- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
2
Tak sobie to przemyślałem i właściwie wszystko idzie tak jak to sobie zakładałem w wyobraźni już wcześniej, a mianowicie, po całej pracy jaką niewątpliwie włożył Paulinho w minionym sezonie, przyczyniając się do dubletu to odpowiednim ruchem było pozbycie się prawie 30 letniego rezerwowego, gdy nadarzyła się ku temu okazja, być może Chiny postawiły właśnie taki warunek, że dadzą aż 50 baniek ale najpierw wypożyczenie, nikt z Europy nie złożyłby takiej oferty, tak naprawdę nikt z nas nie wie ile klub ma środków na transfery bo ciągle ktoś pisze, że my przecież potrzebujemy teraz!, od razu!, w tym momencie!, a to wcale tak nie musi być, wstrzymałbym się na razie z tym całym rozżaleniem bo podobnie jak Pan Romero również uważam, że szykują po cichu jakiś dobry transfer i poczekam cierpliwie do końca okienka.
1
@MesQueUnClub_87 Mam nadzieje że ktoś z dwójki Rabiot Eriksen