MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ta, ma pomysł, to są jego ostatnie podrygi w tym klubie.
1
No czyli nie tylko my zagramy bez podstawowego zawodnika.
5
Ciary do tej pory MŚ2014
4
Pani, która robi wywiad z Kurkiem wygląda jakby klęczała, aż z kadru znikła :D mogłaby mu robić na stojąco.
1
Bloku i serwisu nie ma dzisiaj jak na razie, dobrze, że chociaż przyjęcie funkcjonuje.
1
Grał ktoś w The Evil Within 2? warto kupić?
5
"5? 10 porażek z rzędu? ciężko to wyjaśnić, rywale strzelają więcej goli, taka jest piłka nożna, ale wiemy co mamy poprawić i skupiamy się na następnym meczu." :V nie zdziwiła by mnie taka wypowiedź.
0
Bo Kloop jest znakomitym trenerem i ożywił tą drużynę, zmartwychwstała za jego kadencji, tam zawodnikom chce się grać.
2
Brakuje mu charyzmy, pasji, życia przy linii bocznej no i od dłuższego czasu mam wrażenie, że również umiejętności motywowania zawodników.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jedni na siłę hejtują Valverde, drudzy na siłę go bronią, obiektywnych kibiców to jest tutaj malutka garstka, którzy potrafią trzeźwo ocenić, kiedy mecz zawalił trener, a kiedy zawodnicy.
1
Dłuuugo nie zapomnę tego meczu.
0
Dla mnie Munir to jest w ogóle jakieś nieporozumienie i nie wiem co on w ogóle robi w tym klubie, Suarez jest cieniem samego siebie, ale nawet w tej dyspozycji jest lepszy od Munira.
1
Zajebisty mecz, zajebiste streamy, zajebiste wszystko, ja się nie mogę denerwować qr...a
0
Nooo, bo Munir to dzisiaj rozgrywa mecz życia nie?! Jak zwykle z resztą.
0
Tak się gra hahahahahaha
0
Straty, niedokładne podania, słabe czytanie gry. Tak to dzisiaj wygląda i nie zakrzywiajmy rzeczywistości.
1
Busquest ma już dość.
3
Ja nie wiem, z PSV jak oglądałem to nic nie ścinało teraz z Leganes, jakiego streama nie włącze to tnie masakrycznie, pooglądane.
0
Nie no dajcie Panowie jakiegoś linka bo mi ścieło nawet bramki nie widziałem, dramat, poratuj ktoś na priv
0
Roberto na prawej obronie.
1
Fajerwerków bym się nie spodziewał, ale może chociaż pokaże się z dobrej strony.
5
Całkowicie zapomniałem, że dzisiaj jest meczyk, no i takie niespodzianki to ja lubię.
0
Łatwowierną osobą bo uważam, że nie należy wyrzucać jedzenia do śmietnika? Jakim trzeba być ignorantem, żeby wypisywać takie rzeczy. Służę pomocą? jak? że pożyczysz koledze 50zł, a potem ma ci oddać 60 z odsetkami? :v I ty chcesz mi współczuć chłopaku? :D
0
https://www.filmweb.pl/ranking/film/Thriller/24
0
Dużo tego a nie wiem co już oglądałeś.
0
Domyślam się, że chodziło Ci o to, że jeśli ktoś miałby zagrać kosztem Dembele to Arturo. Trochę zdanie źle złożyłeś.
0
Naprawdę wierzysz, że Valverde wystawi na Tottenham w Lidze Mistrzów Arthura kosztem Dembele? :v
0
No tak to jest jak ktoś widzi jedynie swój czubek nosa. Karma zawsze wraca.
2
Złota robota, typek wyjdzie, potruchta 90 minut z gwizdkiem, a kasa płynie. Wypaczą kilka wyników meczu, potem się trochę pośmieją z tego, machną ręką i do domu. Odezwiesz się coś to Ci wyłoży czerwo, albo dostaniesz karę za dyskusję o sędziach i tyle. Święte krowy, dosłownie. Przyłożyli by mu jakąś konkretną karę finansową to zaraz by sprawdzali wszystko co się da.
To tak ogólnie, bo jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to kartka (słuszna czy nie słuszna) utrudniła cały mecz, no i jak zwykle kontrowersje.