MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cóż, wyobraźni nie można im odmówić, dziennikarze to ludzie, którzy dla zawodu wyrzekli się jakichkolwiek zasad, liczy się tylko gorący temat i nakład, nie szanują nikogo i niczego przez co sami są nic nie warci. Za pieniądze zjedliby nawet g.......
1
Jak ma problem z zarządem to niech walczy z zarządem, a nie życzy źle całej drużynie i swoim kolegom (jak się wydawało) zwykła szuja i tyle. Justin Biber piłki nożnej.
0
Pomyśleć, że ten sam reżyser nakręcił Pitbulla w 2005 roku.
3
Znakomity ruch marketingowy to PSG wykonało w ostatnim oknie transferowym. Dopiero co pisali, że koszulki Neymara im się kończą, plus tego mają świetnego piłkarza na lata. PSG chce zacząć zdobywać trofea, pieniędzy im dostatek, takie moje zdanie.
Neymar- 25 lat
Mbappe - 18 lat
Verratti - 24 lata
Rabiot - 22 lata
Marquinhos - 22 lata
Kurzawa - 24 lata
Draxler - 24 lata
Lucas - 25 lat
To jest przyszłość
20
Faktycznie interes życia, 32 letni cień Ronaldo za 25 letniego zawodnika z zadatkami na najlepszego piłkarza świata, przed którym najlepsze lata gry. Zapewne już mają nagrany plan, żeby oddać Realowi Verattiego za Modrić'a I Mbappe za Benzeme :P. Prędzej Cavani wyleci na kopach, niż oddadzą komukolwiek Neymara.
3
Leo to człowiek o nadzwyczajnym talencie do piłki nożnej, tak samo jak Jordan do koszykówki, czy Tyson do boksu, ale żeby nazywać go Bogiem to trzeba mieć niezłą obsesję heh.
3
0
bo nie odmienisz xD
5
Nie wiem kogo obchodzi zestawienie takiej żenady jaką jest ta cała uefa. Niech sobie robią jedenastki, rankingi i złote piłki. Te buce* w sztywnych garniturkach są prześmieszni. Powtórzę jeszcze raz, że powinni na tą siedzibę zrzucić bombę i budować wszystko od zera.
1
"Dziś zagrali najlepsi piłkarze na taki mecz. Zobaczę, którzy będą najlepsi na spotkanie z Getafe".
37
Ostatnie zdanie na cytat tygodnia, już dawno nie czytałem coś tak wspaniałego.
9
Znamy już takie zapowiedzi na konferencjach, potem jest tylko ciszaaa i bezradne spojrzenie do nieba.
3
Carles, Busquest, Xavi :)
12
100 procent racji. Chłopak zagrał 2 sezony w profesjonalnej piłce i przechodzi za 150mln. 15 lat temu Ronaldinho przyszedł za 32,5 mln. Normalne, że przez taki czas, kwoty musiały pójść w górę, ale limit 100mln do dzisiaj nie powinien być przekroczony. Gdzie tu jakiś sport jeszcze jest?! UEFA dała sobie wejść na głowę arabom, jak i większość Europy z resztą.
0
Cała UEFA to jedna wielka kpina, kluby robią co chcą bez żadnych ograniczeń, sędziowie robią co chcą bez żadnych konsekwencji, za to bardzo lubią karać za oprawy meczów i krytykę wobec ich samych. Korupcja, przekręty i wzajemne mycie rąk. Powinno się tam spuścić bombę i budować wszystko zera.
0
Tak łatwo z tego się nie wywinie, oj nie.
0
Haha tonący brzytwy się chwyta.
0
Wstyd i żenada, ale przynajmniej się wezmą za Bartomeu.
0
Nic na siłę......
0
Na pewno rzetelniejsze niż jakiś typ z FCBarca.com...
0
Top 5 największych talentów obecnej La Masii:
Carles Alena
Oriol Busquest
Alex Collado
Seung Woo Lee*
Jordi Mboula
źródło:
http://www.goal.com/en/news/alena-lee-mboula-the-top-five-teenage-stars-to-watch-at/r2kynmwj06mf1vi59g5sthzw1
0
albo kleszcz - El Garrapata haha
12
No to mamy teraz w ataku
La Pulga - Pchła
El Pistolero - Pistolet
El Mosquito - Komar
0
Liczne wywiady, których udzielał nie grając już w piłkę wskazują na to, że ma sentyment do Barcy, chociażby----- "Ten klub dał mi wszystko. Oczywiście to, czego mi brakowało, czyli Ligę Mistrzów. Zapominając o trofeach, a także o jej stylu gry i tym, że to wielka instytucja, dla mnie Barça to więcej niż klub. W moich czasach było dziesięciu czy jedenastu zawodników pochodzących z cantery, a to dlatego, że Barça to więcej niż klub. Dla mnie najważniejsza jest szkółka, a ten zespół zdominował futbol w Europie dzięki swoim wychowankom."
35
Sprzedali za grosze super wychowanka, jedyne czego potrzebował to więcej minut!
2
Widzę, że nie bardzo go interesuje czy się wzmocnimy na nowy sezon czy nie, dobrze wie w jakiej sytuacji jest klub, takimi wypowiedziami nie pomaga.
0
Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał jego rozwój w nowym klubie. Dużo zależy od psychiki zawodnika. Wierzę, że dołączy również Coutinho na którego czekam najbardziej od samego początku.
5
Dobrzeee Phillippe chodź do nas. Kto jak to, ale taki trener jak Klopp powinien wiedzieć, że nie ma pożytku z zawodnika, którego trzyma się na siłę.
0
Pokładam w nim duże nadzieje, oby tylko za bardzo się nie spinał, grał swoje i szybko wkomponował w zespół. Nie mogę się doczekać kiedy sezon ruszy pełną parą i będzie można zobaczyć nową drużynę w akcji. Na zaostrzenie apetytu dzisiaj meczyk, piwko i dobre towarzystwo ;)
23
Z całym szacunkiem dla Leo, ale nie które statystyki wyciągane przez media są zabawne. A kto najczęściej w meczu wiązał sznurowadła ?