0

To jest David Villa po lewej.

0

07.10.2011 Korea - Polska 2-2
23.01.2010 Polska - Singapur 6-1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

David Luiz też się nie załapał, pamiętam, ze grał wtedy.

1

Na plus : Uroda, inteligencja, poczucie humoru
Na minus : Zmanierowanie, niewierność, fochy, głupota.

5

My niestety nie mamy ławki na taki turniej, ale oby jak najdalej :)

2

Kupuje w Realu nowy telewizor na Mundial :D

0

Pereira z FC Porto

0

Ale to nawet na rezerwowego się nie załapał?

1

Semedo nie powołany :o Taką burżuazję mają tam na prawej?

0

Kante - Pogba/Rabiot - Matuidi/Tolisso ja bym prędzej tak to widział.

0

Zaraz wyjdzie Detroit: Become Human, później Vampyr, Tomb Raider i Red Dead Redemption II

0

Nie mogą grać sami po 1,90 m, jak Rabiot to nie Nzonzi, bo Pogba musi być i ci mali zwinni też.

0

Decyzja dziwna faktycznie, Rabiot świetny grajek ale jakby nie było to mają jeszcze Matuidi, Kanté, Nzonzi, Pogba, Tolisso. Lacazette też brak :O

0

Woda utleniona, tylko duuuużo.

0

Po pierwsze Neymar odszedł po 4 latach a nie po jednym sezonie, po drugie Valverde w ostatnim wywiadzie powiedział, że Dembele w przyszłym sezonie będzie odgrywał większą rolę, po trzecie tak naprawdę bardzo dużo będzie zależeć od tego jak pokaże się na Mundialu a po czwarte klub już nie weźmie za niego tych samych pieniędzy i dobrze o tym wiedzą. Poza tym u nas w ataku już wiekowo się zaczyna robić a chłopak jest młody i perspektywistyczny, także nie wiem skąd się bierze u Cb taka pewność :P chyba z niewiedzy.

1

Takich samych pieniędzy już za niego nie dostaną więc głupotą jest go sprzedawać i znowu być w plecy.

2

Dopiero 3 godziny temu był dodany artykuł na głównej o tym, że zostaje :P weź nie siej herezji człowieku.

0

Messi i tak zawsze gra jako wolny elektron.

0

A ja rozumiem to tak, że zostając mógłby zostać legendą Atletico, bo tam jest gwiazdą, gra już wiele lat i wszystko kręci się wokół niego, a w Barcelonie będzie kolejnym grajkiem obok Messiego. Wydaje mi się, że właśnie to miał na myśli.

0

Fajnie to sobie wymyśliłeś :P

0

Worms :D

0

"Gdzie wszystko kręci się wokół niego" przeczytaj jeszcze raz. Czyli, że nie przejdzie do historii pod względem indywidualnym.

1

Mówię o tych co już sprzedali Suareza bo Griezmann strzelił dzisiaj 2 bramki -śmieszne, ale jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą.

11

„Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości” Józef Piłsudski

To samo tyczy się to nie których kibiców, którzy się tutaj wypowiadają odnośnie klubu i zawodników, którzy latami tyrali na wyniki i trofea.

0

Fajnie chodzi, ale musi grać i wchodzić częściej z ławki.

0

Tak

0

A jakie ma to znaczenie kto czego chce? będzie tak jak klub postanowi.

0

Barca w końcu się odbuduje, i wróci do swojego stylu, jestem tego pewien, na wszystko trzeba czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?