0

Świetnie, że Puig dostał szansę, żeby się pokazać. W przyszłości może być znakomitym piłkarzem, ma ogromny potencjał.

1

Dlatego, iż uważam, że jest lepszym symulatorem piłki nożnej, bardziej wymagającym, trzeba kontrolować więcej rzeczy naraz niż w Fifie, a gracz ma większy wpływ na wszystko. Ale wiadomo są gusta itd.......aa i nie wiem jak tam na PC mówię o konsoli.

2

Do gry towarzyskiej PES

3

Mi to tylko szkoda Alexisa, bo się tam marnuje.

3

"W obozie drużyny z Old Trafford wszystko jest nie tak. Kluczowi piłkarze odpoczywają po mundialu, inni z różnych powodów opuszczają zgrupowania lub przylatują na nie spóźnieni. Szkoleniowiec domaga się kupna nowych graczy, ale ci jakoś się nie pojawiają. Do tego trzeba dodać kontuzje i brak wygranych w sparingach. – Mamy kłopoty – mówi coraz bardziej zdenerwowany Mourinho."

5

"Jak informuje dziennik „El Periódico”, w Barcelonie istnieje spora wewnętrzna debata ws. transferu Thiago. Na „tak” są Valverde, bo pomocnik spełnia wszystkie jego oczekiwania, jak i prezes Josep Maria Bartomeu. Duża część dyrektorów, w tym dyrektor ds. futbolu Pep Segura, jest jednak na „nie”. Od jakiegoś czasu Barcelona stosuje filozofię „kto odchodzi, ten nie wraca”. I pomimo tego, że Cesc Fábregas czy Gerard Piqué odnieśli sukces, Segura nie zapatruje się pozytywnie na transfer Thiago. Dyrektor Blaugrany ma też preferować sprowadzenie pomocnika silniejszego fizycznie, np. Adriena Rabiota z Paris Saint-Germain." [PS]

1

Nie mam na myśli akurat tej dyskusji, ale widzę tutaj codziennie takie zachowania. Od złośliwości, wymądrzania się, po wyzwiska.

5

Tutaj to jest tak, że jak masz inne zdanie, niż ogól to zaraz się łączą w grupy i niszczą typa doszczętnie i nie ważne, że kibice tego samego klubu. To takie ludzkie

0

W sensie, że dużo zabijania, i takich egzekucji z bliska pokazanych, że każdy strzał w głowę dokładnie widzisz :D mocne kino gangsterskie, ale świetnie dobrani aktorzy no i ten włoski klimat.

0

Nie, nie, inny zupełnie, o włoskiej, rodzinnej organizacji przestępczej, gra aktorska miodzio. Dosyć brutalny.

12

Chciałbym już popatrzeć na wyluzowanego Messiego, bez tego reprezentacyjnego kamienia na szyi, już nie długo i się będę delektował. :)

2

Ja np. porzuciłem słynną Grę o Tron po 6 odcinkach, intryga goni intrygę niczym w brazylijskim tasiemcu. Nie tego szukam. "Gommora" pochłonąłem jednym haustem. Polecam

3

Miałbym problem wymienić 10 najlepszych a co dopiero 1 :)

2

Jak sprzedający wystawia od 1zł bez ceny minimalnej i nikt nie przebije Twojej oferty 5zł to idzie za 1zł a nie za 5zł jak Ci tam piszą wyżej. :P

14

Gianluigi Buffon - "Zdaję sobie sprawę, że nie dostanę miejsca w bramce automatycznie lub za zasługi. W 24-letniej karierze nikt nigdy nie mówił mi, że będę numerem jeden. To zawsze działo się poprzez ciężką pracę"

2

No i się spełniło, jest i Arthur ;)

9

Neymar - "Niektóre moje reakcje są przesadzone"

"Kolce na mojej łydce, uderzenie kolanem w plecy, nadepnięcie na stopę. Możecie sądzić, że przesadzam i czasem rzeczywiście tak jest. Ale prawda jest taka, że cierpię na boisku. Wciąż jest we mnie dziecko. Czasem ono zachwyca świat, a czasem irytuje"

"Kiedy sprawiam wrażenie grubiańskiego, to nie dlatego, że jestem rozpieszczonym dzieckiem, tylko nie nauczyłem się, jak radzić sobie z frustracją"

"Potrzebowałem czasu, by zaakceptować waszą krytykę. Potrzebowałem czasu, by spojrzeć w lustro i zmienić się w całkiem nowego człowieka. Ale oto jestem, z nową twarzą i otwartym sercem. Upadłem, ale tylko ci, którzy to zrobią, mogą powstać. Możecie wciąż rzucać we mnie kamieniami albo odrzucić je i pomóc mi powstać. A kiedy stoją na własnych nogach, to cała Brazylia stoi razem ze mną"

23

Bardziej Alba w szpilkach ;D

2

Ibra się nie starzeje Hat Trick przeciwko Orlando City

6

Silva ma najwięcej strzelonych bramek dla Hiszpanii od razu po Villi, Raulu i Torresie i jest na 4 miejscu, dalej Hierro i Morientes także tego. 125 występów.

3

Cou to zdecydowanie najlepszy transfer w ostatnim czasie.

0

The Prodigy

6

"Nie żyje mistrzyni olimpijska z Vancouver, biegaczka narciarska, Norweżka Vibeke Skofterud. Przez lata była jedną z rywalek Justyny Kowalczyk na trasach biegowych. 38-latka zginęła w wypadku na skuterze wodnym podczas spędzania wakacji w miejscowości Arendal." [PS] :(

1

Rooney strzelił dzisiaj debiutanckiego gola w MLS, ale złamali mu kichawe, pechowo

4

"Robert Karaś wywalczył tytuł mistrza świata w potrójnym triathlonie ironman. Dodatkowo, Polak ustanowił nowy rekord świata, kończąc morderczą rywalizację w nieco ponad 30 godzin. Przepłynął 11,4 kilometra, przejechał na rowerze 540 kilometrów oraz przebiegł 126,6 kilometra. Wszystko to w czasie 30 godzin, 48 minut i 57 sekund." [PS] - Kosmita

1

Zaraz Cie zjedzą :D

0

No na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony bo pojawia się znikąd jakaś rodzina, jeden drugiego mi zabija w salonie, a ja zapraszam ich jeszcze do mnie na stypę tym razem również ze znajomymi? nie logiczne, ale końcówka mi rozjechała mózg i wszystko zaczęło mi się składać w całość, ogólnie ciekawy ale specyficzny i na pewno nie dla każdego. Mi osobiście się podobał.

0

Nie trzeba być detektywem, prosta dedukcja. Żenadą byłaby kontynuacja tej dyskusji z gościem, którego argumentacja, sposób komunikacji są na poziomie podłogi.

0

Bo widzę twój avatar geniuszu!!!! :V

0

Mógłby trenować do Superpucharu, zamiast klepać dziewczyny po tyłkach, powiedz mi co on grał na tym Mundialu, że tak się zmęczył? taki Shaqiri już jest pod okiem Kloppa, a grał w każdym meczu!!! rozumiem, że jesteś jego zagorzałym fanem i proszenie Cię o obiektywizm było bez sensu, dlatego tutaj skończę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?