0

To nie zaśmiecam w takim razie ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Obstawiam, że Ruscy podzielą się dzisiaj punktami z Arabami.

10

To jeden z tych pomysłów, które zaczynają się od tekstu "potrzymaj mi piwo"? :D

3

Heh, chcieli żeby Kamil już w poniedziałek rozpoczął treningi z drużyną, a RoboKamil trenuje już dzisiaj ze wszystkimi. Ten to się zrasta.

2

Jak Francuz do nas przyjdzie to dobrze by było, żeby Valverde nagrał serie filmików, w której być może ogłosi decyzję, kiedy wystawi go do gry na debiut :D ale by się zdziwił :O A tak na poważnie to trzeba mieć dystans do tego co serwują media i sam zawodnik.

1

Na równi z Belgią? Courtois, Vertoghen, Kompany, Vermalen, Meunier, Carrasco, Dembele, De Bruyne, Hazard, Lukaku, Mertens? polemizowałbym. Argentyna bez Messiego nie istnieje.

2

Ostatni raz je komuś podaję
Fifa 6T6BSV7V
TVP 0zurkcj6

29

Od dawna chciałem zmienić pracę, więc opracowałem plan, by okres wypowiedzenia skończył się właśnie na Mundial, może w końcu obejrzę wszystkie mecze, po Mistrzostwach poszukam czegoś innego :P

1

Dzięki kolego, chciałem obejrzeć, a bym zapomniał.

1

Ale jaki musi mieć wyrzut xD

0

A stara beczka kisi najlepiej.

0

Ogórka xD

0

0

Ten skład Fantasy to się ustawia na cały turniej? czy co mecz można zmieniać zawodników? i o co chodzi z tym kapitanem?

0

I Embepape xD

4

Ja cały czas promuję to hasło :)

0

A te czerwone dlaczego? skoro nie są czarne.

0

No napisałem wyżej, że jest dylemat między Rybusem a Bereszyńskim bo oboje zagrali bardzo dobrze, nie czytacie tych komentarzy co były wcześniej?

0

No właśnie i jeden i drugi dobrze zagrali, to samo Fabiański.

0

Dokładnie, mam te same.

7

Po wczorajszym meczu myślę, że powinniśmy zagrać formacją 4-2-3-1
Szczęsny, Bereszyński, Bednarek, Pazdan, Piszczek, Góralski, Krychowiak, Grosicki, Zieliński, Błaszczykowski, Lewandowski.

2

Sorry, myślałem, że to są zawodnicy, których powinniśmy sprzedać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Usuwam konto bo teraz to już nie ma sensu.

0

Mogę Ci podać jedynie atak, Griezmann, Messi, Neymar.

1

Ciekawe jak to się ma do tego artykułu na stronie głównej :P

0

Tyle to ja wiem, to są zagubieni ludzie nastawieni wyłącznie na pieniądz, który jest ich Bogiem, ale pytam czy jesteś zwolennikiem takich działań?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?