2

No dokładnie xD "Jeśli go nie lubisz obejrzyj ten filmik"

1

Przecież wiadomo, że tam nic mądrego nie usłyszysz, więc po co oglądać to studio? punkt 16:00 włączasz mecz i tyle.

0

Kurczak z ryżem w sosie słodko-kwaśnym, pół godziny roboty.

4

Mnie to rozłożył ten pierwszy filmik z Neymarem pod zdjęciem :D

0

Nie, Caballero albo De Gea. Muslera w czterech meczach wpuścił tylko 1 gola, Allison i Schmeichel też, tyle, że w trzech meczach.

0

Jak do tej pory to taka:
https://www.futbin.com/18/squad/5616457

1

Nie zaprzestanie, on już tak ma, cały czas buzują w nim emocje podczas meczu i takie rzeczy robi pod wpływem impulsu, chociaż kto wie, gryzienia się oduczył.

0

Dzięki, wzajemnie, widzę że też masz dobrego nosa ;) Chorwacja-Dania, tam też będzie walka.

0

Właśnie o ten mecz się boję :D ciekawe jak tam James

0

Będzie coś z tego kuponu?
https://zapodaj.net/75ee786b28978.jpg.html

1

Ale Sanchez dał zmianę niech go ch

2

Jeśli nie wyjdą ze swojej połowy to będzie 2-2.

4

To jest mecz Cavy, pięknie

1

Zamiast atakować ich jeszcze bardziej to się cofnęli i przy wyniku 1-0 to jest zawsze błąd. Teraz w lepszej sytuacji jest Portugalia, odrobili i będą cisnęli po więcej.

1

Godin jest chyba obecnie numerem 1, znakomity.

0

Tomaszewski, Janas i Listkiewicz naraz, tritende żenady.

4

Ciekawe kto ma większy czas spędzony na murawie w pozycji leżącej
Suarez czy Neymar?

4

Gościu taki rytuał odwala przed tymi wolnymi, napina się, 20 wdechów, a tu mur i czar pryska :D

8

Teraz to za Inieste, Albe, Pique i Busiego.

0

W tej reprezentacji trzeba poukładać wszystko od nowa, przede wszystkim Sampaoli out, sprawy osobiste powinny zostać poza szatnią jak przystało na profesjonalistów i do pierwszego składu wchodzi Icardi i Dybala, a o składzie ma decydować wyłącznie trener, bez kolesiostwa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po co oni tak drastycznie falują?! nie pojmuje tego, bezsensowne kartki.

0

Te ostatnie podanie to mają tragiczne, nawet ze stojącej piłki nie potrafią dobrze wrzucić.

0

Żiruu jak na razie też

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem co on miał w głowie faulując :v

5

Kiedy on tak zdziadział ten Di Maria?! straszny spadek jakości :/

5

Argentyna 1-0, Urugwaj 2-1

0

Każdy człowiek jest inny i myśli inaczej czy Ci się to podoba czy nie.

0

Nie, twierdzenie, że to jest nie do pomyślenia żeby ktoś kibicował Francji pokazuje, że w Tw opinii każdy powinien myśleć tak jak Ty, takie jest moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?