13

Kibicuje Argentynie, chciałbym, żeby Messi podniósł Puchar, żeby spełnił swoje marzenie, ale narzucanie ludziom jak mają żyć i komu kibicować jest śmieszne :V
Żyj i daj żyć innym, kibicuj sobie komu chcesz, tylko nie mów, że ktoś jest marnym fanem Barcelony bo się ośmieszasz jeden z drugim.

4

Urugwaj wygra, są silniejszą drużyną.

0

Dokładnie tak jak mówisz Ciro xD tak będzie ;)

23

To mnie rozwaliło xd
Jan Bednarek ma już tylko jednego gola mniej na dużych imprezach od Roberta Lewandowskiego.

6

Zestawienie najlepszych goli fazy grupowej mundialu 2018. TOP 10

http://sport.tvp.pl/mundial2018/37866618/mundial-2018-top-10-goli-fazy-grupowej

1

No mimo wszystko chyba Ronaldo, gol z karnego, gol z rzutu wolnego, gol z rzutu różnego, gol z dystansu.

22

Dość, że Polacy zagrali dwa tragiczne mecze o punkty (totalny pokaz bezradności) to jeszcze w meczu o honor taka żenadę odstawili na koniec, że ten nasz biały orzeł to chyba zszedł z godła i poszedł na wódkę, zaprezentowali nas przed całym światem w najgorszy możliwy sposób i dosłownie można powiedzieć, że jesteśmy daleko za murzynami.Pierwsza dziesiątka w rankingu FIFA :V Nie wiem jak to teraz będzie wyglądało, ale na pewno trzeba przewietrzyć szatnie i dać szansę młodym chłopakom, głodnym gry, którym chce się biegać.
Ogromne rozczarowanie i rozdarte serce, ale cóż, żyję się dalej.

1

Dobrze powiedział, bo tam nie było żadnej koncepcji, pasywna gra stoperów niczym bokser z dziurawą gardą czekający na knock-out.

9

Zagra na bank, podobnie jak Armani czy Rojo.

0

Według mnie Argentyna, Japonia, Portugalia, Dania, Rosja, Meksyk, Szwecja, Kolumbia odpadną po 1/8, ale tak jak mówisz, wszystko się może zdarzyć.

19

9

Jak na razie się sprawdza przeczucie, zobaczymy dalej.
https://zapodaj.net/e50756afe4b62.jpg.html

1

Zawsze można jeść pełnoziarniste, razowe, też smaczne;)

0

100g chleba ok. 247 kcal, 100g bułki ok. 293 kcal, minimalnie więcej ;)

4

Ciepły, chrupiący, okrągły chleb z makiem i prawdziwe mleczne masło ;)

8

Wrzuciłem Mine w TVP Fantasy tak żeby zapchać dziurę w składzie, a ten mi dołożył już 26pkt.

0

I byle do przooodu!!! staramy się przede wszytkim!!! na dobieg :v

0

Najwięcej podań wymieniają stoperzy między sobą we wszystkich trzech meczach, właśnie ta pasywna gra jest moim zdaniem główną przyczyną klęski, Nawałka nic z tym nie zrobił. To tak jakby bokser stał z dziurawą gardą i tylko parował ciosy przeciwnika, w pewnym momencie jest knock down, a za chwile nokaut i tak to się kończy.

0

Próbowaliście już nowych perfum Joachima ?
https://zapodaj.net/c24f20fdaa06a.jpg.html

93

Powiem tak, jeśli przed mistrzostwami ktoś by mi powiedział, że zajdziemy na tym turnieju tak daleko jak Niemcy, to brałbym taki rezultat w ciemno :D

1

Z tych Di Marzio co Ciro od Gennaro Savastano? :D

#Gomorra

2

"Ginga" jest piękna i uwielbiam ten styl, ale Ney wyraźnie tego nadużywa, czasem wystarczy zwykłe szybkie podanie lub precyzyjny strzał po ziemi, za dużo czasem tych czarów.

7

1-0 dla Barcy, ole!

1

Bez kitu, ten łysy gościu z FIFY jest niemalże identyczny co Stanisław Tym.

1

Zauważyliście pewnie nie raz taką akcję w filmie, że dwie osoby odbywają jakąś trudną rozmowę po czym jedna z nich się odwraca i odchodzi, po chwili ten pierwszy, który tam jeszcze stoi woła tego co odszedł po imieniu jakby chciał mu coś jeszcze powiedzieć, tamten się odwraca, patrzą na siebie, ten jednak nic mu nie mówi to tamten z powrotem się odwraca i odchodzi :D i o co chodzi? co mu tym daje do zrozumienia?

1

Korea, Kazań, Katastroficzna Klęska

0

Jeśli chodzi o grę na przedpolu to żaden bramkarz na świecie nie może się równać z Neurem.Te przerywanie akcji ma wybitne.

0

Ale żółty ten bramkarz Korei :v

2

Nie ma drugiego takiego bramkarza jak Neuer, te wysokie wyjścia ma mistrzowskie.

0

Zgadza się pytał, a w tym samym czasie Sampaoli stojąc obok zadał mu kilkukrotnie pytanie :P co mu krzyczał wynik Chorwacji? już się dowiedział od sztabu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?