MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko, ale pod warunkiem, że u nas z Las Palmas. Z resztą bardziej mi to wygląda na 4-1-2-1-2. Wiem, że chcielibyście upchnąć wszystkich łącznie z Grizzly, ale może być ciężko.
2
Miałem uwzględnić, ale wydało mi się zbyt niszowe dla większości ;)
1
Boks - Mike Tyson/Muhammad Ali
Golf - Tiger Woods
6
Kibice Liverpoolu, czyli Ci najbardziej poszkodowani potrafili klaskać, okazać zrozumienie, mimo, iż ich marzenia legły w gruzach, podczas gdy wszyscy inni z poza LFC w momencie ukamieniowali bramkarza, toż to dopiero paradoks.
0
Polecicie jakiś film na Netflix?
0
Spoko, wygląd przede wszystkim ;)
0
To ten co ćwiczy przed lustrem jak dobrze wyglądać z kartką w ręce ? :D
0
Ile ten prawnik chce wywalczyć za Salaha? :D Miliard euro?! :D
39
"I tutaj podpis"
22
Nie ma większego chama od Ramosa, słoma z butów tfuuu!
0
Zrozumiałem za pierwszym razem co napisałeś, moje pytanie było retoryczne, również pozdrawiam.
1
Zawsze jesteś taki miły, czy tylko dzisiaj?
0
Rozumiem, że już za dużo tego było? nie wiem, nie siedzę 24h na La Ramblii.
0
A nie w 68?
2
Mam nadzieję, że po tym ramadanie Salah będzie głodny bramek :P
1
Taa, znam to, to zawsze jest znak, ze przegiąłeś :P
1
A dzięki bardzo i wzajemnie, pozdro.
1
U nas żony, dziewczyny, kochanki mają swoją posiadówkę na kwadracie, to zapowiada się ciekawe ognisko w gronie samców, trzeba zjeść coś tłustego bo jak znam elitę to walka będzie trwała do świtu.
0
Sanchez, Neuer, Isco, Ribery.
9
"Koko koko Euro spoko", "Do boju Polskoo oo" "Polska Dawaj!" naprawdę wieje trochę wsią.
3
No trudno się z tym nie zgodzić, ale mimo wszystko będę im kibicować.
2
Za Argentynę, za Leo, ostatnio byli tak blisko, naprawdę zasłużył na to trofeum.
0
Noo :) takiego koleżeńskiego, pewnie sobie dokuczają na treningu :D
28
Strzelaj chłopaku jak najwięcej, bo świetnie Ci to wychodzi.
0
2
Jesteśmy gotowi jak wróżbita Maciej na kolejny telefon :D
0
0
Już nawet w TV to pokazywali.
1
U mnie urlop, ale po ostatnim weekendzie tak przestawiłem organizm, że teraz cały tydzień do 4 rano oglądam filmy.
2
Wybrzeże moskitów - film
Cast Away - film
Zagubieni z lotu 29 - serial
Rozbitkowie - serial
Trójkąt bermudzki - film
Błękitna laguna - film