MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Heh podobny, jeszcze czapka i mikrofon xD
0
Chyba sam szukasz prowokacji, skoro nie masz zamiaru pomóc a się udzielasz uszczypliwym komentarzem.
0
Chciałeś zabłysnąć? to obsyp się brokatem
1
A dziękuję Ci bardzo
0
Będą gdzieś pokazywać prezentację Malcoma?
1
Dokładnie, dobry rydz, niż nic.
0
To jest kopiuj, wklej z Przeglądu Sportowego, jakiegoś redaktora.
0
Widać, że po mundialu akcje w klubie wzrosły ;) Star PSG, a szejk pewnie zakochany.
4
Luz, myślałem, że to ciąg imion, bo jest napisane "piłkarz Nacionalu Montevideo Axel Perez" a tam w Ameryce Płd. lubią mieć takie kompilacje :P
3
Nacionalu Montevideo edit: nazwa klubu czy coś z VAR-em? XD
22
"Ponad 2500 tysiąca dzieci korzysta na co dzień z ekskluzywnego Instytutu Neymara Jr'a wybudowanego w Praia Grande, gdzie pierwsze kroki stawiał gwiazdor reprezentacji Brazylii i Paris Saint-Germain. Nie zapomniał, skąd się wywodzi, dając możliwości rozwoju tym, których życie mogło pokierować zupełnie inaczej – w stronę czarnej sfery życia." [PS]
10
Zawsze miałem słabość do Rafinhy, chłopak miał pecha z tymi kontuzjami, ale z piłą chodził dobrze, wprowadzał ożywienie.
21
Valverde chyba jeszcze myśli, że dalej prowadzi Athletic Bilbao.
17
"Śpieszmy się kochać polskie drużyny w europejskich pucharach, tak szybko odchodzą. " hłe hłe dobre :D
0
Aha, ja bardziej się sugeruje tymi bieżącymi plotkami, czyli, że cały czas robią podchody pod Rabiota, Pjanić też się gdzieś przewija, ale, że Pogba? nic nie wiem.
1
Tak samo może pracować nad Rabiotem, można jakieś źródło do informacji, że ma być jakiś hit?
0
Dlaczego jedynie?
0
Nie ma
0
Puyol się nie kwalifikuje ;)
0
Oczywiście
2
Jak wyglądałaby Wasza jedenastka ulubionych zawodników + trener, takich na których grę lubicie patrzeć lub po prostu ich lubicie z innych powodów, wiadomo, że są gusta i guściki:
Moja:
Jurgen Kloop
Buffon, Alaba, Pique, David Luiz, Alves, Coutinho, Modrić, Isco, Alexis, Mbappe, Messi
Tych co jeszcze grają.
3
Atmosferić zawieszenie 3 miesiące i grzywna 30 000 + kara od klubu :D hłe hłe
0
Ja rozumiem, piszę jedynie, że 25 letni zawodnik też może być doświadczony, nie musi mieć 33 lat.
0
Samymi młodzikami LM się nie wygra a o Roberto w środku to możesz zapomnieć :D
1
Właśnie trzeba doświadczonego, a doświadczony to nie zawsze znaczy stary.
4
Tak a propos De Jonga:
To jest kolejny zawodnik w wieku 21-lat, obok Dembele, Arthura, Malcoma i 20 - letniego Aleny. Jestem oczywiście za tym, by odmładzać kadrę, (D,A,M) są to znakomite transfery (żeby tu zaraz nie wyskoczył jakiś Janek z tekstem "jak starych sprowadzamy to drugi Milan, jak młodych to też źle, zdecydujta się qrła"), ale wydaje mi się, że mamy już kogo rozwijać i teraz potrzeba kogoś doświadczonego jak Pjanić czy Thiago, że nawet jak wejdzie na boisko w meczu o największą stawkę to pewny siebie i wie co gra. Nawet Rabiot, który grał świetnie chociażby z Realem w LM i już się ograł z różnymi zespołami w tych rozgrywkach.
Podsumowując:
Powinna być równowaga bez przegięć, ani w jedną, ani w drugą, a akurat do środka w tym momencie potrzeba kogoś już solidnie ogranego bo jest Coutinho, Busquest, Rakitić i to wszystko!!! (Rafinha, Denis są na wylocie o Gomesu nawet się nie rozpisuję.) Wierzę, że klub jednak uderzy po któregoś z wymienionej przeze mnie trójki.
0
Ja doskonale o tym wiem, że on może grać na lewej stronie, ale akurat w Borussi z tego co widziałem to grał na prawej flance, jeśli nawet w Rennes grał na lewej to było to 2 lata temu czyli tyle samo co kolega wyżej piszę o Malcomie, co nie zmienia faktu, że są to ich dodatkowe pozycję i również przy Malcomie należy umieścić LN.
0
A Roberto kiedy grał na ŚPD? albo Dembele na LN? czy Rakitić na ŚPO? :D
0
Malcom:
Prawy napastnik
Lewy napastnik
Cofnięty napastnik
0
Malcom PO, ŚPO :V