0

Znajoma chyba interes otwiera i sprawdza czy jej pójdzie :D

0

Prawdopodobnie to tranzystory, do mechanika bo sam raczej nie wymienisz. I jeszcze mi powiedz, że to monitor marki Samsung? Miałem coś podobnego, mianowicie trzeba było włączać i wyłączać go guzikiem przez 10 min, żeby się łaskawie rozświetlił, aż padł całkowicie.

0

A obecnie rok mamy 2015 :D

11

"Za kogo będzie grać?"- pytanie, które przewija się po tej La Rambli kilkanaście razy dziennie. Griezman to tzw. "gotowiec", doświadczony i świetnie znający La Ligę, uważam, że od razu zrobi różnice na boisku, Dembele jest młody, cały czas się rozwija, trener wielokrotnie podkreślał, że musi poprawić jeszcze wiele aspektów, będzie wchodził z ławki. Wraz z przyjściem francuza pojawia się więcej możliwości w ataku, Suarez gra słabo to trener przesuwa Griezmanna ze skrzydła na środek, jest Coutinho, Dembele można rotować, aż miło. Prawdopodobnie linie pomocy zasili wkrótce świetny technicznie Arthur, który miejmy nadzieję rozrusza trochę środek. To napawa optymizmem, gdyby jeszcze Valverde chciał częściej stosować taktykę z meczu Barcelona-Villarreal było pięknie.

12

To zdjęcie podsumowuje cały dzisiejszy występ Luisito.

5

A to niespodzianka.

1

Po pierwsze to rotacje się robi z głową a po drugie to może nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo ja na temat rotacji się nie wypowiadałem.

9

Jak można odrobić bramkę tuż przed końcem pierwszej połowy a później stracić TRZY na początku drugiej? jak można trzymać cały mecz beznadziejnego Suareza, który nie wnosi nic poza nerwową atmosferą? Jak można wystawić jednocześnie dwóch rezerwowych ŚO nie zgranych ze sobą?

2

To jakiś żart? byłem tylko zjeść kolacje a tu.....:////

5

Luis cieniutki dzisiaj, nie czyta gry, nie patrzy czy stoi na spalonym i znowu macha rękami.

0

Valverde chyba zapomniał o rozmowie motywacyjnej w szatni. Przynajmniej tak to wygląda.

1

Ostatnio oglądałem film na faktach "Wstrząs" Will Smith w głównej roli lekarza. http://www.filmweb.pl/film/Wstrząs-2015-738529

35

Zastanawiali się na Ukrainie, co posadzić wokół Czarnobyla:
- Buraki.
- Nie, bo krowy pozdychają.
- No to może ziemniaki.
- Nie, bo się ludzi potruje.
- To posadzimy tytoń, a na papierosach napiszemy MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA PO RAZ OSTATNI...xD

0

Fifa miała super karne w 17, dramat po prostu, a w 16 taka kopanina w środku pola, że naprawdę potrzebowałem czasu, żeby przywyknąć, 18 jest nawet spoko, podoba mi się, ale gdyby nie Fut to miałbym pewnie dylemat co wybrać. To i to ma swoich zwolenników.

0

Do pogrania w domu z przyjaciółmi Pes był zawsze lepszym i bardziej realistycznym symulatorem więc nawet bez LM ludzie będą ją kupować.

4

8

Dembele będzie wchodził z ławki, trener często podkreśla, że musi poprawić jeszcze sporo spektów, jest młody jeszcze się rozwija, Griezmann to gotowiec, doświadczony, świetnie znający La Ligę, od razu zrobi różnice na boisku. Takie jest moje zdanie.

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

Przychodzi lekarz do pacjentki i mówi:
- Wszystko jest dobrze, operacja się udała. Tylko nie rozumiem dlaczego przed operacją biła pani, kopała i wyzywała pielęgniarki.
A pacjentka na to:
- Panie, ja tu miałam tylko okna umyć... xDDD

Dwóch gliniarzy łączy się przez radio z wydziałem zabójstw:
- Przyślijcie ekipę...
- Jaka sytuacja?
- Zabójstwo, ofiara to mężczyzna, lat 38, matka uderzyła go nożem kilkanaście razy za to, że wszedł na mokrą, dopiero co umytą podłogę.
- Dobra, aresztowaliście matkę?
- Nie, podłoga jeszcze mokra.

20

Jak się nazywa impreza węży?
Balboa xDDD

0

No Turbogrosik też dobry :D

1

Teraz to już może się rozluźnić i zamówić sobie kebsa :)

0

haha dobry Nawałka :D

0

Popchnął bocznego sędziego.

0

Jedno ale podpiąłem się pod pytanie :) Pink Floyd to świetny zespół ale rockowy, podobnie jak Guns N Roses, a pop to Michael Jackson, ale to już stara klasyka, teraz jak chcę posłuchać czegoś dobrego z nowych rzeczy to muszę trochę pogrzebać na YT, bo sorry ale nie leżą mi te polskie "gwiazdy" z x factor, mam talent czy must be the music. Bardzo lubiłem kiedyś HH ale teraz to jest jakiś kabaret i jeszcze po 30 mln wyświetleń :D więc dałem sobie spokój. Ostatnio się jaram Tash Sultana, sentymentalnie dalej The Prodigy, czasem Sade, ogólnie duża rozbieżność jest u mnie, wszystko oprócz Popu z radia, Disco Polo i Heavy Metalu.

0

Ambitnej i niezależnej, często niszowej.

2

Turan 16 meczów kary :D sędzia jak popełni karygodny błąd to jest bezkarny i ma wywalone, dobra jest z nich mafia, władza absolutna.

0

Dokończyłeś rejestrację ze skanem dowodu itp itd?

3

Pozwolisz, że nie skomentuje tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?