0

Kto tam tym razem walczy? Małysz czy bracia Mroczek? :D

0

W 2014 też nic nie grali a Messi w pojedynkę ich wprowadził do finału.

2

Stonoga lepszy :D

0

Ja to się boję o te mecze towarzyskie...

0

Nie no, nie wyglądało to na coś ciężkiego, ale faktycznie po ostatnich wydarzeniach można być wyczulonym :D

0

Przede wszystkim trzeba pić dużo wody, koktajle owocowe, warzywa gotowane lub surowe, no i sok z buraka mistrzowsko oczyszcza toksyny.

3

Istnieje wiele sposobów na oczyszczenie organizmu z toksyn, nie trzeba się przy tym głodzić.

0

Wczoraj sobie coś dopisałem w danych profilu, później patrzę, że przy imieniu i dacie urodzenia brak informacji, wchodzę w edytuj dane żeby uzupełnić a tam nie ma tych rubryk z imieniem i rocznikiem, wie ktoś może o co chodzi?

1

No na pewno tyle zdziałają w tym temacie, że strach się bać normalnie :P

0

Dobry Eto'o :D :))

0

Ciekawe czy byli na ostatniej imprezce w Las Lomas :D

4

Wyuczony bezrobotny.

1

Wyjdą z grupy na 2 miejscu.

0

Przecież wiem kto to jest :D nie interesuje się piłką od wczoraj mistrzu :))

0

Poważnie? xD

1

Rudy już u nas grał :D

#Matieu

1

Ale ma gustowne baczki xD

0

Thiago w tym sezonie opuścił 125 min ale np. Boateng 181 min i nikt nie mówi o nim, że jest szklany, ale w ogóle sama ilość urazów w Bayernie jest zaskakująca, porównując by chociaż do naszego klubu, nie wierzę w taki zbieg okoliczność, nawet z tego co pamiętam Guardiola miał problem do lekarza, że piłkarze zbyt długo wracają do zdrowia.

0

To cześć jak czapka.

1

Lewy 4, tyle co Busqeest, który u nas miał najwięcej.

0

Jako zmiennik na pewno da przynajmniej tyle samo co Digne, jak nie więcej.

9

Dla tych co ciągle sapią, że Thiago jest szklany:
Ilość kontuzji piłkarzy Bayernu w sezonie 17/18

Hummels 10
Alaba 10
Boateng 8
Thiago 7
Robben 7 (wiekowy)
Ribery 6 (wiekowy)
Vidal 6
James 6
Coman 5
Muller 5
Bernat 5

Przypadek? nie sądzę!

Dla porównania teraz nasi piłkarze:

Busquest 4
Suarez 3
Coutinho 3 (u nas 0)
Rakitić 2
Digne 2
Dembele 2
Umtiti 2
Roberto 2
Alba 1
Messi 1
Pique 1
Paulinho 0

0

Cucu jest w wieku Mbappe.

0

40mln + Francuz i dawać go, Cucu na LO i jest pięknie.

31

Piszesz o czasach kiedyś mieliśmy złote pokolenie La Masii w kwiecie wieku i to było nasze szczęście, ale to już niestety historia. Teraz potrzeba z marszu wzmocnić pewne formacje i nie ma kim bo szkółka stanęła w miejscu, więc nie pozostaje nic innego jak szukanie zawodników w innych klubach, z resztą kiedyś też pozyskiwaliśmy gwiazdy: Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, Deco, itd. tylko ceny były inne. Xavi, Iniesta, Puyol już nie wrócą, Messi też już młodszy nie będzie, tiki-taka odeszła i nic się na to nie poradzi niestety. Nic nas już nie odróżnia od innych klubów. Mnie bardziej martwią kibice, których interesują tylko wyniki bez względu na styl w jakim są osiągane. Kopanina nie kopanina ważne, że 1-0 po samobóju. :/

18

Cules - Nazwa pochodzi od hiszpańskiego słowa culo - "tyłek", a wzięła się od tego, że na dawnym stadionie Barcelony Camp de la Indústria nie było krzesełek, a drewniane trybuny z ławkami i kiedy patrzyło się podczas meczu na nie z tyłu, widać było całe rzędy pośladków.

#ciekawostki

0

Piłkarze osiągają i utrzymują szczytową formę w wieku 26-30 lat, w wieku 30 lat można jeszcze dobrze zarobić na pomocniku, ale w wieku 32 lat to kluby mogą mu zaproponować jedynie kontrakt i taka jest różnica, co do Thiago to zauważyłem pewną dziwną zbieżność, iż w Bayernie więcej zawodników boryka się z kontuzjami.Sezon 17/18:
Thiago 7 x kontuzja, Vidal 6 x kontuzja, Boateng 8 x kontuzja, Alaba x 10 kontuzja, Hummels x 10 kontuzja, przypadek? nie sądzę, już Guardiola tam narzekał na lekarza, w każdym bądź razie jest tam coś nie tak, więc wydaje mi się, że grubo się przesadza w temacie Thiago, 60mln za zawodnika z La Masii z dna Barcy, z marszu mamy jakość w środku pola, jest Cou, będzie Arthur, za 3-4 miesiące Alena będzie już biegał.

1

Ty chcesz inwestować 80mln w 28 letniego grajka, który za 4 lata odejdzie do Chin, a co my jesteśmy Manchaster City? czy Psg? z nieograniczonym budżetem, ten skład trzeba odmładzać bo większość zawodników z pierwszego składu jest już bliżej trzydziestki, jak pakować takie pieniądze to w młodszych piłkarzy, bo La Masia niestety stanęła w miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?