MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No raczej, właśnie atakuje 4 sezon.
1
Uwierz, gorsze mają, co drugi atak to Martial, Mbape, Dembele, poza tym nie mam czasu codziennie siedzieć i grać sobie w Fife, ale dzięki za wskazówki na zarobek coinsów.
0
Wczoraj było Prima Aprilis
0
Gram tylko w sezony online 2 liga
9
Incepcja TVN 7 20 00
Gladiator TV Puls 22 55
Interstellar TVN 22 05
Grand Budapest Hotel 21 00 Polsat Film
Ostatni Samuraj Paramount Channel 22 30
K-Pax NOWA TV 20 00
Kontakt TVN Fabuła 17 55
Dzień Świra ZOOM TV 20 00
Ojciec chrzestny CINEMAX 20 00
Piękny umysł National Geographic 23 00
Ostatni król Szkocji Canal + Film 00 00
La la land Canal + Family 22 30
Piraci z karaibów HBO2
Logan: Wolverine Canal + Film 21 45
0
Mi się gra nimi bardzo dobrze, szczególnie Ghoulam robi robotę.
0
Dokładnie tak :)
0
Nie handluję, ani nie otwieram paczek, coinsy mam tylko z samej gry.
0
Takie składziki jak na razie w FUT
https://www.futbin.com/18/squad/4588193
https://www.futbin.com/18/squad/4588410
1
Nigdy nie miałem z tym problemu, zawsze robię dwa osobne składy, jednym gram, drugi odpoczywa.
2
Procesor i7? 8-12GB ram? 3-4 tys.? do internetu, programów, filmów? chyba prima aprylis, jeżeli już taki budżet to bardzej bym się skupił na obudowie aluminiowej (większa wytrzymałość), zawiasach ekranu (najlepiej jeden długi), czytnik linii papilarnych (do zabezpieczenia dokumentów), matryca matowa (lepsza widoczność w słońcu), odprowadzenie powietrza z boku (nie grzeje się tak) i5 procesor, 4gb ram spokojnie wystarczą. Osobiście mam niezniszczalnego HP ProBook 6540b ze wszystkim wymienionym wyżej.
0
Ja rozumiem, że chłopaki wrócili dopiero ze zgrupowań reprezentacji, mogą być zmęczeni ale "przez cały mecz graliśmy z dużym poświęceniem"? nie sądzę.
1
Wynik jak najbardziej zasłużony.
0
Jedyna słuszna decyzja w tym przypadku to PS4 Slim
http://allegro.pl/nowa-konsola-sony-ps4-slim-1tb-2pady-dodatki-i7014103081.html
0
Karty świetne ale każda z innej parafii xD
0
Ferdinanda znalazłeś w paczce? czy kupiłeś?
0
Grywa ktoś z Was w Ultimate Team? Jakie macie składy?
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
Napisałbym, ale nie chcę znowu bana :P
2
Dzisiaj z kilkoma użytkownikami stwierdziliśmy, że Arthur pod względem kontroli piłki i stylu gry (obroty 360) przypomina Generała Xaviego:)
2
Moje pierwsze skojarzenie też było z Generałem, świetna kontrola piłki:)
3
2
Stoch z Kryształową Kulą xD
0
Zależy jaki kto ma charakter, raz zobaczą, że się boisz i jest po Tobie
3
- W życiu nie zdołasz zerwać z hazardem!
- A założysz się?!
9
Raz się postawisz i później masz spokój.
0
To nie fake?
0
Ja mam obecnie dwa takie składy: Reus, Aubumeyang, Robben, Thiago, James R., Muller, Schmelzer, Naldo, Sokratis, Piszczek.
Insignie, Mertens, Cuadrado, Marchisio, Hamsik, Pjanic, Ghoulam, Koulibaly, Manolas, Florenzi
0
Lacazette za Martiala, Aubumeyang za Jesusa, Pogba za Bakayoko, Kante za Dembele, De Bruyne za Gundogana, Azpilicueta za Kościelnego, David Luiz za Rudigera.