MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Przychodzi lekarz do pacjentki i mówi:
- Wszystko jest dobrze, operacja się udała. Tylko nie rozumiem dlaczego przed operacją biła pani, kopała i wyzywała pielęgniarki.
A pacjentka na to:
- Panie, ja tu miałam tylko okna umyć... xDDD
Dwóch gliniarzy łączy się przez radio z wydziałem zabójstw:
- Przyślijcie ekipę...
- Jaka sytuacja?
- Zabójstwo, ofiara to mężczyzna, lat 38, matka uderzyła go nożem kilkanaście razy za to, że wszedł na mokrą, dopiero co umytą podłogę.
- Dobra, aresztowaliście matkę?
- Nie, podłoga jeszcze mokra.
20
Jak się nazywa impreza węży?
Balboa xDDD
0
No Turbogrosik też dobry :D
1
Teraz to już może się rozluźnić i zamówić sobie kebsa :)
0
0
Popchnął bocznego sędziego.
0
Jedno ale podpiąłem się pod pytanie :) Pink Floyd to świetny zespół ale rockowy, podobnie jak Guns N Roses, a pop to Michael Jackson, ale to już stara klasyka, teraz jak chcę posłuchać czegoś dobrego z nowych rzeczy to muszę trochę pogrzebać na YT, bo sorry ale nie leżą mi te polskie "gwiazdy" z x factor, mam talent czy must be the music. Bardzo lubiłem kiedyś HH ale teraz to jest jakiś kabaret i jeszcze po 30 mln wyświetleń :D więc dałem sobie spokój. Ostatnio się jaram Tash Sultana, sentymentalnie dalej The Prodigy, czasem Sade, ogólnie duża rozbieżność jest u mnie, wszystko oprócz Popu z radia, Disco Polo i Heavy Metalu.
0
Ambitnej i niezależnej, często niszowej.
2
Turan 16 meczów kary :D sędzia jak popełni karygodny błąd to jest bezkarny i ma wywalone, dobra jest z nich mafia, władza absolutna.
0
Dokończyłeś rejestrację ze skanem dowodu itp itd?
3
Pozwolisz, że nie skomentuje tego.
5
Ale co zrobił Rakitić :o
1
Najlepsze: Dembele rozwiał wątpliwości krytyków
Najgorsze: Obawa, że 4-3-3 to tylko było dzisiaj
0
I tak pół La Rambli woli 4-4-2 bo skład taki zrównoważony i Valverde wie lepiej od Rijkaarda, Guardioli i Lucho.
0
Zapomniałem, że trzeba precyzować czarno na białym :) "kiedyś jeszcze Xavi jak grał u nas"
2
No i tylko Iniesta jest w stanie zagrać taką piłkę, kiedyś jeszcze Xavi.
0
I to jest właśnie 4-3-3! Grają jak dawniej.
1
Na Barce jest za słaby, w ofensywie nie daje nic a z tyłu go kręcą strasznie, natomiast podpisuję się dwoma rękami pod tym, żeby sprzedać, zarobić, wprowadzić Cucu :)
4
Cillessen jest świetny to fakt ale z Digne to śmiechłem :D
0
W sumie fajny, wyważony skład. Zobaczymy co tam Digne zagra :P
0
Ale oni chcą zakończyć sezon bez porażki, dlatego Valverde wystawia ciągle podstawowy skład. Chociaż coś tam zamiesza na pewno.
0
Więcej niż braćmi? to chyba musieliby być bliźniakami jednojajowymi.
1
A skąd by było wiadomo czy umyślna czy nie? gościu nabity piłką i karny tak?
0
Nie wiem, uwielbiam :
"Letter to my unborn child"
"Brenda's got a baby"
"Until The End Of Time"
"Ambitionz Az A Ridah"
"Hail Mary"
"Gangsta Party" i wiele wiele innych.
Nie jestem w stanie wybrać najlepszej.
0
Jak sama nazwa wskazuje Liga Mistrzów, to liga najlepszych drużyn ze wszystkich lig europejskich, a wygrany jest oficjalnie najlepszym z najlepszych. Liverpool też nie jest najlepszy w Anglii ale pokonali wszystkie przeszkody na swojej drodze w tych rozgrywkach i mają szanse na tytuł i ja osobiście obstawiam na The Reds.
0
Ale urwał, ale to było dobre!
0
Widocznie nie jesteś głodny :)
1
Dokładnie tak :) życzę mu hat-tricka, a jak będzie to się okaże.
0
Musiałby strzelić co najmniej dwa razy, żeby sobie odpuścić.
0
No przecież wyjdzie once de gala.