0

Mam wrażenie, że zawsze jak grają o takiej godzinie to się męczą i słabo im idzie, przynajmniej z tego co kojarzę.

0

To sobie wpisz Ascetoholix

2

Tego Donia jak i Libera czy Jeden Osiem L, Meza to non stop na kanałach muzycznych puszczali, nie wierzę, że nawet o nim nie słyszałeś, padake robili straszną, ale ogólnie byli znani ze swego hip hopolo, ciężko było nie znać. Mi osobiście w ogóle nie podchodzi ten New School i zostawiam tą muzykę pokoleniom 2000.

1

Wiecie co? właśnie sobie sprawdziłem kto to w ogóle jest MGK, potem obsłuchałem ten diss Eminema, a po wszystkim puściłem sobie dla porównania "Bring the pain - Method Man", i śmiało mogę powiedzieć, że coś umarło na zawsze.

3

No przeważnie to laska już pisze, że np. idzie spać i paaa.

0

"Raperzy z Malibu", blisko ;)

2

35 mln nie mogą wydać bo fair play, Al-Khelaifi płacze ze śmiechu.

1

Widzę, że się nie możesz zdecydować jeszcze xd Obejrzyj sobie recenzje Mobzilla na Youtube to dowiesz się szczegółowo wszystkiego o każdym z tych modeli.

0

5.1 Głośniki Logitech Z-906 THX, ale trzeba coś dołożyc zł, wszystko z dźwiękiem przestrzennym nawet gry na ps4.

9

Bo nie rotował w 1 czy 2 kolejce LaLiga? i bardzo dobrze bo i po co? jak pierwszy skład jest wypoczęty i to przede wszystkim pierwszy garnitur potrzebował ogrania, trener rezerwowych ogrywał przy korzystnym wyniku, takim to sposobem jest porządek w tabeli z punktami i świeżaki się powoli wdrażają, rotacje się stosuje na dalszym stadium sezonu chłopaki, jak Rakitić faktycznie będzie odczuwał mecze, czy Busi to będą i zmiany.

10

Z tym Rakitićiem to mi dzisiaj zryli mózg xD
Kiedy to się skończył Mundial? aha 2,5 miesiąca temu, po MŚ od razu 2 tygodnie wakacji, w pre-sezonie grał jakieś minuty? coś tam wszedł chyba, no i te 4 kolejki sezonu z tygodniowymi pauzami, a i teraz towarzyski zagrał po 9 dniach przerwy od ostatniego meczu, pewnie jest zajechany jak koń po westernie, jeszcze 2 mecze i pewnie padnie na twarz z wycieńczenia.

4

Decyzji nie podejmuje żadnych, więc jest tylko od oglądania i dopingowania, ewentualnie od pogadania sobie i snucia teorii przy paczce chipsów. Chociaż jestem w stanie zrozumieć, że wielu tutaj przelewa swoje niespełnione ambicje o karierze sportowej i chciałoby się podzielić swoją wizją gry i prowadzenia klubu ;) Nie mam nic przeciwko :)

0

Zaleciało familiadą

0

Kolego komentarz Ci się trochę rozszerzył po edycji xd

0

Dlatego trzeba nabrać dystansu do tego co się tu czyta.

0

Może ma taki uniwersalny z Logitech, który sobie zintegrował z konsolą przez bluetooth xD

0

Zrób sobie frytki z piekarnika bez tłuszczu i własnoręcznie przyrządzony sos pomidorowy. Zdrowsze będzie.

4

Paprykarz szczeciński xd

9

Następny jest np. w Łodzi, to nie jest tak, że takie wydarzenia organizowane są tylko w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

4

Czemu? :) odbędzie się tutaj turniej na 130 osób podzielonych na 19 grup, największy taki turniej od 2 lat.

0

Ktoś z LR bierze jutro udział w ogólnopolskim turnieju PES19, który się odbędzie w Częstochowie?

1

Wiele rzeczy jest żenujących:

Sprzedawanie przez typów Suareza po pre-sezonie, bo się już skończył. Nawet nikt nie pomyślał, żeby poczekać chociażby 5 ligowym meczów i dopiero się wypowiadać, a potem ci sami "nie no faktycznie, zaczął łapać formę, zawsze wierzyłem" :v

Ciągłe skamlanie o brak rotacji, 4 kolejki dopiero minęły, a tu już, że cały sezon "beton" będzie grał once de gala :v Najchętniej to wystawiliby cały skład rezerwowy, a przy 3-0 w plecy jeden paluszek do d...., a drugi do buzi, bo coś nie poszło.

I wiele, wiele innych rzeczy, jak pytania o godzinę i transmisję meczu, dodawanie "news-ów" w LR, które cały dzień leżą na stronie głównej, lub jak coś wyszukać w google, to wszystko jest żenujące, ale szkoda energii na zwalczanie tego, przynajmniej wg mnie.

7

Ale myślisz, że jak to napiszesz to nagle ten hejt zniknie?, albo, że ktoś zmieni myślenie?, to jest jak grochem o ścianę kolego, jak kopanie się z koniem i szkoda energii.

0

Miałem sen jak pewien pastor z Atlanty xd

2

Rakitić ostatni mecz grał 02.09, a z Hiszpanią 11.09 oddychał rękawami, to nie wiem ile ci zawodnicy muszą odpoczywać między meczami, chyba z miesiąc, grubo przesadzacie. Początek sezonu, raptem 4 kolejki z tygodniowymi pauzami i on jest zajechany? xD

5

Zależy jaka sarna i czy da się oswoić.

0

Okres się zgadza u Rivaldo jak najbardziej, grał w latach 1997-2002, a XXI wiek rozpoczął się 1 stycznia 2001;)

0

Lilian Thuram gdzieś tu powinien być jeszcze, Rivaldo, Ronaldo było wielu świetnych.

3

Jak widzisz, że samochód, który znajduje się na rondzie przed Tobą, sygnalizuję, że będzie skręcał nie kolidując z Twoim torem jazdy, to już wtedy wyjeżdżasz bo inaczej to będziesz stał, a za Tobą sznur aut, wtedy jest to traktowane jako tamowanie ruchu i egzaminator jak najbardziej może uznać to za błąd. Godziny szczytu najlepiej weryfikują kierowcę.

1

Szczerze mówiąc to raz w życiu zajrzałem na ich stronę, żeby zobaczyć czy faktycznie wygląda jak kajet i jakoś mnie tam nie ciągnie bo i po co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?