25

Po tym sezonie się wypowiem. Na razie czekam.

2

No to szacunek, też jaram i z tą kondycją to tak średnio, szczególnie jak trzeba się gdzieś przebiec albo wejść na ostanie piętro w bloku :D

0

Aha, dobra zamotałem się :P bo ostatnio czytałem o tych grających palaczach i myślałem, że następny.

0

A grasz zawodowo w piłkę nożną? EDIT: zwracam honor.

0

Jakoś nie wierzę, że jakby np. Hazard miał kontrakt do 2019 to by go sprzedali za 40mln. Myślałem o doniesieniach o Thiago, Pogbie, Hazardzie, Willianie bo ja nie wiem kim klub się interesuje na poważnie, my kibice możemy bazować jedynie na mediach i do tych plotek się odnoszę i do tego entuzjazmu na LR.

1

To kondycję musi mieć wyśmienitą :V

0

No jeśli Rabiot to jest dla Cb topowy zawodnik to nie mam pytań, topowy 23 latek kosztowałby ponad 100mln a nie 40mln, zastanów się trochę. Pisałem o nim w kontekście rezerwowego.

0

Ostatnio coś pisali, że Miranda nie jest jeszcze gotowy na pierwszy zespół, ponoć klub tak uważa, mam nadzieję, że chociaż Cucu dostanie szansę.

1

Nie wiem czy wiesz, ale on miał nawet klauzule dotyczącą Złotej Piłki :D

3

Trochę tak jakby się przyssała do zamarzniętej poręczy. Coś ala siostry Godlewskie :D

0

Zgadzam się, ale skoro sam klub nie szukał alternatywy dla Busiego to oznacza, że nie chcieli żadnych rotacji na tej pozycji, a ja również uważam, że Rabiot mógły z nim porywalizować o pierwszy skład, widziałem jego mecze w LM i świetnie chodzi z piłką ten chłopak a do tego jest silny.

0

Przecież to właśnie napisałem.
"Jedynie Rabiot w tej sytuacji miałby sens, o ile zgodziłby się pełnić taką rolę jak Paulinho"

0

Jakoś nie zauważyłem żeby klub szukał alternatywy dla Busqesta. :V

0

Masz, zrobiłem edit specjalnie dla Cb.

1

Czy jest formie czy nie jest to i tak jest nietykalny, nie zauważyłeś?

0

Naprawdę trzeba wszystko pisać DUŻYMI LITERAMI? Rakitić i Busi i tak będą grać pierwsze skrzypce, więc po odejściu Paulinho przydałby się ktoś kto może wejść i zmienić jednego albo drugiego, a nie cała trójka jednocześnie :V

0

Rakitić w obecnej formie jest nie do ruszenia dla VV, Busi "NAWET BEZ FORMY" to samo i Dembele idzie na ławkę.

1

Środkowy pomocnik - przejście na 4-3-3 (Dembele ławka)
Lewy skrzydłowy - przejście na 4-3-3 (Dembele ławka)
Prawy skrzydłowy - dalej 4-4-2 (Dembele ławka)
Jedynie Rabiot w tej sytuacji miałby sens, o ile zgodziłby się pełnić taką rolę jak Paulinho

1

Tak a propos tych oczekiwań transferowych, to mam nadzieję, że LR zdaje sobie sprawę z tego, że przyjście do nas jakiegokolwiek topowego skrzydłowego lub pomocnika oznacza ławkę dla Dembele, który w pozycji siedzącej się nie rozwinie :) Także coś za coś.

0

"Słaby punkt", "Ludzie honoru", a najlepiej wejdź na Filmweb, top filmów i wybierz gatunek "dramat sądowy".

0

No właśnie w tym sezonie chcą się pozbyć Thiago i postawić na Jamesa.

31

Widzę, że Real już przekreślony na samym starcie :V Żebyście się jeszcze nie zdziwili.

3

Już pomijając fakt, że Real wyłożył za niego 75mln jeszcze przed wzrostem cen na rynku :V w tym momencie te 42 to są grosze za takiego zawodnika, na tyle co grał ustrzelił 8 bramek i 14 asyst :V

3

No, i Bawarczycy sobie przygarnęli na własność Jamesa za jedyne 42mln oiro. Złoty interes.

1

Ludzie się tatuowali od zawsze i zawsze będą to robić, ale to jest temat na dłuższy felieton.

0

„Wzmocnimy się wspaniałymi zawodnikami”
Oo Perez zapowiada fajerwerki, zobaczymy kogo to sprowadzi :P

2

Tylko raz doznał takiej kontuzji i było to w sezonie 14/15, w minionym sezonie taki Boateng opuścił więcej niż Thiago i nikt nie mówi, że jest szklany, poza tym ostatnio przytoczyłem statystykę kontuzji sezonu 17/18 zawodników Bayernu i Barcelony, to jest aż niewiarygodne jak często tam chorują, (wszyscy), w porównaniu do naszej kadry. Wielu twierdzi, że przyjdzie i się rozsypie, a ja mam inne zdanie.

0

Zbić cenę do 60 mln i dawać go tu.

0

Zgadzam się, jednak wszyscy faworyci trzymali podobny poziom. Za dużo taktyki, za mało radości z piłki i prawdziwego ducha sportu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?