MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zawali jeden mecz Barcy i wszyscy zapomną o Mundialu, norma :V
1
To jest niemożliwe
1
Falcao jak grał w Atletico to był pocisk. Prawa noga, lewa noga, z bańki też niesamowity.
0
Ten Sterling to się nadaje :v
1
Oho, to już któryś Twój taki komentarz, czyli jednak :v
0
Mam takie wrażenie, że te drużyny w ogóle nie czerpią radości z gry, za dużo taktyki za mało spontana
4
Belgia - Japonia też był spoko
0
Jak David Beckham
0
Kontuzja w meczu z Senegalem.
0
W meczu Chorwacja - Dania też powinna być czerwona. Zawodnik minął bramkarza i już oddawał strzał na pustą.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ceny cenami, ale ile on pogra sezonów? później będą kontuzje, grzanie ławy a pensję trzeba płacić i nikt oferty już nie złoży za emeryta, mało opłacalne dla klubu.
3
Myślę, że chyba bardziej chodzi im o wiek zawodnika i to że nie jest środkowym pomocnikiem, a nie o same umiejętności.
9
Z rąk zakładników xD
1
Lepiej bym tego nie ujął.
0
Ile trzeba czekać na zmianę avatara? Kilka godzin, ale może ktoś zmieniał nie dawno i wie dokładnie ile.
2
Że został zmuszony siłą.
15
No widzę, że jest gruubo. Towar pierwsza klasa.
2
A nie pińcet i łosiemdziesiont na sezon? co tak licho ten Perez
1
Pele z jednym miał rację mówiąc, że tylko Neymar obecnie gra "ginga".
0
Nie zgodzi się na rolę rezerwowego.
1
Dokładnie, widać że w Football Managera nigdy nie grali :D
1
Oboje doskonale wiemy o co Ci chodziło ;)
0
W półfinale mówisz?
0
No i Hazard pokazał mi dzisiaj czym jest tak naprawdę hazard :( żadnych kuponów.
1
Zastanów się, 50 mln za 30-letniego rezerwowego, który kosztował nas 40 mln, taka okazja już się nie powtórzy, za 2 sezony nic nie będzie wart, jego miejsce spokojnie mógłby zająć np. młody, silny i świetny technicznie Rabiot, nie ma sensu trzymać każdego zawodnika do 32-33 lat, bo później są tylko kontuzje, a pensje trzeba płacić i nikt oferty już nie złoży, tym samym klub na tym traci. Wyjątkiem są tylko legendy klubu. Nie którzy właśnie tego nie rozumieją.
4
"Doradca FC Barcelony Ariedo Braida zaprzecza medialnym doniesieniom i wyklucza transfer Bośniaka do Blaugrany. – Nie prowadzimy negocjacji w sprawie tego zawodnika i nie będziemy tego robić, ponieważ nie jesteśmy nim zainteresowani – zapewnił Braida. Rolę Pjanicia na boisku ma pełnić Arthur, dlatego transfer piłkarza Juventusu nie jest brany pod uwagę."
8
Za 50 mln? bez zastanowienia.
0
Z tą Francją najlepsze :D
0
Meksyk ma naprawdę dużo miejsca ale podejmują fatalne decyzje w ataku.