0

Zgadzam się z tym co piszesz o starszych piłkarzach, nie mówię też, że tam jest jakaś cała generacja jakichś mega talentów obecnie w szkółce, chodzi mi konkretnie o tego jednego zawodnika, bo widzę jaki talent i potencjał w nim drzemie. To co mi się najbardziej w nim podoba prócz kontroli piłki to to, że dużo widzi na boisku, nie wybiera banalnych rozwiązań i ma wizję gry. Miejmy nadzieję, że będzie się zdrowo rozwijał i że w przyszłości zagości na dobre w 1 drużynie.

0

Janiama
No jest drobniutki jak na razie, niech nabiera tężyzny fizycznej, ale za jakiś czas ten diament trzeba oszlifować i wpasować w drużynę.

0

Niech rośnie, ale to samo można by było powiedzieć o Mbappe tyle, że on już od dawna gra pierwsze skrzypce w napadzie PSG i nikt tam nie mówi, że jest za młody bo ma odpowiednią jakość.

0

Mógłbym się założyć o gruby szmal, że gdyby taki Puig grał w każdym meczu (w większości) to za kilka lat byłby w topce. Gołym okiem widać, że jest stworzony do gry w piłkę. Moim zdaniem nasz największy talent obecnie.

0

Bramka Renato Sancheza? nic szczególnego.

3

Wejdź sobie w YT, wpisz Ronaldo, wybierz Filtr dodane "ostatnia godzina" i będziesz miał pełno tego, radźcie sobie.

2

Serio nigdy nie miałem takiej jazdy, że "O! ale przekręcił nazwisko!", wiadomo o kogo chodzi i wystarczy, mecz się ogląda a nie tam...

1

Szpakowski wszedł na ostatnie 15 minut xD jakie rotacje wśród komentatorów, proszę xD

0

Czysta przyjemność oglądać tego zawodnika w akcji bez względu na to co mówią media, ale jak ktoś nie chce czegoś zobaczyć to będzie się upierał, że tego nie ma. Przełącz sobie lepiej na TVP1.

0

Nie mam, nudziło mi się

Wiedziałem, że padnie to pytanie :D

4

Naliczyłem 48 postów ze słowem "Ronaldo" odkąd dostał czerwo, nieźle ;)

0

Jakby stanął za murem to połowa bramki by była pusta, to chyba logiczne, że jednego rogu broni mur, a drugiego bramkarz, dobrze uderzył, piłka poszła nad jakimś niziołkiem.

0

Jaki kurs na czerwo Ramosa ? też poleci coś czuję :P

1

Świetnie się patrzy na grę Modricia. Pływa z tą piłką.

12

Jak nie okienko to po przekątnej, a i pod murem też wejdzie, ewentualnie poprzeczka :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Takie wytyczne dostał od trenera.

0

A co myślisz o Bonusie BGC?

0

Znacie może jakieś sklepy internetowe gdzie można kupić koszulki piłkarskie z różnymi wzorami + własny nadruk? nie chodzi mi o koszulki renomowanych klubów tylko takie, żeby spersonalizować grupę graczy w PES-a.

0

Wejdź sobie na Filmweb, wybierz Top 500 i zaznacz w filtrach gatunek Animowany

Do wyboru, do koloru

2

Chyba robione w Paint :v

9

Jakieś Chorwackie, ogólnie dramatyczne.

7

I znowu Jakub Kochanowski, Polska 3-1, komplet punktów, brawo!

0

Rozgrzewać to on się miał już wcześniej, a nie po bramce na 2-0 jprdl :o to była już 74 min meczu

1

Lenglet powinien już wejść przy wyniku 2-0.

0

Dobra, dawaj zmiany

0

Zgadza się, no ale umówmy się, że obecnie nikt tak nie wykonuje rzutów wolnych jak Messi.

4

Czy to nie jest Bóg rzutów wolnych?

1

Ciekawe kiedy Karolak xd

0

Jakbyś miał HBO GO to bym Ci polecił "Kompania Braci" i "Pacifik", ale na Netflix to nie wiem. :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?