0

Pamiętam, no i? skąd takie przekonanie, że wszyscy wychowankowie podzielą jego los? przecież to, czy młody zawodnik wpasuje się do drużyny czy też nie zależy od wielu indywidualnych czynników, bo każdy z nich jest inny, przede wszystkim musi dostać szansę by się pokazać. A jak nie Miranda to rok starszy Cucurella jest jeszcze.

1

Śmieszy mnie coś takiego, że zarząd uważa, iż nie "jest to jeszcze odpowiedni moment, aby wychowanek trafił do pierwszego zespołu." Przecież większość meczy i tak będzie grał Alba, który rzadko kiedy doznaje jakiejś kontuzji, chłopak by tylko się ogrywał w spotkaniach ze słabszymi rywalami, przecież Digne odkąd do nas trafił zagrał 29 meczy.

4

A ja takiego Suareza co strzela z voleya albo z nożyc tyłem do bramki, jak za dobrych czasów ;)

5

"Nic śmiesznego" leci na TVP1 i powiem Wam, że tęsknie za tym starymi polskimi komediami :D już takich nie robią :) Adaś Miauczyński wymiata...wilki jakieś :D

16

Też, ale jeszcze gorsze jest jak "ludzie" zamiast pomagać poszkodowanym w wypadku to stoją i nagrywają. To już jest dramat totalny. Ja nie wiem dokąd ten świat zmierza.

0

Ja przyznam szczerze, że się nie spodziewałem takiej padaki, myślałem, że zaczniemy hasać skrzydłami, jakieś cięte wrzuty w pole karne, a tu Cionek do Pazdana, Pazdan do Cionka, Cionek do Szczęsnego :V to już wtedy wiedziałem co jest grane...

5

Ale o czym tu mówić w ogóle, Chorwacji się chciało, w każdym meczu wierzyli, walczyli, biegali do upadłego jak ten Modrić co jeszcze w dogrywce po własnej stracie wracał by przeciąć wślizgiem kontre, a jak sobie przypomnę naszą kadrę, to wszyscy na swojej połowie i dzida do przodu na nikogo albo w aut, że niby bez ryzyka :V

0

Jakiego przewijania? jak klikasz tylko w ostatnią stronę w swoich komentarzach i to tyle.

0

Lewandowski sezon 2016
46 goli, korona strzelców, Mistrz Niemiec, Puchar i Superpuchar Niemiec, 7 goli w eliminacjach (tyle co CR7) i 16 miejsce w plebiscycie ZP :D
Fajnie, że te Gale są obiektywne :V

Tu będzie standard : Ronaldo, Messi, Neymar

0

Aleksandr Gołowin

11

A w ogóle to pewnie miała tam tylko okna umyć xD

29

Każdy wie co ma robić :D
https://zapodaj.net/9342648bb0677.jpg.html

0

Prawie jak ta włoska firma Gianni Versalcze :D

1

Modrić już na autopilocie, zostawił zdrowia.

1

Ale wjechał z lajkonika czy tam krakowiaczka :P

0

Transmisja z komentarzem mi jak najbardziej odpowiada :P

2

Obydwoje są jedną wielką żenadą

2

Listkiewicz to dostał chyba miesięczny karnet na siedzenie w tym studio.

2

Jak ci się chce takie bzdury pisać

0

Przed chwilą chciałeś mieć takie same dziurawe spodnie jak Arthur :D a teraz taki tekst

0

Arsenal? :V Nie czarujmy się, Lokomotiv i Spartak Moskwa chcą go wypożyczyć wg TM.

0

Byli świetna drużyną przed przyjściem Ronaldo i po jego odejściu też taką bedą, mają znakomitych zawodników i bankowo jeszcze się wzmocnią.

12

6

A wiesz, że kibice na świecie dzielą się na tych, których interesują wyłącznie wyniki, i tych co patrzą na styl i piękno footballu?
Należymy do dwóch różnych grup, pozdrawiam.

0

Pozdro ;)

1

No nie do końca bo skoro napisałem "poniektórych" to już wiadomo, że lista nie zawiera wszystkich zawodników, z resztą zorientować można się już było po liczbie wymienionych przeze mnie piłkarzy, gdyż oczywistym jest, że gra ich dużo więcej. Przecinek z kolei sugeruje, że następna część zdania nie ma nic wspólnego z pierwszą i jest osobną myślą. :)

12

Półfinał, a oni przy 1-0 przez pół meczu bronią całą drużyną na swojej połowie, to nie są mecze na miarę Mundialu, poza tym to co wyprawiał Mbappe pod koniec meczu to jest wstyd!

14

Rakitić

53

A ja ma nadzieję, że będą karne, które będą strzelać w nieskończoność tak żeby nikt z nich nie wygrał.

0

Widzę, że tu jest poważny problem czytania ze zrozumieniem :o
To może jeszcze raz tylko teraz czarne na białym.
Stworzyłem listę z której "kilka nazwisk mnie zaskoczyło", a konkretnie
Rakitić, Asensio i Pjanic. Mój 7 letni siostrzeniec nawet wie, że w takiej Francji gra pół Afryki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?