0

Bardziej obstawiam coś takiego:
https://www.futbin.com/18/squad/4645211

0

Nie może wyjść tylu rezerwowych naraz, totalny brak zgrania, nic dobrego by z tego nie było.

0

Co za gość :D tyle to ja wiem człowieku, pytam skąd wiedzą, że tak powiedział kolegom.

13

Zastanawia mnie skąd oni wiedzą co on wyznał kolegom? Wyczytali z ruchu ust? ktoś wynosi informacje?, EV powiedział o tym na konferencji? czy dziennikarz schował się w szafce Turana?

0

I tak pewnie wyjdzie Alba.

0

Tak samo jak Alba, Pique, Suarez, Busquest i Roberto a sami rezerwowi nie mogą grać.

2

Nie dobrze, Alba powinien odpocząć.

0

Taki składzik na Leganes?
https://www.futbin.com/18/squad/4636080

1

Ter Stegen, Semedo, Vermalen, Umtiti, Digne, Rakitić, Paulinho, Coutinho, Dembele, Messi, Paco

Suarez, Pique, Roberto, Alba muszą odpocząc, Busiego tam coś boli jeszcze.

1

No powiem Ci, że jak ktoś sam nie potrafi do tego dojść tylko potrzebuje info to...słabo

6

Znam wielu inteligentnych ludzi bez szkoły, którzy świetnie sobie radzą w życiu, kilku z nich zarabia więcej niż reszta po studiach, ja sam wykształcenie średnie zrobiłem sobie zaocznie kilka lat wstecz tylko i wyłącznie dla siebie, nie dla społeczeństwa.

0

Manolas to strzelił......

0

W bólach wpadają te bramki.

0

Co oni grają w ogóle....

0

Coś jest nie tak

1

Pożyjemy zobaczymy

0

Od czegoś trzeba zacząć, jestem przekonany, że jeśli zostanie trenerem to prędzej czy później trafi do Europy, co mają mu dać od razu Barcelonę B ?

4

Albo inny gatunek

3

Jak ciężkie to masz

1

3-1 dla FCB (Messi, Suarez, Messi) - (Dżeko)

0

No, to też jest genialne, jak z resztą wiele innych.

0

Ja na pobudkę często "From The Inside"

1

Dobrze, że pozostanie dalej w świecie piłki i dalej będzie można śledzić jego poczynania, niech zdobywa doświadczenie a może któregoś pięknego dnia obejmie stanowisko trenera w Barcelonie B, później może coś więcej jak w przypadku Zizou.

1

Widzę, że na La Ramble trzeba zaglądać jednak późnym wieczorem.

0

Teraz też jest to niemożliwe, bo ani Ronaldo nie przejdzie do Barcelony, ani Messi nie przejdzie do Realu, ani żaden klub nie sprowadzi ich jednocześnie, proste, więc zostaje FUT.

55

o Dom z papieru

0

No dzięki

0

Siemanko, kto obecnie wykonuje w Man City rzut wolny i rzut karny ? (karny chyba Aguero)

0

Pozamiatane

0

Moje: Juve 2-2 Real, Sevilla 1-3 Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?