MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
- W życiu nie zdołasz zerwać z hazardem!
- A założysz się?!
9
Raz się postawisz i później masz spokój.
0
To nie fake?
0
Ja mam obecnie dwa takie składy: Reus, Aubumeyang, Robben, Thiago, James R., Muller, Schmelzer, Naldo, Sokratis, Piszczek.
Insignie, Mertens, Cuadrado, Marchisio, Hamsik, Pjanic, Ghoulam, Koulibaly, Manolas, Florenzi
0
Lacazette za Martiala, Aubumeyang za Jesusa, Pogba za Bakayoko, Kante za Dembele, De Bruyne za Gundogana, Azpilicueta za Kościelnego, David Luiz za Rudigera.
0
Paulinho dla Cb jest lepszym zawodnikiem niż Sergio B?
0
Porównujesz Sergio B., który na boisku widzi wszystko i kontroluje piłkę, że nie da mu się praktycznie jej odebrać do Paulinho, ze wzrokiem wbitym w ziemie, gdzie 70 procent podań jest do tyłu? spoko, ja to widzę trochę inaczej.
0
Właściwie to nie ma się do czego przyczepić : Ter Stegen pewnie wprowadza piłkę do gry, duet Umtiti-Pique to jest coś pięknego, Alba z Roberto podłączają się do akcji, Rakitić dużo widzi, szeroki przegląd pola, Paulinho w porównaniu do ostatniej formy to dzisiaj solidnie, Dembele, Coutnho, Messi, Paco, aż się kotłuje pod bramką.
4
Messi nie jest z Rosario, tylko z Roswell.
2
Ale chodzą, kosmos.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lepiej mądrze chodzić, niż głupio biegać. To jest inteligencja piłkarska i odpowiednie gospodarowanie swoimi siłami, tym bardziej gdy się już nie ma 20 lat.
0
Taa, na bank.
1
Czekolada relaksuje podobnie jak ciepłe mleko lub kakao, świeże powietrze powoduje, że nie rzucasz się po łóżku.
0
Ale nikt nie chce, żeby on odchodził, on sam się zastanawia nad odejściem.
0
Szklanka gorącego kakao, kostka czekolady i przewietrz pokój.
0
Tak się skacze!
2
I tak powinno być.
4
Naprawdę już nie wiem jakich słów używać, żeby się nie powtarzać, ale oczy mi się zeszkliły dzisiaj. Nadzwyczajne.
62
Bramka super, ale te powroty do obrony i czyściutki wślizg w polu karnym. Malina
0
Brak mi słów na tego człowieka!!
0
Oddaliśmy piłkę czyli najgorsze co można było zrobić
1
GOOOOOOOOOOLLLLLLLL
0
GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!
1
Szybki suchar przed meczem
-Jak się nazywa impreza węży?
-Balboa
0
Sami konfidenci na tej stronie. Zgłoś mnie!
0
To ja w takim razie 1-0 po strzale Messiego.
11
Siedziałby jak szpak na czereśni :)))
0
Zatecky i słonecznik ;)
1
http://allegro.pl/transmiter-fm-2-x-usb-mp3-sd-bluetooth-pilot-i7067851322.html
solidny i ma wszystko co trzeba.