MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie pretensje do zarządu? a co będą mieli z nim zrobić w wieku 32 lat?
1
Za 80 mln? a później co? odejdzie za darmo?
0
Wszyscy nagle podchodzą teraz do tego jakby to było normalne, a jeszcze ponad rok temu nie do pomyślenia były takie ceny.
9
Szkoda, że go nie ciągnie do posady trenera, jak Xaviego.
7
Pablo powraca
https://www.facebook.com/CinemaCityPoland/videos/10156528957247884/
1
Zapomniałeś jeszcze o Thiago i Arthurze :))
2
Oni na celowniku już pół Europy mają :D
0
Dobra, na allegro najtańszy w folii za 170zł, wersja pudełkowa.
2
Chodzi o to, że jak każdy będzie powielał te same wiadomości to ta strona zrobi się nieczytelna, dla kogoś kto wchodzi sobie tutaj na 5min dziennie to pewnie żaden problem, ale dużo ludzi na LR przesiaduje więcej niż na FB, więc postaraj się też zrozumieć innych.
2
Czyli rozumiem, że wchodzisz, czytasz dwie pierwsze wiadomości i wychodzisz :P
1
Jakby Ci się chciało przewinąć kawałek strony to byś nie dodał tego posta no ale się nie chciało.
1
Na pewno będzie próbował każdej z tych opcji w meczach towarzyskich.
20
"30 prostytutek i morze alkoholu. Tak ośmiu piłkarzy bawiło się przed mundialem w Rosji" Meksyk ostro trenuje nad formą xD
0
No lepiej żebyś miał sucho niż mokro :D :))))
5
Czemu nie spytasz u samego źródła?
2
Co mówi umierająca prostytutka?...
.
.
...już długo nie pociągnę xd
0
Nie wiem, trzeba by było poszukać, ale to jest chyba to
https://vimeo.com/141572755
1
Nie ma go w Polsce, ale tak ogólnie to powstał już dawno.
0
Ciekawy jestem ile wydadzą na transfery w tym roku, już pewnie łapy im drżą na samą myśl, że będą musieli coś wydać.
2
Bayern chce za Lewandowskiego 200mln? :D oni to naprawdę żyją w swoim świecie...
0
Mi się wydaję, że on już dawno podjął decyzję tylko ktos tam z jego otoczenia mu doradził, żeby tego jeszcze nie ogłaszał.
0
No ciężkie tematy tu po nocach są poruszane :D od polityki po gejów, zaraz ktoś zarzuci coś o obcych formach życia w kosmosie :D
0
Znam, w tych nowszych odcinkach już widać jaki chudy, kiedyś mu brzuch leżał na kolanach.
1
Jak kupiłeś to w kinie to wszystko się zgadza :P
0
Zadałem ci proste pytanie? zamiast na nie odpowiedzieć, zdecydowałeś się napisać prowokacyjny komentarz czyli wniosek jeden, zatkało kakao Socios :P
0
Zakończyłem z tobą dyskusję. Bez odbioru.
0
2017 Ładunek (Cargo)
0
Ładunek jest właśnie o zarazie zombie, super jak dla mnie.
0
Ładunek, Opiekun np. na Netflix
1
Zatecky albo Złoty Bażant