MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardziej obstawiam coś takiego:
https://www.futbin.com/18/squad/4645211
0
Nie może wyjść tylu rezerwowych naraz, totalny brak zgrania, nic dobrego by z tego nie było.
0
Co za gość :D tyle to ja wiem człowieku, pytam skąd wiedzą, że tak powiedział kolegom.
13
Zastanawia mnie skąd oni wiedzą co on wyznał kolegom? Wyczytali z ruchu ust? ktoś wynosi informacje?, EV powiedział o tym na konferencji? czy dziennikarz schował się w szafce Turana?
0
I tak pewnie wyjdzie Alba.
0
Tak samo jak Alba, Pique, Suarez, Busquest i Roberto a sami rezerwowi nie mogą grać.
2
Nie dobrze, Alba powinien odpocząć.
0
Taki składzik na Leganes?
https://www.futbin.com/18/squad/4636080
1
Ter Stegen, Semedo, Vermalen, Umtiti, Digne, Rakitić, Paulinho, Coutinho, Dembele, Messi, Paco
Suarez, Pique, Roberto, Alba muszą odpocząc, Busiego tam coś boli jeszcze.
1
No powiem Ci, że jak ktoś sam nie potrafi do tego dojść tylko potrzebuje info to...słabo
6
Znam wielu inteligentnych ludzi bez szkoły, którzy świetnie sobie radzą w życiu, kilku z nich zarabia więcej niż reszta po studiach, ja sam wykształcenie średnie zrobiłem sobie zaocznie kilka lat wstecz tylko i wyłącznie dla siebie, nie dla społeczeństwa.
0
Manolas to strzelił......
0
W bólach wpadają te bramki.
0
Co oni grają w ogóle....
0
Coś jest nie tak
1
Pożyjemy zobaczymy
0
Od czegoś trzeba zacząć, jestem przekonany, że jeśli zostanie trenerem to prędzej czy później trafi do Europy, co mają mu dać od razu Barcelonę B ?
4
Albo inny gatunek
3
Jak ciężkie to masz
1
3-1 dla FCB (Messi, Suarez, Messi) - (Dżeko)
0
No, to też jest genialne, jak z resztą wiele innych.
0
Ja na pobudkę często "From The Inside"
1
Dobrze, że pozostanie dalej w świecie piłki i dalej będzie można śledzić jego poczynania, niech zdobywa doświadczenie a może któregoś pięknego dnia obejmie stanowisko trenera w Barcelonie B, później może coś więcej jak w przypadku Zizou.
1
Widzę, że na La Ramble trzeba zaglądać jednak późnym wieczorem.
0
Teraz też jest to niemożliwe, bo ani Ronaldo nie przejdzie do Barcelony, ani Messi nie przejdzie do Realu, ani żaden klub nie sprowadzi ich jednocześnie, proste, więc zostaje FUT.
55
o Dom z papieru
0
No dzięki
0
Siemanko, kto obecnie wykonuje w Man City rzut wolny i rzut karny ? (karny chyba Aguero)
0
Pozamiatane
0
Moje: Juve 2-2 Real, Sevilla 1-3 Bayern