1

Mieciu dzbana ostatnio dobrze wyjaśnił. Bo Laskowski za głośny :V

3

MSN, za Ronniego Leo jeszcze nie był na najwyższym swoim poziomie, a MSN wszyscy w szczycie.

9

To nie media zadecydowały o tym, że znalazł się w grupie sędziów, którzy mieli opuścić Mundial.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na Allegro, ale dokładnie od kogo to Ci nie powiem bo trochę temu to było.
Wpisz w Allegro "moskitiera" i ustaw według popularności, coś sobie znajdziesz.

0

140zł XD ja mam za 20zł na magnes, 100 procent zadowolenia, pogoń naciągacza.

2

Gostek ostatnio napisał na Twitterze w dyskusji z jakimś redaktorem, niestety już nie pamiętam którym:
-"Mateusz Borek, kiedyś naprawdę dobry i opiniotwórczy dziennikarz sportowy"
pod spodem odpowiedź:
- M.Borek "Mam do Ciebie prośbę, nie pisz do mnie i nie obserwuj mnie"
-"Nie piszę do Pana, ale mimo wszystko pozdrawiam"
xD xD xD
widzę, że dystans do siebie to on ma :v

0

Breaking Bad, Narcos, Black Mirror

0

Na TTV "Kossakowski, być jak..." - odcinek z Jerzym Dudkiem.

0

Mogą mówić co chcą, to bez znaczenia.

0

Ostatnio próbowałem gotowanego, całkiem spoko, mógłbym to jeść :D i zdrooowy

0

Szkoda strzępić

4

No i takie news-y to się miło czyta.

0

Raczej nie, chyba, że mecze będą rozgrywane w wielkiej kapsule bez grawitacji. :)

2

Suarez asystował przy 27 procentach goli (12 z 44) Cavaniego w narodowych barwach.

0

Może gdy piłkarze sobie zakodują w głowach, że każdy gest na boisku jest monitorowany to przestaną z czasem pajacować, chociaż pewnie niektórym będzie ciężko się tego oduczuć.:P

1

Dokładnie 20 lat temu

1

Co sądzicie na temat VAR-u? Są ludzie, którzy uważają, że system odbiera część jakieś football-owej magii, ale dla mnie osobiście to żadna magia tylko pole do popisu dla słabych sędziów. Świetna opcja, że można cofnąć i zobaczyć jak naprawdę było i choć są jeszcze pewne niedociągnięcia to wydaje się, że zmierza to wszystko w lepszym kierunku.

4

Ja bym chciał zobaczyć Usaina Bolta przy kontrataku :D

0

"Według niektórych ekspertów większe szanse ma 62-letni De Biasi, były zawodnik, a następnie trener wielu klubów Serie A" :(:(

0

Włoskie media: DE BIASI I PRANDELLI kandydatami do zastąpienia Nawałki.

28

"Dawid Kownacki zamiast wyjazdu na egzotyczne wakacje wybrał pracę podczas meczu 2. Ligi Żużlowej. W minioną niedzielę w Bydgoszczy pomagał MDM Komputery TŻ Ostrovii jako mechanik. Piłkarz z pełnym zaangażowaniem dbał o sprzęt Kamila Brzozowskiego."

"Od lat Kownacki jest znany w środowisku jako wielki fan żużla. Swoim zachowaniem udowodnił, że kocha tę dyscyplinę"

0

Świetne zdjęcie :)

0

Zakwasy haha niee xD ewentualnie znużenie psychiczne.

2

Już Veratti się zbuntował i wszyscy wiemy jak to się skończyło :)

0

w sumie za miesiąc skończy 30 ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Nie widzę powodu dla którego PSG miało by się pozbywać swoich gwiazd. Uważam, że szejk aspiruje do wygrania Ligi Mistrzów i chce utworzyć potęgę europejską. W tym momencie mają jeden z najlepszych ataków na świecie N-C-M. Zapewne będą szukać kolejnych okazji to tego by się wzmacniać balansując na granicy fair play.

0

Co sądzicie o takim zawodniku jak Lorenzo Insigne? 27 lat, 163cm wzrostu, 60mln wg TM.
Główna pozycja : Lewy napastnik
Dodatkowe pozycje: Ofensywny pomocnik, Prawy napastnik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?