MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się z tym co piszesz o starszych piłkarzach, nie mówię też, że tam jest jakaś cała generacja jakichś mega talentów obecnie w szkółce, chodzi mi konkretnie o tego jednego zawodnika, bo widzę jaki talent i potencjał w nim drzemie. To co mi się najbardziej w nim podoba prócz kontroli piłki to to, że dużo widzi na boisku, nie wybiera banalnych rozwiązań i ma wizję gry. Miejmy nadzieję, że będzie się zdrowo rozwijał i że w przyszłości zagości na dobre w 1 drużynie.
0
Janiama
No jest drobniutki jak na razie, niech nabiera tężyzny fizycznej, ale za jakiś czas ten diament trzeba oszlifować i wpasować w drużynę.
0
Niech rośnie, ale to samo można by było powiedzieć o Mbappe tyle, że on już od dawna gra pierwsze skrzypce w napadzie PSG i nikt tam nie mówi, że jest za młody bo ma odpowiednią jakość.
0
Mógłbym się założyć o gruby szmal, że gdyby taki Puig grał w każdym meczu (w większości) to za kilka lat byłby w topce. Gołym okiem widać, że jest stworzony do gry w piłkę. Moim zdaniem nasz największy talent obecnie.
0
Bramka Renato Sancheza? nic szczególnego.
3
Wejdź sobie w YT, wpisz Ronaldo, wybierz Filtr dodane "ostatnia godzina" i będziesz miał pełno tego, radźcie sobie.
2
Serio nigdy nie miałem takiej jazdy, że "O! ale przekręcił nazwisko!", wiadomo o kogo chodzi i wystarczy, mecz się ogląda a nie tam...
1
Szpakowski wszedł na ostatnie 15 minut xD jakie rotacje wśród komentatorów, proszę xD
0
Czysta przyjemność oglądać tego zawodnika w akcji bez względu na to co mówią media, ale jak ktoś nie chce czegoś zobaczyć to będzie się upierał, że tego nie ma. Przełącz sobie lepiej na TVP1.
0
Nie mam, nudziło mi się
Wiedziałem, że padnie to pytanie :D
4
Naliczyłem 48 postów ze słowem "Ronaldo" odkąd dostał czerwo, nieźle ;)
0
Jakby stanął za murem to połowa bramki by była pusta, to chyba logiczne, że jednego rogu broni mur, a drugiego bramkarz, dobrze uderzył, piłka poszła nad jakimś niziołkiem.
0
Jaki kurs na czerwo Ramosa ? też poleci coś czuję :P
1
Świetnie się patrzy na grę Modricia. Pływa z tą piłką.
12
Jak nie okienko to po przekątnej, a i pod murem też wejdzie, ewentualnie poprzeczka :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Takie wytyczne dostał od trenera.
0
A co myślisz o Bonusie BGC?
0
Znacie może jakieś sklepy internetowe gdzie można kupić koszulki piłkarskie z różnymi wzorami + własny nadruk? nie chodzi mi o koszulki renomowanych klubów tylko takie, żeby spersonalizować grupę graczy w PES-a.
0
Wejdź sobie na Filmweb, wybierz Top 500 i zaznacz w filtrach gatunek Animowany
Do wyboru, do koloru
2
Chyba robione w Paint :v
9
Jakieś Chorwackie, ogólnie dramatyczne.
7
I znowu Jakub Kochanowski, Polska 3-1, komplet punktów, brawo!
0
Rozgrzewać to on się miał już wcześniej, a nie po bramce na 2-0 jprdl :o to była już 74 min meczu
1
Lenglet powinien już wejść przy wyniku 2-0.
0
Dobra, dawaj zmiany
0
Zgadza się, no ale umówmy się, że obecnie nikt tak nie wykonuje rzutów wolnych jak Messi.
4
Czy to nie jest Bóg rzutów wolnych?
1
Ciekawe kiedy Karolak xd
0
Jakbyś miał HBO GO to bym Ci polecił "Kompania Braci" i "Pacifik", ale na Netflix to nie wiem. :p