21

Największe zaskoczenia według mnie:
brak Sane
brak Icardiego
brak Naingolana
brak Rabiota
brak Alex Sandro
Ter Stegen na ławce
Kontuzja Glika

1

Niemcy to według mnie mają padake, na lewej obronie Hector (Koln), w środku jedynie Kroos i Guendogan bo Khedira, Ozil to już emeryci, na skrzydle Reus (wiecznie kontuzjowany), który na podobnej imprezie rozegrał 125 minut na Euro u nas w 2012r., Rudy, Brandt to półśrodki, Muller będzie hasał po prawej a na szpicy Werner albo następny emeryt Mario Gomes, jak dla mnie to to na pewno nie jest TOP4. No i ten Neuer po takiej przerwie, a i Hummels lubi klopsa walnąć. Dużo lepszą kadrę ma Belgia nawet bez Naingolana.

4

No dla Zenka pewnie xD chociaż Perez podobno woli Sławomira.

0

Paraliż

1

Ja tam pozostaję optymistą, Kamil to jest twarda sztuka. Wykuruje się, aczkolwiek rozumem to się akurat nie wykazał na tym treningu. Bale'a się naoglądali :P

0

Intuicja podpowiada, że Neymar.

0

Nie wiem o co chodzi, ale ok, zgadza się :P a ptaki latają kluczem.

6

Jesteś już czwarty z tym postem w ciągu 10 min.

4

Kamil Glik znalazł się na liście powołanych i jedzie na mundial.

0

Nie pozostaje nic innego jak tylko się pogodzić z tym, że takie coś też chodzi po tej ziemi.

5

Dokładnie, przewrotki to sobie może robić Peszko, a nie podstawowy ŚO.

0

Najlepiej to listwę antyprzepięciową z uziemieniem.

4

A to on nie gra na stronie Piszczka? no chyba raczej :P

6

A ja mam przeczucie, że Niemcy na tym mundialu dadzą ciała, z Argentyną pełna zgoda, a faworytem do medalu dla mnie 1.Francja, 2.Brazylia i 3.Hiszpania/Argentyna.

2

Dobra pożywka dla pelikanów :)

7

Ja przeważnie próbuje wyciągnąć z dnia jak najwięcej. Wcześnie wstaję i późno chodzę spać.

1

Edytowano

0

Taa, na jaki temat by się nie wypowiadali to zawsze jest wszystko w porządku, nic się nie zmieniło, jesteśmy bardzo zadowoleni, cytując klasyka "Przede wszystkim staramy i cały czas do przodu" xD

26

Proponuje wziąć pod lupę komisję sędziowską La Liga.

0

Co do Gomesa to nie ma takiej opcji.

29

Muszę zapytać u mnie w urzędzie pracy czy jest dostępny taki kurs, bo ostatnio był tylko na wózek widłowy i operatora suwnicy :D

0

Daj sobie pomarzyć chłopakom :)

0

Szubi dubi Dens, Krycha to ma dopiero stylówe, futra z norek i te sprawy xD

0

Kto nie ma siana? Bayern? oczywiście, że mają i to dużo tylko się uparli, że nie będą płacić za zawodników po 100 mln euro, gdy Neymar przestawił rynek transferowy, ale nie oszukujmy się, tak czy siak będą musieli w końcu mocno zainwestować.

0

Na razie próbuję przez Digital Image Recovery 1.47, zobaczymy co z tego będzie.

0

Masakra, żadnego punktu przywracania systemu, zainstalowałem 2 programy do odzyskiwania utraconych plików, i jednym można sobie tylko zeskanować w wersji darmowej, a w drugim nie wiadomo o co chodzi taki zamotany. 2 tysiące zdjęć chyba właśnie poszło w pi.......

0

Nie no, serio pytam, miałem tam zdjęcia z połowy życia, pomożecie?, jest jakiś program?

0

Panowie właśnie przez przypadek usunąłem sobie bardzo ważny folder, jak mogę go odzyskać?

1

Tzn tak, nie oszukujmy się, w przypadku gdyby Grizzly się zdecydował, to pierwszym poszkodowanym w tym wszystkim będzie Dembele, później Suarez. Już teraz Valverde rzadko sięgał po komplet naszych ofensywnych od 1 min, a co dopiero jak będzie ich pięciu. Uważam, że Rakitić dalej pozostanie kluczowy w taktyce trenera, a tacy zawodnicy jak Arthur czy Alena będą musieli najpierw się ograć zanim zaczną coś kreować. Osobiście mam nadzieję na duży nacisk jeśli chodzi o młodą krew.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?