2

Ale chodzą, kosmos.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lepiej mądrze chodzić, niż głupio biegać. To jest inteligencja piłkarska i odpowiednie gospodarowanie swoimi siłami, tym bardziej gdy się już nie ma 20 lat.

0

Taa, na bank.

1

Czekolada relaksuje podobnie jak ciepłe mleko lub kakao, świeże powietrze powoduje, że nie rzucasz się po łóżku.

0

Ale nikt nie chce, żeby on odchodził, on sam się zastanawia nad odejściem.

0

Szklanka gorącego kakao, kostka czekolady i przewietrz pokój.

0

Tak się skacze!

2

I tak powinno być.

4

Naprawdę już nie wiem jakich słów używać, żeby się nie powtarzać, ale oczy mi się zeszkliły dzisiaj. Nadzwyczajne.

62

Bramka super, ale te powroty do obrony i czyściutki wślizg w polu karnym. Malina

0

Brak mi słów na tego człowieka!!

0

Oddaliśmy piłkę czyli najgorsze co można było zrobić

1

GOOOOOOOOOOLLLLLLLL

0

GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!

1

Szybki suchar przed meczem
-Jak się nazywa impreza węży?
-Balboa

0

Sami konfidenci na tej stronie. Zgłoś mnie!

0

To ja w takim razie 1-0 po strzale Messiego.

11

Siedziałby jak szpak na czereśni :)))

0

Zatecky i słonecznik ;)

0

Dokładnie, Leo ma tu wszystko. Mam nadzieje, że pozostanie zawodnikiem jednego klubu, podobnie jak Andres i Busi oczywiście.

3

Zgłosiłeś ich wszystkich do bana za nazwiska z małej litery?!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kupujący, tak jak wspomniałeś ma 7 dni na zapłatę za zakupiony towar. Jeśli nie zaczekasz i przed upływem tego czasu wystawisz ten sam przedmiot na aukcję to czeka Cię negatyw i ostrzeżenie od Allegro, ale po 7 dniach możesz już zgłosić zwrot prowizji od serwisu i wystawić odpowiedni komentarz.

0

Hahahahahaha

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

I co mi chciałeś udowodnić tym komentarzem? że kopiuj, wklej opanowałeś do perfekcji?, szkoda tylko, że z czytaniem u ciebie miernie. Wejdź sobie w moje komentarze i zobacz czy obrażam ludzi zanim zaczniesz pisać takie farmazony. W tym momencie to ty mnie atakujesz hipokryto, więc odpłyń, nie pozdrawiam.
AH jak dla mnie to możesz mu wystawić nawet ocenę 0.

0

Ty za to jesteś prowokatorkiem, który lubi się wdawać w głupie dyskusje, wydaje Ci się, że coś o mnie wiesz i to jest dopiero zabawne, Twój szacunek mi jest naprawdę do niczego nie potrzebny więc daruj sobie tą szarpaninę słowną bo zbyt dobrze to o Tobie nie świadczy. Argumentów jest dużo lecz nie widzę sensu by Ci je przedstawiać, bo jakbym chciał sobie poodbijać piłkę od ściany to bym zapisał się na Squash-a, jeśli rozumiesz takie porównanie.

0

Po pierwsze to kolegów sobie szukaj gdzie indziej, po drugie widzę, że lubisz mieć ostatnie zdanie, cóż swojej natury nie oszukasz, po trzecie na szacunek to trzeba sobie zasłużyć, wiedział byś o tym gdybyś sam posiadał jakieś zasady, a po czwarte wyrażaj sobie zdanie gdzie chcesz i o czym chcesz tylko przestań być już namolny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?