MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Barcelona zawsze słynęła z tego, że drużyna potrafiła doskonale wychodzić spod pressingu i nawet jak rywal parł całą dziesiątką to i tak nie byli w stanie odebrać nam piłki. Większość drużyn wolała się cofnąć i czekać na kontrę stąd posiadanie piłki 70-80 procent, ale to już niestety przeszłość bo na dzień dzisiejszy po prostu gramy przeciętny football, i strach pomyśleć gdzie bylibyśmy teraz gdyby nie Messi, który w tym sezonie wielokrotnie ratował wynik. Wiem, że są tu kibice, którzy liczą te mecze bez porażki i podniecają się "passą", ale dla mnie wyniki to nie jest wszystko, przede wszystkim liczę na to, że Barca kiedyś odzyska swoją tożsamość, ultra-ofensywny styl, w którym się zakochałem, nawet po przegranym meczu włączałem sobie powtórki magicznych akcji. Byłem z tą drużyną w najgorszych chwilach i dalej będę, czuje, że ta miłość jest taka sama, jak 11 lat temu, ale tęsknie...tęsknie za La Masią, tiki-taką, rajdami Leo i za Ligą Mistrzów.
0
Cały skład rezerwowy więc nie ma co się dziwić.
6
Dobra, trzeba uciekać z La Rambli bo szambo wypływa. Nara
0
Nie rozumiem w ogóle decyzji tego trenera.
0
Nawet jakby zagrał 90 min bardzo dobrze to i tak jest do sprzedania. Kim Wy tu chcecie skład budować.
0
Nie sądzę by gra była płynna, raczej szarpanie.
1
Kopanina będzie straszna :) ale najważniejsze, że kluczowi odpoczną.
0
Sorry, 39 meczy.
0
Oby dwie formy są poprawne :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Suarez jeśli dzisiaj znowu wyjdzie w podstawowym składzie to chyba się położy w polu karnym i będzie tylko wykańczał. O ile się nie mylę to na 32 mecze w lidze i 10 LM rozegrał 49 meczy, łącznie 3553 minuty.
0
Ryż z kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym albo spaghetti.
17
De Bruyne
0
Sicario
0
No dzięki, chciałem się upewnić
0
Diego Simeone ma kontrakt ważny do 2020 roku ? wie ktoś ?
0
Dokładnie, ja mam LM na C+ i Ligę na Eleven, wszystko w jednym pakiecie NC+
0
Jeszcze pytanie czy nasz trener będzie z nami na kolejny sezon, bo zarząd wyraźnie dał do zrozumienia, że jego dalszy byt stoi pod znakiem zapytania i jest uzależniony od kilku czynników.
0
Wystarczy, jak połowę tego uzbieramy.
2
Jakby miał przyjść Griezmann to Paco idzie na sprzedaż, prócz tego i tak kilku zawodników pewnie zostanie sprzedanych, Gomes, Vidal, Rafinha i nie wiadomo co będzie z Vermalenem i Denisem.
1
To może Blair Witch Project, tylko takie filmy trzeba oglądać w nocy :)
http://www.filmweb.pl/Blair.Witch.Project
0
Shutter Widmo - (wersja tajlandzka)
http://www.filmweb.pl/Shutter.Widmo
0
https://www.futbin.com/18/squad/4783772
6
Nie wiem, może Wam zależy tylko na wynikach bo mi i osobiście nie odpowiada ten denny styl jaki wprowadził EV. Męczarnie a czasami już nawet przy piłce nie umieją się utrzymać. Gdzie ten zabójczo-ofensywny styl, w którym większość z nas się zakochała? nie ma go + tego brak rotacji. Powinien odejść po sezonie.
0
Kolejny Gomes powiadasz. Widziałeś chociaż jeden jego mecz? albo chociażby kompilacje na YT? nie? to sobie zobacz.
4
Messi może z pozoru wygląda jakby go to nie obchodziło ale w środku to przeżywa, wie, że sam nie jest w stanie nic zrobić.
0
No dobra, ale ludzie! czy ja jako wieloletni kibic, nie mogę z boku ocenić, który zawodnik lepiej wywiązuje się z tej funkcji? Bo szatnia wybrała...rozumiem, że jak szatnia by wybrała Suareza to mam go uważać za tak samo dobrego kapitana jakim był Puyol, tak? Był Xavi, Iniesta, ale żaden z nich nie miał takiego wpływu na drużynę jak Carles, i o to mi chodzi od samego początku. Dlatego dla mnie tak, był "prawdziwym" i niepowtarzalnym kapitanem. I dyskusja o tym nie jest w moim odczuciu "idiotyzmem" jak stwierdził kolega wyżej.
19
Po jednym dobrym sezonie? a jak forma zjedzie do przeciętnej to będziesz płakał, Griezmann od lat utrzymuje wysoki poziom.
13
Bierzcie, byle szybko.
0
Osoba z którą dyskutowałem nie użyła słowa "ostatni" w żadnym z 3 komentarzy więc to chyba Ty nie zrozumiałeś :P