MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przede wszystkim Messi jest mądrzejszym człowiekiem niż to trio narcyzów, Pele, Maradona, CR7. Dla mnie jest i będzie najlepszy nawet bez MŚ.
2
No właśnie nie, bo g....o mnie obchodzą jego przemyślenia, interesuje mnie to co sie dzieje na boisku, emocje w głosie, ewentualnie jakieś ciekawostki na temat piłkarzy. Nie dorasta to pięt Laskowskiemu czy Szpakowskiemu. A najlepsze ja go kiedyś zgasił Lewy golem z rzutu wolnego bo się coś mądrował :D
1
Dobrze, że żadnego meczu nie relacjonuje Hajto, bo gość komentuje jakby sobie siedział z kolegą na kanapie przed telewizorem. :v
8
No, jutro będzie Radwańska.
45
Widzieliście ten komentarz na dole ekranu u "ekspertów" ?
"Gdyby Suarez nie został piłkarzem, mógłby zostać tłumaczem języka migowego, wspaniała praca rąk"
Haha :D True
34
Nie słaba skuteczność tylko brak jakiejkolwiek skuteczności.
0
Ale się uratowali, nic kompletnie nie grali, Egipt dobrze w obronie ale z taką beznadzieją w ofensywie to mogli mieć tylko nadzieję na remis, myślę, że jakby faktycznie wszedł Salah to Egipt by tego nie przegrał, przecież ile razy byli w polu karnym Urugwaju i nie było żadnego zawodnika, który by potrafił wykończyć albo dobrze podać, także ogromny błąd trenera Egiptu (no chyba, że faktycznie Salah nie jest jeszcze do końca zdrowy to wtedy nie miał wyjścia).
3
Ale by się teraz przydał ten Salah na podmęczony Urugwaj, musi nie być jeszcze w pełni sił, bo nie wierzę, żeby go trener nie wpuścił w takiej sytuacji gdzie Urugwajczycy nic nie grają.
2
Wiedziałem, żeby nie brać Suareza do Fantasy :D
3
Egipt ma dwóch Fellainich :P
0
Dawać na drugą połowę Salahinho, on tam dobrze zamiesza.
7
Egipt jak najbardziej jest w stanie ugrać tutaj punkty, trener powinien wpuścić Salaha na drugą połowę.
0
No tak właśnie myślałem, że nie Gomis tylko Diallo ale nie byłem pewien.
0
Siema, możecie mi podpowiedzieć kto w reprezentacji Meksyku, Senegalu i Egiptu na pozycji bramkarza ma pewne miejsce w pierwszym składzie? I w Szwajcarii Somer czy Burki?
0
To mu klaszcz chłopie, nawet na stojąco xD
0
Pokazał moim zdaniem brak ambicji i chęci dalszego rozwoju w lepszym klubie, bo zaświecili mu gigantycznymi zarobkami i nie mówcie mi, że tak kocha swój klub bo w ogóle by się nie zastanawiał gdyby tak było. Jeszcze pewnie te gwizdy kibiców mu siadły na psychę, a żona i brat to przypuszczalnie 50 procent jego decyzji. W momencie kiedy pojawiły się te pierwsze filmiki to już go nie chciałem u nas widzieć, więc finalnie dla mnie super, że tak zrobił.
0
Weź mnie nie rozśmieszaj, kocha swój klub i dlatego się zastanawiał tyle czasu, nagrywał jakieś dwie wersje filmików i oczywiście kontrakt jaki mu zaproponowało Atletico również nie miał wpływu na jego decyzje xD
0
No cóż, podwyżkę dostał, rodzinka zadowolona, kibice Atletico zaraz mu wybaczą, reklamę sobie zrobił i plan wykonany, pokazał również światu jakim jest człowiekiem, czym się w życiu kieruje, i to jest najlepsza karma za błazenadę. A teraz obejrzymy sobie Mundial bo to jest najlepsze okno wystawowe i sprowadzimy kogoś równie dobrego bo Barca będzie chciała sobie to odbić.
2
3523 Cules i serwer padł haha xD
3
A kogo Barcelona nie śledzi? jak my mamy pół Europy na celowniku :D
0
U mnie taki
https://zapodaj.net/041dce998242a.jpg.html
0
Nie jest źle, aczkolwiek boczni obrońcy mają większe szanse na bramkę lub asystę, niż środkowi, ale szpica spoko.
0
No z tym Gołgowem na dłuższą metę bym się nie nastawiał :P
0
Tam już u trzech Panów widzę pierwsze punkty, no i szacun za tego Gołgowa w pierwszym składzie :D ale moi dopiero zaczną punktować :D
0
Takiego wyniku bym się nie spodziewał, myślałem, że Arabusy postawią trudniejsze warunki.
0
Gościu z Arabii jakie nazwisko "Osama".
4
Zobaczymy czy Rybusowi wejdzie wynik, bo obstawił 3-0 dla Ruskich.
0
Pique jednak z Ramosem.
0
Ale wrzutka
1
Mistrz Świata - Brazylia
Król Strzelców - Neymar
Polska - 2 miejsce w grupie, odpadnie w 1/8