3

- W życiu nie zdołasz zerwać z hazardem!
- A założysz się?!

9

Raz się postawisz i później masz spokój.

0

To nie fake?

0

Ja mam obecnie dwa takie składy: Reus, Aubumeyang, Robben, Thiago, James R., Muller, Schmelzer, Naldo, Sokratis, Piszczek.
Insignie, Mertens, Cuadrado, Marchisio, Hamsik, Pjanic, Ghoulam, Koulibaly, Manolas, Florenzi

0

Lacazette za Martiala, Aubumeyang za Jesusa, Pogba za Bakayoko, Kante za Dembele, De Bruyne za Gundogana, Azpilicueta za Kościelnego, David Luiz za Rudigera.

0

Paulinho dla Cb jest lepszym zawodnikiem niż Sergio B?

0

Porównujesz Sergio B., który na boisku widzi wszystko i kontroluje piłkę, że nie da mu się praktycznie jej odebrać do Paulinho, ze wzrokiem wbitym w ziemie, gdzie 70 procent podań jest do tyłu? spoko, ja to widzę trochę inaczej.

0

Właściwie to nie ma się do czego przyczepić : Ter Stegen pewnie wprowadza piłkę do gry, duet Umtiti-Pique to jest coś pięknego, Alba z Roberto podłączają się do akcji, Rakitić dużo widzi, szeroki przegląd pola, Paulinho w porównaniu do ostatniej formy to dzisiaj solidnie, Dembele, Coutnho, Messi, Paco, aż się kotłuje pod bramką.

4

Messi nie jest z Rosario, tylko z Roswell.

2

Ale chodzą, kosmos.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lepiej mądrze chodzić, niż głupio biegać. To jest inteligencja piłkarska i odpowiednie gospodarowanie swoimi siłami, tym bardziej gdy się już nie ma 20 lat.

0

Taa, na bank.

1

Czekolada relaksuje podobnie jak ciepłe mleko lub kakao, świeże powietrze powoduje, że nie rzucasz się po łóżku.

0

Ale nikt nie chce, żeby on odchodził, on sam się zastanawia nad odejściem.

0

Szklanka gorącego kakao, kostka czekolady i przewietrz pokój.

0

Tak się skacze!

2

I tak powinno być.

4

Naprawdę już nie wiem jakich słów używać, żeby się nie powtarzać, ale oczy mi się zeszkliły dzisiaj. Nadzwyczajne.

62

Bramka super, ale te powroty do obrony i czyściutki wślizg w polu karnym. Malina

0

Brak mi słów na tego człowieka!!

0

Oddaliśmy piłkę czyli najgorsze co można było zrobić

1

GOOOOOOOOOOLLLLLLLL

0

GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!

1

Szybki suchar przed meczem
-Jak się nazywa impreza węży?
-Balboa

0

Sami konfidenci na tej stronie. Zgłoś mnie!

0

To ja w takim razie 1-0 po strzale Messiego.

11

Siedziałby jak szpak na czereśni :)))

0

Zatecky i słonecznik ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?