La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

13

Powiem wam szczerze drodzy Ramblowicze, ze wizja sprzedaży Paulinho za 50 baniek i kupno będącego w tym samym wieku Williana za tą samą kwotę mnie przeraża. Przecież tą kwotę można by było dołożyć do transferu Pjanicia, Fekira lub Thiago zwłaszcza ze Bayern chciał za niego 50 mln + Digne'a, akurat pieniążków by starczyło. Abidal próbuje forsowac swoje całkiem niezłe pomysły to albo przeszkadza mu Bartomeu lub Segura, który zbawienie naszej formacji widział w Witselu,a wszyscy dobrze wiemy ze jest on po pierwsze za słaby a po drugie drewniany do sześcianu. Jeszcze jak człowiek pomyśli, że Isco był praktycznie nasz i woleliśmy Douglasa zamiast hiszpańskiego Messiego(XD) to ogarnia mnie smutek, ze takie tumany odpowiadają za transfery. Po prostu szkoda. Nasza pomoc nadal mogła rządzić i dzielić po odejściu Xaviego i Iniesty a tak to za gapowe się płaci.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

3

@MesQueUnClub_87 Wilian jest rocznikiem 88 a Pjanic 90, poza tym bez porównania więcej dałby nam Bośniak.

0

@Skaramuczi w sumie za miesiąc skończy 30 ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?