4

Nawałka wpatrzony w Milika jak Enrique w Gomesa. Typ kompletnie NIC !!! nie gra, a zawsze wychodzi w 1 składzie. Zero przeglądu pola, jakieś dokładne podanie? zapomnij, na temat wykończenia to chyba nie muszę tu nic pisać :o, wystraszony Thiago Ciołek co gra tylko w bok i do bramkarza, a i tak się gubi, Piszczek po 30 minutach wyglądał jak by biegał sprintem przez 90 minut, Krychowiak zanim się zastanowi gdzie chce podać to już nie ma piłki przy nodze :D Zagrali kilka piłek po skrzydle i było jakieś zagrożenie bo Senegal nie ogarniał to zamiast grać w ten sposób to cały czas przez środek i strata. Jesteśmy na poziomie Arabii Saudyjskiej jeśli nie gorzej. Pozostaje liczyć na jakiś fart w meczu z Kolumbią i tyle ode mnie.

0

Piszczek jest w życiowej formie.

7

Nie nabierzesz mnie Szpaku, przecież wiem, że to Milik strzelał.

0

Bereszyński za Piszczka, jeśli mają jeszcze jakąś nadzieję. Kownacki za Milika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na pozycji Milika powinien grać Zieliński, a obok Krychowiaka Góralski no ale dobra, Adam tam wierzy w chłopaka jak Enrique w Gomesa.

2

Ogólnie to żenada, nie chce mi się nic więcej pisać, taka motywacja miała być a oni wystraszeni jak U-21

2

Jak tu nie pić?!

5

Piszczek mega słaby, Milik każda decyzja beznadziejna, nie grają w ogóle skrzydłami, gdzie jest największa szansa, zero dryblingów pod polem karnym Senegalu, za Cionka powinien grać Bednarek już pomijając tego pecha, kondycyjnie padną wszyscy.

19

MILIK KURŁAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!1

5

Jak mi ten Milik działa na nerwy.

0

Cały czas skrzydła powinny atakować, a nie straty w środku pola.

8

Nie no Krychowiak szybciej kurłaaaa!!!!

0

POOOOOL-SKAAAAAA!!!!!!!!!!!!

0

Powinno być góra na biało, a dół na czerwono, bo tak to Indonezja :D

9

Ten serial "Trzecia Połowa" :/... żenua, już chyba reklamy lepsze.

8

Denerwuje się :/ oby ten duet ŚO miał formę życia.

1

Film z kategorii "Nic co ludzkie, nie jest mi obce" xD

0

Dishonored 2

0

Dokładnie, nie można oddać na dłużej inicjatywy.

0

Oby Krychowiak rozrzucał dzisiaj te piłki jak w meczu z Litwą. Jestem pełen wiary, Pol-ska!!!

2

Nie wiem jaki będzie wynik, ale ważne żebyśmy strzelili pierwsi bramkę. Zejdzie ciśnienie i ruszamy po więcej.

0

Albo wersja dokumentalna, czyli duet Roj -Strejlau :v

5

Szpaku i Gil, same ptaki :D

0

W Hiszpanii, Meksyku, Kolumbii i pewnie jeszcze wielu krajach Ameryki Południowej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tak jak Iwański w meczu Brazylii, Gabriel Dżesus :v

15

Mecz Kolumbii z Japonią jest pierwszy, więc wiadomo, że chce remisu tych dwóch drużyn, Ty nie? :D chodzi o jak najlepszą sytuację w tabeli dla nas, chyba oczywiste. :v

0

Miejmy nadzieję, że Kolumbia dzisiaj podzieli się punktami z Japonią.

0

Dania fartem wygrała z Peru, a Francja wymęczyła 3 punkty z Australią, Francuzi grają bardzo indywidualnie, liczę tam na remis co najmniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?