MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale chodzą, kosmos.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lepiej mądrze chodzić, niż głupio biegać. To jest inteligencja piłkarska i odpowiednie gospodarowanie swoimi siłami, tym bardziej gdy się już nie ma 20 lat.
0
Taa, na bank.
1
Czekolada relaksuje podobnie jak ciepłe mleko lub kakao, świeże powietrze powoduje, że nie rzucasz się po łóżku.
0
Ale nikt nie chce, żeby on odchodził, on sam się zastanawia nad odejściem.
0
Szklanka gorącego kakao, kostka czekolady i przewietrz pokój.
0
Tak się skacze!
2
I tak powinno być.
4
Naprawdę już nie wiem jakich słów używać, żeby się nie powtarzać, ale oczy mi się zeszkliły dzisiaj. Nadzwyczajne.
62
Bramka super, ale te powroty do obrony i czyściutki wślizg w polu karnym. Malina
0
Brak mi słów na tego człowieka!!
0
Oddaliśmy piłkę czyli najgorsze co można było zrobić
1
GOOOOOOOOOOLLLLLLLL
0
GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!
1
Szybki suchar przed meczem
-Jak się nazywa impreza węży?
-Balboa
0
Sami konfidenci na tej stronie. Zgłoś mnie!
0
To ja w takim razie 1-0 po strzale Messiego.
11
Siedziałby jak szpak na czereśni :)))
0
Zatecky i słonecznik ;)
1
http://allegro.pl/transmiter-fm-2-x-usb-mp3-sd-bluetooth-pilot-i7067851322.html
solidny i ma wszystko co trzeba.
0
Dokładnie, Leo ma tu wszystko. Mam nadzieje, że pozostanie zawodnikiem jednego klubu, podobnie jak Andres i Busi oczywiście.
3
Zgłosiłeś ich wszystkich do bana za nazwiska z małej litery?!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kupujący, tak jak wspomniałeś ma 7 dni na zapłatę za zakupiony towar. Jeśli nie zaczekasz i przed upływem tego czasu wystawisz ten sam przedmiot na aukcję to czeka Cię negatyw i ostrzeżenie od Allegro, ale po 7 dniach możesz już zgłosić zwrot prowizji od serwisu i wystawić odpowiedni komentarz.
0
Hahahahahaha
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
I co mi chciałeś udowodnić tym komentarzem? że kopiuj, wklej opanowałeś do perfekcji?, szkoda tylko, że z czytaniem u ciebie miernie. Wejdź sobie w moje komentarze i zobacz czy obrażam ludzi zanim zaczniesz pisać takie farmazony. W tym momencie to ty mnie atakujesz hipokryto, więc odpłyń, nie pozdrawiam.
AH jak dla mnie to możesz mu wystawić nawet ocenę 0.
0
Ty za to jesteś prowokatorkiem, który lubi się wdawać w głupie dyskusje, wydaje Ci się, że coś o mnie wiesz i to jest dopiero zabawne, Twój szacunek mi jest naprawdę do niczego nie potrzebny więc daruj sobie tą szarpaninę słowną bo zbyt dobrze to o Tobie nie świadczy. Argumentów jest dużo lecz nie widzę sensu by Ci je przedstawiać, bo jakbym chciał sobie poodbijać piłkę od ściany to bym zapisał się na Squash-a, jeśli rozumiesz takie porównanie.
0
Po pierwsze to kolegów sobie szukaj gdzie indziej, po drugie widzę, że lubisz mieć ostatnie zdanie, cóż swojej natury nie oszukasz, po trzecie na szacunek to trzeba sobie zasłużyć, wiedział byś o tym gdybyś sam posiadał jakieś zasady, a po czwarte wyrażaj sobie zdanie gdzie chcesz i o czym chcesz tylko przestań być już namolny.