MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mieciu dzbana ostatnio dobrze wyjaśnił. Bo Laskowski za głośny :V
3
MSN, za Ronniego Leo jeszcze nie był na najwyższym swoim poziomie, a MSN wszyscy w szczycie.
9
To nie media zadecydowały o tym, że znalazł się w grupie sędziów, którzy mieli opuścić Mundial.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na Allegro, ale dokładnie od kogo to Ci nie powiem bo trochę temu to było.
Wpisz w Allegro "moskitiera" i ustaw według popularności, coś sobie znajdziesz.
0
140zł XD ja mam za 20zł na magnes, 100 procent zadowolenia, pogoń naciągacza.
2
Gostek ostatnio napisał na Twitterze w dyskusji z jakimś redaktorem, niestety już nie pamiętam którym:
-"Mateusz Borek, kiedyś naprawdę dobry i opiniotwórczy dziennikarz sportowy"
pod spodem odpowiedź:
- M.Borek "Mam do Ciebie prośbę, nie pisz do mnie i nie obserwuj mnie"
-"Nie piszę do Pana, ale mimo wszystko pozdrawiam"
xD xD xD
widzę, że dystans do siebie to on ma :v
0
Breaking Bad, Narcos, Black Mirror
0
Na TTV "Kossakowski, być jak..." - odcinek z Jerzym Dudkiem.
0
Mogą mówić co chcą, to bez znaczenia.
0
Ostatnio próbowałem gotowanego, całkiem spoko, mógłbym to jeść :D i zdrooowy
0
Szkoda strzępić
4
No i takie news-y to się miło czyta.
0
Raczej nie, chyba, że mecze będą rozgrywane w wielkiej kapsule bez grawitacji. :)
2
Suarez asystował przy 27 procentach goli (12 z 44) Cavaniego w narodowych barwach.
0
Może gdy piłkarze sobie zakodują w głowach, że każdy gest na boisku jest monitorowany to przestaną z czasem pajacować, chociaż pewnie niektórym będzie ciężko się tego oduczuć.:P
1
Dokładnie 20 lat temu
1
Co sądzicie na temat VAR-u? Są ludzie, którzy uważają, że system odbiera część jakieś football-owej magii, ale dla mnie osobiście to żadna magia tylko pole do popisu dla słabych sędziów. Świetna opcja, że można cofnąć i zobaczyć jak naprawdę było i choć są jeszcze pewne niedociągnięcia to wydaje się, że zmierza to wszystko w lepszym kierunku.
4
Ja bym chciał zobaczyć Usaina Bolta przy kontrataku :D
0
"Według niektórych ekspertów większe szanse ma 62-letni De Biasi, były zawodnik, a następnie trener wielu klubów Serie A" :(:(
0
Włoskie media: DE BIASI I PRANDELLI kandydatami do zastąpienia Nawałki.
28
"Dawid Kownacki zamiast wyjazdu na egzotyczne wakacje wybrał pracę podczas meczu 2. Ligi Żużlowej. W minioną niedzielę w Bydgoszczy pomagał MDM Komputery TŻ Ostrovii jako mechanik. Piłkarz z pełnym zaangażowaniem dbał o sprzęt Kamila Brzozowskiego."
"Od lat Kownacki jest znany w środowisku jako wielki fan żużla. Swoim zachowaniem udowodnił, że kocha tę dyscyplinę"
0
Świetne zdjęcie :)
0
Zakwasy haha niee xD ewentualnie znużenie psychiczne.
2
Już Veratti się zbuntował i wszyscy wiemy jak to się skończyło :)
0
w sumie za miesiąc skończy 30 ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Nie widzę powodu dla którego PSG miało by się pozbywać swoich gwiazd. Uważam, że szejk aspiruje do wygrania Ligi Mistrzów i chce utworzyć potęgę europejską. W tym momencie mają jeden z najlepszych ataków na świecie N-C-M. Zapewne będą szukać kolejnych okazji to tego by się wzmacniać balansując na granicy fair play.
0
Co sądzicie o takim zawodniku jak Lorenzo Insigne? 27 lat, 163cm wzrostu, 60mln wg TM.
Główna pozycja : Lewy napastnik
Dodatkowe pozycje: Ofensywny pomocnik, Prawy napastnik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika