MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten skład Fantasy to się ustawia na cały turniej? czy co mecz można zmieniać zawodników? i o co chodzi z tym kapitanem?
0
I Embepape xD
4
Ja cały czas promuję to hasło :)
0
A te czerwone dlaczego? skoro nie są czarne.
0
Mistrz butelki xD
https://www.facebook.com/100010437247881/videos/570747623283141/UzpfSTEwMDAwNDU0NTczNjY4MDoxMDAzOTA5NTg5NzcwNTU2/
0
No napisałem wyżej, że jest dylemat między Rybusem a Bereszyńskim bo oboje zagrali bardzo dobrze, nie czytacie tych komentarzy co były wcześniej?
0
No właśnie i jeden i drugi dobrze zagrali, to samo Fabiański.
0
Dokładnie, mam te same.
7
Po wczorajszym meczu myślę, że powinniśmy zagrać formacją 4-2-3-1
Szczęsny, Bereszyński, Bednarek, Pazdan, Piszczek, Góralski, Krychowiak, Grosicki, Zieliński, Błaszczykowski, Lewandowski.
2
Sorry, myślałem, że to są zawodnicy, których powinniśmy sprzedać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Usuwam konto bo teraz to już nie ma sensu.
0
Mogę Ci podać jedynie atak, Griezmann, Messi, Neymar.
1
Ciekawe jak to się ma do tego artykułu na stronie głównej :P
0
Tyle to ja wiem, to są zagubieni ludzie nastawieni wyłącznie na pieniądz, który jest ich Bogiem, ale pytam czy jesteś zwolennikiem takich działań?
4
I to jest "normalna praktyka" Twoim zdaniem w życiu?
5
No i super wiadomość.
0
No przecież mówię o JL a o kim?
2
Nie wiem, co w tym dziwnego.
1
Nie no, gość przesadził, brak słów.
0
Nie no Krychowiak zawodnik meczu.
1
No Krycha ja Ci się kłaniam dzisiaj.
1
Ale on ma te rzuty wolne, i już pierwsze korzyści z VAR-u.
0
Błaszczu by tego podania nie zepsuł, i to jest ta różnica jakości między Kubą a Bereszyńskim.
2
Dobra chłopaki, zostawiam Was z Waszymi przemyśleniami, co się uśmiałem to moje, do zoba 14 czerwca, może się przerzedzi trochę w tych komentarzach.
0
Odezwał się super kibic reprezentacji własnego kraju :D To czy przyjdzie do nas Francuz czy nie, mam w głębokiej otchłani.
19
Ważniejsza od tego Griezmanna jest dla mnie decyzja w sprawie wyjazdu na Mundial Kamila i to na nią czekam najbardziej.Decyzja ma być ogłoszona przed godz.16:00.
0
Na MŚ w Rosji zostanie użyty system powtórek wideo, będzie to debiut wideoweryfikacji na turnieju takiej rangi. Sędzia będzie mógł ukarać zawodnika za faul z pierwszej połowy, nawet pod koniec meczu. Wyjątkiem będą decyzje przy golach, po wznowieniu gry, bramki nie będzie można anulować.Odtworzenia powtórki mogą żądać jedynie sędzia oraz asystent wideo.Jeśli będą się tego domagać piłkarze lub trenerzy mogą zostać ukarani.Na stadionach kibice będą mogli oglądać powtórki z systemu VAR na telebimach.Wcześniej były dostępne tylko dla sędziów.
Kiedy można użyć VAR-U"
-GOL (uznanie lub nie)
-RZUT KARNY (podyktowanie lub nie)
-CZERWONA KARTKA (nie w przypadku drugiej żółtej)
-Ukaranie kartką niewłaściwego zawodnika
2
Hazard też