MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nawałka wpatrzony w Milika jak Enrique w Gomesa. Typ kompletnie NIC !!! nie gra, a zawsze wychodzi w 1 składzie. Zero przeglądu pola, jakieś dokładne podanie? zapomnij, na temat wykończenia to chyba nie muszę tu nic pisać :o, wystraszony Thiago Ciołek co gra tylko w bok i do bramkarza, a i tak się gubi, Piszczek po 30 minutach wyglądał jak by biegał sprintem przez 90 minut, Krychowiak zanim się zastanowi gdzie chce podać to już nie ma piłki przy nodze :D Zagrali kilka piłek po skrzydle i było jakieś zagrożenie bo Senegal nie ogarniał to zamiast grać w ten sposób to cały czas przez środek i strata. Jesteśmy na poziomie Arabii Saudyjskiej jeśli nie gorzej. Pozostaje liczyć na jakiś fart w meczu z Kolumbią i tyle ode mnie.
0
Piszczek jest w życiowej formie.
7
Nie nabierzesz mnie Szpaku, przecież wiem, że to Milik strzelał.
0
Bereszyński za Piszczka, jeśli mają jeszcze jakąś nadzieję. Kownacki za Milika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na pozycji Milika powinien grać Zieliński, a obok Krychowiaka Góralski no ale dobra, Adam tam wierzy w chłopaka jak Enrique w Gomesa.
2
Ogólnie to żenada, nie chce mi się nic więcej pisać, taka motywacja miała być a oni wystraszeni jak U-21
2
Jak tu nie pić?!
5
Piszczek mega słaby, Milik każda decyzja beznadziejna, nie grają w ogóle skrzydłami, gdzie jest największa szansa, zero dryblingów pod polem karnym Senegalu, za Cionka powinien grać Bednarek już pomijając tego pecha, kondycyjnie padną wszyscy.
19
MILIK KURŁAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!1
5
Jak mi ten Milik działa na nerwy.
0
Cały czas skrzydła powinny atakować, a nie straty w środku pola.
8
Nie no Krychowiak szybciej kurłaaaa!!!!
0
POOOOOL-SKAAAAAA!!!!!!!!!!!!
0
Powinno być góra na biało, a dół na czerwono, bo tak to Indonezja :D
9
Ten serial "Trzecia Połowa" :/... żenua, już chyba reklamy lepsze.
8
Denerwuje się :/ oby ten duet ŚO miał formę życia.
1
Film z kategorii "Nic co ludzkie, nie jest mi obce" xD
0
Dishonored 2
0
Dokładnie, nie można oddać na dłużej inicjatywy.
0
Oby Krychowiak rozrzucał dzisiaj te piłki jak w meczu z Litwą. Jestem pełen wiary, Pol-ska!!!
2
Nie wiem jaki będzie wynik, ale ważne żebyśmy strzelili pierwsi bramkę. Zejdzie ciśnienie i ruszamy po więcej.
0
Albo wersja dokumentalna, czyli duet Roj -Strejlau :v
5
Szpaku i Gil, same ptaki :D
0
W Hiszpanii, Meksyku, Kolumbii i pewnie jeszcze wielu krajach Ameryki Południowej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tak jak Iwański w meczu Brazylii, Gabriel Dżesus :v
15
Mecz Kolumbii z Japonią jest pierwszy, więc wiadomo, że chce remisu tych dwóch drużyn, Ty nie? :D chodzi o jak najlepszą sytuację w tabeli dla nas, chyba oczywiste. :v
0
Miejmy nadzieję, że Kolumbia dzisiaj podzieli się punktami z Japonią.
0
Dania fartem wygrała z Peru, a Francja wymęczyła 3 punkty z Australią, Francuzi grają bardzo indywidualnie, liczę tam na remis co najmniej.