La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

22

Barcelona zawsze słynęła z tego, że drużyna potrafiła doskonale wychodzić spod pressingu i nawet jak rywal parł całą dziesiątką to i tak nie byli w stanie odebrać nam piłki. Większość drużyn wolała się cofnąć i czekać na kontrę stąd posiadanie piłki 70-80 procent, ale to już niestety przeszłość bo na dzień dzisiejszy po prostu gramy przeciętny football, i strach pomyśleć gdzie bylibyśmy teraz gdyby nie Messi, który w tym sezonie wielokrotnie ratował wynik. Wiem, że są tu kibice, którzy liczą te mecze bez porażki i podniecają się "passą", ale dla mnie wyniki to nie jest wszystko, przede wszystkim liczę na to, że Barca kiedyś odzyska swoją tożsamość, ultra-ofensywny styl, w którym się zakochałem, nawet po przegranym meczu włączałem sobie powtórki magicznych akcji. Byłem z tą drużyną w najgorszych chwilach i dalej będę, czuje, że ta miłość jest taka sama, jak 11 lat temu, ale tęsknie...tęsknie za La Masią, tiki-taką, rajdami Leo i za Ligą Mistrzów.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Messi i Messi. Wiadomo, że jak jest na boisku to wszystkie piłki ida na niego (jestes najlepszy to działaj). Jak nadejdzie ten moment gdy Messi zakończy kariere, to zmieni sie podejście piłkarzy i zaczną więcej odpowiedzialności na siebie brać, ale póki co, niech "Bóg" robi swoje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?