MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co kolega wyżej + Casilla
0
Hehe no no :D Zależy od dziewczyny ale faktycznie to może być ryzykowne.
0
Zależy jakie ma zainteresowania. Może weź ją na kocykowy piknik w jakieś ładne miejsce i daj jej tam wejściówkę do fryzjera albo salonu urody :)
0
Nie, ale polecam Toyote, świetna jakość do ceny, sam posiadam dwie Toyoty i są to auta bardzo mało awaryjne. A ten model, moim zdaniem kosmos.
0
Dużo bardziej się pogorszyły odkąd zrobił się podział za zwolenników Messiego i Ronaldo.
0
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-corolla-2015r-1-4-d4d-premium-oryginal-salon-pl-serwis-aso-cena-netto-ID6zNZAc.html
0
To jak chcesz zmienić?
0
A moim zdaniem wystarczy ściągać zawodników, którzy potrafią doskonale utrzymać się przy piłce i brać na siebie kilku rywali by innym zrobić miejsce, posiadających dobry przegląd pola, bo to jest prawdziwa tożsamość Barcelony i na takim stylu zawsze bazowaliśmy. Paulinho nie ma ani dobrej techniki, ani przeglądu pola, potrafi jedynie biegać w tą i z powrotem, czasem znajdzie się w odpowiednim miejscu. Gdybyśmy potrafili się utrzymywać przy piłce jak wtedy gdy nasze posiadanie wynosiło 70-80 procent, ( większość drużyn wolała się cofnąć bo nawet przy pressingu całą drużyną nie potrafili odebrać nam piłki ) to tacy zawodnicy w ogóle nie byli potrzebni ani z Chelsea ani z Interem, wystarczyłby jeden Busi i jakiś zmiennik równie silny, ale nie Paulinho.
3
Skoro taki poziom Wam wystarcza to ok. Dla mnie to są jakieś półśrodki, które miały być na chwile, a nie na dłużej.
0
Tak, Cou albo Busi, chociaż możliwe, że Messi.
0
Tiaa, cytat tygodnia już wisi tam od miesiąca albo lepiej.
0
Równie dobrze można powiedzieć, że Real nie ma idealnej obrony na grę z Bayernem hehe...Juventus lubi to xd
0
Każdy z tych zawodników jest bez wątpienia w czołówce najlepszych obrońców świata i grają w jednym zespole, więc razem tworzą jedną z najlepszych obron na świecie.
2
Alaba (Rafinha), Boateng, Hummels, Kimmich - jedna z najlepszych na świecie. Już pomijając to, że Bailey pięknie strzelił z rzutu wolnego to istnienie coś takiego jak rozluźnienie w szeregach obronnych gdy wynik jest niezagrożony. Nie wypisywał byś takich bzdur gdybyś miał jakieś pojęcie.
22
Barcelona zawsze słynęła z tego, że drużyna potrafiła doskonale wychodzić spod pressingu i nawet jak rywal parł całą dziesiątką to i tak nie byli w stanie odebrać nam piłki. Większość drużyn wolała się cofnąć i czekać na kontrę stąd posiadanie piłki 70-80 procent, ale to już niestety przeszłość bo na dzień dzisiejszy po prostu gramy przeciętny football, i strach pomyśleć gdzie bylibyśmy teraz gdyby nie Messi, który w tym sezonie wielokrotnie ratował wynik. Wiem, że są tu kibice, którzy liczą te mecze bez porażki i podniecają się "passą", ale dla mnie wyniki to nie jest wszystko, przede wszystkim liczę na to, że Barca kiedyś odzyska swoją tożsamość, ultra-ofensywny styl, w którym się zakochałem, nawet po przegranym meczu włączałem sobie powtórki magicznych akcji. Byłem z tą drużyną w najgorszych chwilach i dalej będę, czuje, że ta miłość jest taka sama, jak 11 lat temu, ale tęsknie...tęsknie za La Masią, tiki-taką, rajdami Leo i za Ligą Mistrzów.
0
Cały skład rezerwowy więc nie ma co się dziwić.
6
Dobra, trzeba uciekać z La Rambli bo szambo wypływa. Nara
0
Nie rozumiem w ogóle decyzji tego trenera.
0
Nawet jakby zagrał 90 min bardzo dobrze to i tak jest do sprzedania. Kim Wy tu chcecie skład budować.
0
Nie sądzę by gra była płynna, raczej szarpanie.
1
Kopanina będzie straszna :) ale najważniejsze, że kluczowi odpoczną.
0
Sorry, 39 meczy.
0
Oby dwie formy są poprawne :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Suarez jeśli dzisiaj znowu wyjdzie w podstawowym składzie to chyba się położy w polu karnym i będzie tylko wykańczał. O ile się nie mylę to na 32 mecze w lidze i 10 LM rozegrał 49 meczy, łącznie 3553 minuty.
0
Ryż z kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym albo spaghetti.
17
De Bruyne
0
Sicario
0
No dzięki, chciałem się upewnić
0
Diego Simeone ma kontrakt ważny do 2020 roku ? wie ktoś ?