2

Widać, że mu bardzo zależy z resztą nie ma się co dziwić, czuję, że będzie duży pożytek z niego.

szybko mu się zwróci ;)

14

Zejdź na ziemie :v

0

Dajcie mu już odejść w spokoju, niech nie blokuje miejsca innym.

0

Nie zgadza się, że Andre Gomes zawiódł ale przyznaje, że przegrał z presją i nie dał rady na Camp Nou. Skoro nie dał rady to chyba jednak zawiódł :v

1

Dokładnie, jak kolega wyżej, Messi Show z Arsenalem w LM, coś pięknego, do dzisiaj sobie wracam do tego meczu.

4

Myślę, że Arthur posiada wszystko, by rozwinąć się w Barcelonie do klasowego poziomu, jeśli chodzi o atrybuty techniczne. Zobaczymy ile potrwa okres adaptacji aczkolwiek jestem pełen optymizmu co do tego zawodnika. Widziałem kilka meczy i dosyć obszerną kompilację najlepszych zagrań, dryblingów, goli, naprawdę zwinność, przegląd pola i co bardzo ważne w Barcelonie, wyjście spod pressingu na wysokim poziomie. 6-letni kontrakt i 400mln klauzuli, świetnie będzie obserwować rozwój Brazylijczyka w koszulce Blaugrany, przynajmniej w mojej opinii.

4

Teraz może być podobnie :D

0

A czy czasem nie sprowadziliśmy Songa po tym jak Real sprowadził Essiena? Modrić przyszedł w 2012 :V Essien w 2013 i za ileś miesięcy kupiliśmy Songa. :P także nie wiem co tam śmiesznie wyglądało.

28

"Nie dopilnować kupna Griezmanna", mógłbyś rozwinąć?

6

Nikt nie wymienił Kroosa :V

0

W ogóle jedyne źródło informacji kibica to doniesienia mediów, nikt tak naprawdę nie wie ile klub ma do wydania pieniędzy, czym się kierują sprowadzając danego zawodnika i co siedzi w głowie Valverde. Można oceniać wyniki na koniec sezonu, ale jechać po nich na początku okienka?

0

Nie chodzi o to, że tu i tu trzeba myśleć tylko, że tam więcej rzeczy trzeba ogarniać naraz podczas meczu, "toporna i wolna" weź pograj sobie przez rok w FIFE 18, a potem wróć do FIFA 17, ciekawy jestem co wtedy powiesz.

7

9

Ta gra wymaga większych umiejętności od gracza, niż FIFA, ma o wiele więcej ustawień taktycznych itp. Znam chłopaków, którzy nigdy nie zamienią PES-a na FIFE.

1

Czołg

5

PSG robi się coraz bardziej zuchwałe i bezczelne. A w ogóle to czemu ma służyć to fair play to ja nie wiem, całkowicie zachwiali równowagę na rynku i już z niczym się nie liczą, a FIFA ma wywalone na to. Od Coutinho to niech się odstosunkują, a Suareza jak chcą to niech biorą, ale za Mbappe cwaniaczki. Supermarket sobie znaleźli.

1

Po pierwsze to nazwiska piszemy z dużej litery, swoje też piszesz z małej? to gratki :v, po drugie jestem przekonany, że nie masz żadnej wiedzy na temat zawodnika jakim jest Arthur, oprócz tego, że to Brazylijczyk, po trzecie Dembele ma się u nas rozwijać do poziomu topowego, i w przyszłości przejąć pałeczkę w ataku, Suarez widzę już jest przekreślony na amen, a jak zacznie strzelać to pierwszy będziesz klaskał i go bronił, no a Messi to już w ogóle jutro odchodzi, nawet nie zdążymy nikogo kupić przed spadkiem do Segunda Division. :D grubo...

2

Tak sobie to przemyślałem i właściwie wszystko idzie tak jak to sobie zakładałem w wyobraźni już wcześniej, a mianowicie, po całej pracy jaką niewątpliwie włożył Paulinho w minionym sezonie, przyczyniając się do dubletu to odpowiednim ruchem było pozbycie się prawie 30 letniego rezerwowego, gdy nadarzyła się ku temu okazja, być może Chiny postawiły właśnie taki warunek, że dadzą aż 50 baniek ale najpierw wypożyczenie, nikt z Europy nie złożyłby takiej oferty, tak naprawdę nikt z nas nie wie ile klub ma środków na transfery bo ciągle ktoś pisze, że my przecież potrzebujemy teraz!, od razu!, w tym momencie!, a to wcale tak nie musi być, wstrzymałbym się na razie z tym całym rozżaleniem bo podobnie jak Pan Romero również uważam, że szykują po cichu jakiś dobry transfer i poczekam cierpliwie do końca okienka.

89

Co by nie być gołosłownym, wklejam i czekam na foto odciętej ręki ;)

https://zapodaj.net/5a63759447e6e.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś tu się nie trzyma kupy, to nie ma sensu przecież

0

No trudno, wolę to, niż spekulacje i snucie głupich tez.

14

A ja to sobie spokojnie poczekam na artykuł głównej strony.

0

Ale z czym spieprzyli transfer Griezmanna? tym, że nie zaoferowali mu takich zarobków jak Atletico? rozwiń, jeśli możesz.

0

Co to jest jakiś ponury żart? no i usunął, tak myślałem.

1

No i jakie wypożyczenie?

0

A skąd masz takie info?

9

Chodziło mu, że jeden pomaga w reprezentacji a drugi w klubie.

1

Zawsze stawiaj odwrotnie, niż podpowiada Ci intuicja ;)

0

Ogólnie w lesie sucho, ale coś tam rośnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?