0

Jak z kolei nie rozumiem co ma do rzeczy tamten mundial? 21 goli na 25 meczy w Premier L i 4 na 7 w LM, i co ma nie jechać? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak wejdziesz w profil to rozwiń zakładkę "Zgłoś sugestię" wtedy jest większa szansa, że dotrze.Tam użytkownicy przedstawiają swoje pomysły, a Redakcja je rozpatruje.

1

Mundial to jest to co tygrysy lubią najbardziej :D

0

Daleko nie szukając Naingolan, Rabiot, Lacazette.

0

Dla mnie wybór byłby prosty De Gea, Alba, Ramos, Pique, Carvajal, Iniesta, Busquest, Thiago, Asensio, Aspas, Isco

co do Francji: Loris, Mendy, Varane, Umtiti, Sidibe, Kante, Pogba, Matuidi, Dembele, Griezmann, Mbappe

Brazylia: Ederson, Marcelo, T.Silva, Marquinhos, Danilo, Coutinho, Casemiro, Paulinho, Neymar, Firmino, Willian

Niemcy: Neuer, Hector, Boateng, Hummels, Kimmich, Gundogan, Kroos, Ozil, Reus, Werner, Muller

0

Też kibicuje naszym z całego serca zawsze, wszędzie i pomimo, ale my nawet nie mamy ławki rezerwowych a tu wybieramy najlepszą ekipę ze wszystkich :D

0

Ale zdajesz sobie sprawę, że sprzedając go osłabimy zespół? a my się chcemy wzmacniać, potrzebujemy i Suareza i Griezmanna bo to daje więcej możliwości. Zachowanie może irytować, taki ma charakter ale pokaż, który tam tak biega za każdą piłką i daje znak do pressingu, a jak forma wróci to znowu wszystkie chorągiewki będą mówić żeby nie sprzedawać :D

0

No i jak myślicie? kto ma najlepszą pakę na Mundial?
Francja, Hiszpania, Brazylia, Niemcy?

0

Dokładnie, wydaje mi się, że Isco zagra na prawej, na lewej albo Asensio albo właśnie Silva, środek Iniesta, Busi, Thiago, no ale zobaczymy.

0

Ale w tej pomocy to oni zawsze mieli miazgę, jest z czego wybierać :o

4

Przecież czerwona kartka jest oczywista w tym przypadku, jeżeli komisja przeanalizowała tą sytuację i nie wyciągnie żadnych konsekwencji wobec tego arbitra, to ja nie mam pytań.

7

Takie tam co nie co :D szok

Mistrzostwo Hiszpanii x 9
Liga Mistrzów x 4
Puchar Króla x 6
Superpuchar Hiszpanii x 6
Superpuchar Europy x 3
Klubowe mistrzostwa świata w piłce nożnej x 3
Mistrzostwo Świata x 1
Mistrzostwo Europy: x 2
Mistrzostwo Europy U-19 x 1
Mistrzostwo Europy U-16 x 1
Wicemistrzostwo Świata U-20 x 1
Najlepszy zawodnik w Europie sezonu x 1
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Europy x 1
Drugie miejsce w plebiscycie Złota Piłka FIFA x 1
Jedenastka roku według UEFA: x 4
Piłkarz roku w Hiszpanii: x 1
Najlepszy ofensywny pomocnik w Hiszpanii x 2
Nagroda księcia Asturii: x 1
Golden Foot x 1
Brązowa piłka klubowych mistrzostw świata x 1

4

Po kosztownym transferze Dembele obawiałem się, że klub odpuści sobie Cou, bo na tym zawodniku zależało mi najbardziej, ale na szczęście stało się inaczej i finalnie do nas trafił. Od samego początku byłem przekonany, że z marszu ożywi nasz zespół, uwielbiam ten swobodny sposób poruszania się, kontrola piłki, dobre podania, znakomity strzał i jeszcze się wraca do obrony jak straci, do tego skromny, ułożony chłopak, właściwie nie mam się do czego przyczepić. Klasa!

5

Niewiarygodny jest :D prawdziwy skarb.

0

Ale ołtarz.

0

Podłączam się pod pytanie bo mi tnie na wszystkich stream-ach.

1

Wszystko ok ale akurat z Romą to cały zespół grał tragicznie, a z Levante tylko Cou trzymał poziom, to nie była kwestia indywidualnego braku formy.

2

Wyjmij kija bo coś sztywny jesteś.
#typowypracownikbiblioteki

0

To pewnie będzie 1-0 :D

1

O 18 idę na urodziny gdzieś na działki, to myślę, że będzie szybki powrót do stanu nieważkości.

0

Wszystko co się może przydać w domu :)

0

Ludzie jeszcze wojną żyją.

0

Ale kac gigant, zaraz chyba zejde :P

0

Lepszy bo co? strzelił w przewrotki? :D

0

Gorzej tylko jak przyjdzie kogoś zmienić :D

3

A od tego jest właśnie taka La Rambla, żeby ludzie mogli sobie pospekulować, troszkę pomarzyć, pobawić się w trenera lub scouta :) Klub i tak żyje swoim życiem, proste :)

0

A ja się dziwie, że nie zabrał Rabiota ani Lacazette.

2

Jakby Barca dbała o La Masie tak jak kilka lat temu to zarząd nie musiałby łatać dziur Gomesami, Vidalami, Dignami czy Paulinho i szastać hajsem na lewo i prawo za półśrodki.

7

Skoro oglądałeś dwa razy i nie możesz doszukać się fenomenu tego filmu, to to nie jest produkcja dla Cb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?