabiot w tej sytuacji miałby sens, o ile zgodziłby się pełnić taką rolę jak Paulinho"
0
Jakoś nie zauważyłem żeby klub szukał alternatywy dla Busqesta. :V
0
Masz, zrobiłem edit specjalnie dla Cb.
1
Czy jest formie czy nie jest to i tak jest nietykalny, nie zauważyłeś?
0
Naprawdę trzeba wszystko pisać DUŻYMI LITERAMI? Rakitić i Busi i tak będą grać pierwsze skrzypce, więc po odejściu Paulinho przydałby się ktoś kto może wejść i zmienić jednego albo drugiego, a nie cała trójka jednocześnie :V
0
Rakitić w obecnej formie jest nie do ruszenia dla VV, Busi "NAWET BEZ FORMY" to samo i Dembele idzie na ławkę.
1
Środkowy pomocnik - przejście na 4-3-3 (Dembele ławka)
Lewy skrzydłowy - przejście na 4-3-3 (Dembele ławka)
Prawy skrzydłowy - dalej 4-4-2 (Dembele ławka)
Jedynie Rabiot w tej sytuacji miałby sens, o ile zgodziłby się pełnić taką rolę jak Paulinho
1
Tak a propos tych oczekiwań transferowych, to mam nadzieję, że LR zdaje sobie sprawę z tego, że przyjście do nas jakiegokolwiek topowego skrzydłowego lub pomocnika oznacza ławkę dla Dembele, który w pozycji siedzącej się nie rozwinie :) Także coś za coś.
0
"Słaby punkt", "Ludzie honoru", a najlepiej wejdź na Filmweb, top filmów i wybierz gatunek "dramat sądowy".
2
Ciekawe ile w tym prawdy :O
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/mundial-2018/reprezentacja-argentyny/jorge-sampaoli-poklocil-sie-z-pilkarzami-argentyny-na-mundialu-2018/xj7ppde?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
0
No właśnie w tym sezonie chcą się pozbyć Thiago i postawić na Jamesa.
31
Widzę, że Real już przekreślony na samym starcie :V Żebyście się jeszcze nie zdziwili.
3
Już pomijając fakt, że Real wyłożył za niego 75mln jeszcze przed wzrostem cen na rynku :V w tym momencie te 42 to są grosze za takiego zawodnika, na tyle co grał ustrzelił 8 bramek i 14 asyst :V
3
No, i Bawarczycy sobie przygarnęli na własność Jamesa za jedyne 42mln oiro. Złoty interes.
1
Ludzie się tatuowali od zawsze i zawsze będą to robić, ale to jest temat na dłuższy felieton.
0
„Wzmocnimy się wspaniałymi zawodnikami”
Oo Perez zapowiada fajerwerki, zobaczymy kogo to sprowadzi :P
2
Tylko raz doznał takiej kontuzji i było to w sezonie 14/15, w minionym sezonie taki Boateng opuścił więcej niż Thiago i nikt nie mówi, że jest szklany, poza tym ostatnio przytoczyłem statystykę kontuzji sezonu 17/18 zawodników Bayernu i Barcelony, to jest aż niewiarygodne jak często tam chorują, (wszyscy), w porównaniu do naszej kadry. Wielu twierdzi, że przyjdzie i się rozsypie, a ja mam inne zdanie.
0
Zbić cenę do 60 mln i dawać go tu.
0
Zgadzam się, jednak wszyscy faworyci trzymali podobny poziom. Za dużo taktyki, za mało radości z piłki i prawdziwego ducha sportu.