8

Jest przepychanka w polu karnym przy stałym fragmencie gry, taki przykład, a Digne odpycha przeciwnika złamanym palcem, lub zastawia piłkę rozłożonymi rękami by spokojnie opuściła pole gry z zawodnikiem na plecach, no chyba jest różnica między nosem a palcem? przecież ręce cały czas pracują przy kontakcie z przeciwnikiem. Wystarczy nawet, że piłka by go trafiła w ten palec i on już schodzi z boiska. No chyba że założą mu taką osłonę jak miał Rysio z 13 posterunku hehe :)))

0

Napisz to do Macio93 bo ja doskonale o tym wiem.

2

Już odpowiedziałem na to pytanie wyżej użytkownikowi Macio93

11

Jak zawodnik ma walczyć o pozycję lub dojście do piłki/zastawienie się ze złamanym palcem? wyobrażasz to sobie? bo ja nie.

0

Digne ze złamanym palcem chyba powinien być jako kontuzjowany, a nie nieobecny decyzją szkoleniowca.

29

Redakcja powinna w tym momencie zbanować sama siebie, za publikowanie w serwisie słów niecenzuralnych a teraz uwaga, test na bana:
motyla noga
kurza stopa
a niech to drzwi ścisną
kurka wodna
do diaska
jasny gwint
psia kość

0

Tebas pozdrawiam cie! ty wiesz jak !

0

Yhy, dobra dobra, już wierzę.

0

Predyspozycje pod każdym względem do bycia najlepszym. Talent, pracowitość, ambicja, pokora.

47

Wieeelki szacunek dla kibiców Betisu.

2

Jakieś fatum z tymi kontuzjami.

0

Nie lubią? delikatnie powiedziane, ale vice versa i czekam tylko na rewanż.

1

Bydło z trybun ma chwile radości, czekamy na was 25 stycznia.

3

Masche nie będzie chciał go wykonywać. Zapytany kiedyś o to, że nie strzelił żadnego gola powiedział, iż woli by bramki przychodziły naturalnie, później wyjątkowo raz zgodził się wykonać rzut karny, który chłopaki mu oddali i strzelił, pamiętam łzy w oczach.

4

Najlepszy według Sportu ale i tak pewnie wyjdzie Pinokio od 1min.

0

Oby było tak jak mówisz, w BVB chyba nie miał tak częstych kontuzji? Również się ucieszyłem na wieść, że dołączy do nas, szybki, zwinny, obunożny, ale już dawno się tak nie cieszyłem z transferu jakim jest Coutinho, świetny zawodnik z doświadczeniem, który myślę z marszu wniesie dużo jakości do składu.

0

I tego właśnie się obawiałem jeśli chodzi o Dembele, że okaże się "szklany". Obym się mylił.

0

No, poprawiam się, do końca stycznia

1

Zauważyłem, bo Deulofeu i Rafinia odchodzą, a wystawił go moim zdaniem by sprawdzić czy lepiej będzie grał na pozycji prawego skrzydłowego gdzie jest więcej swobody, niestety jak zwykle piłka go parzy i widać, że chce się jej jak najszybciej pozbyć, w tym klubie to za mało, trzeba brać obrońców na siebie. Denis myślę, że zostanie na rezerwie z Iniestą i Aleną.

1

Tak? a do czego go potrzebuje? Jakieś argumenty?

1

Skąd ta pewność? okienko jest otwarte do końca lutego, a on sam chce odejść

1

Wkrótce nas opuści :) a wtedy otworzę szampana.

15

Duet Messi-Alba zmiażdżyli Celtę, Gomes grał cały mecz i jest bez-na-dziej-ny, Dembele będzie super grajek.

0

Dokładnie, pewny awans musi być.

0

To żeś zabłysnął :D

1

Wow! Magiczna kompilacja

31

Wreszcie wszystko ładnie się układa, mamy mądrego trenera, świetny atak, super pomoc i solidną obronę, grubą przewagę w tabeli i teraz jeszcze czyszczenie ławki ze zbędnych grajków. Czego chcieć więcej.

0

No i się doczekałem:))) Brawo!

0

Zdecydowana większość klasowych piłkarzy będzie bogata aż do śmierci.

1

Liczyłeś na hattricka klasycznego? :)))))))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?