MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Rapy" :P a co to jest? bo już zapomniałem :D
0
Leżę w łóżku z włączonym laptopem i oglądam sobie film na konsoli, jedno z drugim mi nie koliduje, proste :P
0
Przeglądałem filmy na Netflix i trafiłem ciekawy tytuł "Pele. Narodziny legendy" 2016. Oglądam już z 20min. i nawet mnie wciągnął. Ktoś widział?
0
Flaszka musi być jak nic :D
2
Przecież Niemcy mają bardzo dobrą pomoc: Kroos, Khedira, Oezil, Sane, Gundogan, Draxler, Goretzka :o, a z tym Gotze to już w ogóle poleciałeś :D 7 razy kontuzjowany w tym sezonie, 2 gole na koncie, z resztą Shurlle 3 gole i 82 dni kontuzji.
2
Dokładnie takie same to nie wiem, pewnie na Ebay-u, ale w Polsce jest taki sklep i raczej nie są to tanie rzeczy.
https://sklep.cosplayworld.pl/c/11/maski-lateksowe.html
5
Dobre ma gościu maski :D
0
Super kompilacja
0
Kto to wymyśla :D
5
https://media.tenor.co/images/69be306aead7f898340267096a4b7369/tenor.gif
skisłem :D
3
Tylko nie wsiądź do tyłu bo od razu masz po egzaminie :D
10
https://media1.tenor.com/images/78d7ee583412a9fab4b0242d978af792/tenor.gif?itemid=9044911
Buahaha :D
0
Ja też czekam sobie spokojnie na to co się wydarzy bez większych podniet, przydałby się, ale przesady żebym tu nawijam 24h "oj jaki mętlik, znowu będzie saga, już się nie mogę doczekać bo tak się jaram, ahhh ohhh" :D po mundialu może pojawić się więcej możliwości.
0
Oj widzę, że monotematycznie dzisiaj na tej LR :P
0
Breaking Bad
Rodzina Soprano
Kompania Braci
0
Mi jego gra też się podoba ale on w tym sezonie był 7 razy kontuzjowany przy czym opuścił 125 dni w tym 19 meczy. Te same geny co u Rafinhy.
2
Messi to też człowiek, podobnie jak Michael Jordan czy Mike Tyson, nie Bóg, ani kosmita, po prostu wybitny geniusz w swojej dziedzinie.
3
Nie jedyny bo jeszcze jest Messi.
0
Niby tak ale Aspas w tym sezonie 23 bramki na 37 meczy a Costa 7 na 23. Chociaż wiadomo, że Mundial to nie piłka klubowa :)
0
A no to chyba, że tak. Będę miał to na uwadze.
0
Jak byłeś trzeźwy, nikt nie ucierpiał i nie przekroczyłeś prędkości o 50km/h to assistance, laweta a z prawkiem nie powinno być problemów, mandat i punkty.
0
No na tej pozycji to akurat trochę bieda, kiedyś mieli Raula, Morientesa, Toressa, Ville.
0
A chociażby tak :) https://www.futbin.com/18/squad/5304843
Isco, Silva czy Asensio mogą też grać wyżej.
0
Haha no ten to jest truskawka polskiej telewizji :)
0
Pamiętam te karne ze Szwajcarią, jak na kolanach je oglądałem, a później o stół z radości wybiłem sobie palca u nogi przy golu Krychowiaka xD
1
Przeżywam jeszcze raz :o
0
Trudno powiedzieć, może 4-3-1-2 z Messim na ŚPO? a niżej Di Maria, Mashe, Biglia, na szpicy Aguero, Dybala/Higuain.
https://www.futbin.com/18/squad/5302901
4
Mimo wszystko ja bym chyba jednak chciał :)
1
Kiepskie rozwiązanie moim zdaniem, Cou ma zbyt dobre podania i przegląd pola, żeby tylko biegał po skrzydłe, Messi na prawym skrzydle też już nie będzie hasał jak 8 lat temu.
0
Czemu zakładasz, że tym razem również zawiedzie? ma 36 goli na 84 występy czyli mniej więcej to samo co Higuain, czemu Icardi miałby jechać kosztem Aguero, a nie Higuaina? Jeszcze mam przed oczami jego sytuację sam na sam w finale z Niemcami, którą epicko zespsuł. Poza tym każdy Mundial jest inny, ten w 2010 i ten 4 lata temu to już historia, może teraz Kun się okaże decydujący? Od kilku lat "cała" Argentyna zawodzi nie tylko Aguero.