MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Urugwaj wymęczona wygrana, Francja wymęczona wygrana, Argentyna remis, Niemcy przegrana, Brazylia remis, dobrze, że jak na razie ten Mundial nie jest taki oczywisty, że jak faworyt to pewniaczek ;)
3
Tu juz wszyscy faworyci mieli zgnieść swoich rywali :P Urugwaj ledwo wymęczył, Argentyna remis, Niemcy przegrali, Brazylia remis, Francja wymęczyła.
0
Zaraz i po nim będą jechać, nie martw się :D
1
COUTINHOOOOOOOOO!!!!!!!1
1
Jak teraz chce zrobić transfer w TVP (bo mam 2 darmowe) to muszę czekać do 2 kolejki? czy jak? bo chce zmienić zawodnika i niby transfer zaakceptowany ale zmiany w składzie nie ma.
6
Niemki wiadomo, nie różnią się urodą od swoich mężczyzn, ale obczajcie to:
https://www.facebook.com/StadionowiOprawcy.net/photos/a.474537052630164.1073741830.473956652688204/1712850978798759/?type=3&theater
24
Alba - odjęte punkty za stracone bramki, Kimmich - odjęte punkty za straconą bramkę, Muller - odjęte punkty za żółtą kartkę, Messi na Cpt - odjęte punkty za zmarnowanie karnego, ma się tego nosa do typowania :D
3
Dokonałem bardzo złych wyborów w Manager TVP :(
1
Mi tam bardziej z przewrotkami kojarzy się Rivaldo
1
Każdemu osobno trzeba wbijać patelnią do głowy, że chłop ma prawie 70 lat, a i tak wolę go 100 razy od Iwańskiego.
1
Spoko ten sędzia, oni coś tam dyskutują z nim, chcą jakąś presję wywrzeć a ten wyluzowany, śmieje się z nich i tylko palcem pokazuje :D
1
Jedno trzeba powiedzieć, żaden bramkarz na świecie nie broni w tak widowiskowy sposób jak Neuer.
1
Nie no Listkiewicz, Tomaszewski to już jest ponad moje siły. Dajcie te reklamy.!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Remis i niekończące się karne :D
1
Jońca
0
"Nawaf Shukralla został wyznaczony przez FIFA do prowadzenia meczu Polska - Senegal. To doświadczony arbiter z Bahrajnu, który prowadził dwa mecze na mundialu w Brazylii." dobrze, że nie "Lachos".
0
A mi przypomina Damiana Janikowskiego. Sobowtór?
0
Bez Reusa i Hectora hmm.
0
Na szczęście żadnego meczu Polski nie będzie komentować, 1 Szpakowski, 2 Laskowski :)
1
Niemcy - Szpakowski, Brazylia niestety Iwański.
0
Kibice Anglii bawią się już w Rosji WOW :O
https://www.facebook.com/swiatkibicow/videos/905182536327905/UzpfSTE1MTE3MDAzODU6MTAyMTExNTYyNDA1NzExNTg/
0
Tak, widziałem to wczoraj i mi kopara opadła :v
13
Dobrze to skomentował, tak było xD
2
Podoba mi się ten mecz. Kostaryka dawaj!
3
Nie wiem, ja używałem Nizoral, łupież zniknął po tygodniu.
0
Plus Urugwaj - Rosja i Korea Płd. - Niemcy.
25
Maciej Iwański:
Przed karnym - "Wiemy jak dobry jest Messi jeśli chodzi o rzuty karne, to jest jak pewny gol"
Po karnym - "Wiem, że miał problemy w klubie z wykonywaniem rzutów karnych"
https://zapodaj.net/8d897fe5312c4.jpg.html :v
0
U mnie jeszcze nie grali Muller, De Bruyne, Neymar, Coutinho, Hazard, Marcello, Kimmich ale 4 pkt jest. Jeszcze liczę, że Messi odpali na Cpt.
2
Teraz to mi kopara opadła :O