MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No dokładnie xD "Jeśli go nie lubisz obejrzyj ten filmik"
1
Przecież wiadomo, że tam nic mądrego nie usłyszysz, więc po co oglądać to studio? punkt 16:00 włączasz mecz i tyle.
0
Kurczak z ryżem w sosie słodko-kwaśnym, pół godziny roboty.
4
Mnie to rozłożył ten pierwszy filmik z Neymarem pod zdjęciem :D
0
Nie, Caballero albo De Gea. Muslera w czterech meczach wpuścił tylko 1 gola, Allison i Schmeichel też, tyle, że w trzech meczach.
0
Jak do tej pory to taka:
https://www.futbin.com/18/squad/5616457
1
Nie zaprzestanie, on już tak ma, cały czas buzują w nim emocje podczas meczu i takie rzeczy robi pod wpływem impulsu, chociaż kto wie, gryzienia się oduczył.
0
Dzięki, wzajemnie, widzę że też masz dobrego nosa ;) Chorwacja-Dania, tam też będzie walka.
0
Właśnie o ten mecz się boję :D ciekawe jak tam James
0
Będzie coś z tego kuponu?
https://zapodaj.net/75ee786b28978.jpg.html
1
Ale Sanchez dał zmianę niech go ch
2
Jeśli nie wyjdą ze swojej połowy to będzie 2-2.
4
To jest mecz Cavy, pięknie
1
Zamiast atakować ich jeszcze bardziej to się cofnęli i przy wyniku 1-0 to jest zawsze błąd. Teraz w lepszej sytuacji jest Portugalia, odrobili i będą cisnęli po więcej.
1
Godin jest chyba obecnie numerem 1, znakomity.
0
Tomaszewski, Janas i Listkiewicz naraz, tritende żenady.
4
Ciekawe kto ma większy czas spędzony na murawie w pozycji leżącej
Suarez czy Neymar?
4
Gościu taki rytuał odwala przed tymi wolnymi, napina się, 20 wdechów, a tu mur i czar pryska :D
8
Teraz to za Inieste, Albe, Pique i Busiego.
0
W tej reprezentacji trzeba poukładać wszystko od nowa, przede wszystkim Sampaoli out, sprawy osobiste powinny zostać poza szatnią jak przystało na profesjonalistów i do pierwszego składu wchodzi Icardi i Dybala, a o składzie ma decydować wyłącznie trener, bez kolesiostwa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po co oni tak drastycznie falują?! nie pojmuje tego, bezsensowne kartki.
0
Te ostatnie podanie to mają tragiczne, nawet ze stojącej piłki nie potrafią dobrze wrzucić.
0
Żiruu jak na razie też
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem co on miał w głowie faulując :v
5
Kiedy on tak zdziadział ten Di Maria?! straszny spadek jakości :/
5
Argentyna 1-0, Urugwaj 2-1
0
Każdy człowiek jest inny i myśli inaczej czy Ci się to podoba czy nie.
0
Nie, twierdzenie, że to jest nie do pomyślenia żeby ktoś kibicował Francji pokazuje, że w Tw opinii każdy powinien myśleć tak jak Ty, takie jest moje zdanie.