MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tej do której Ci dałem link dowiesz się najwięcej szczegółów z życia Che bo to on sam jest autorem książki.
0
https://allegro.pl/moja-rewolucja-che-guevara-spk-i7607859695.html
2
A tu cyk formacja 3-5-3 w tym dwóch bocznych obrońców i lecimy w środek tabeli :V
Ave Valve! :P
0
Teraz to jest jeszcze 947 Cules online, nie raz już widziałem po 240, a nawet mniej, wtedy nowy post na LR wchodzi średnio co 40min :P
1
Co z tego, że jedną bramką jak większość meczu nas gnietli i tylko szczęście sprawiło, że strzelili 1 bramkę, a nie 4. Inny poziom.
5
+ moje ulubione "cały czas do przodu"
0
Po to, że obok gra jeszcze gorszy Milik? :P
2
Brak Piątka i wejście Jędzy to 2 rzeczy, których nie mogę zrozumieć.
9
Wróciły stare dobre czasy, przynajmniej skończy się dmuchanie balonów i przytaczanie jakichś rankingów. Polska myśl szkoleniowa jest taka, że zawsze chcą z gó...a bat ukręcić.
0
Na TVP1 nie ma takich problemów.
1
Mylik w swoim stylu
0
Zapomniałeś o Mourinho.
1
To jest tam gdzie ustawia się sterowanie padem. Ustawienia kontrolera.
3
Pewnie gdzieś w ustawieniach gry ci się przestawiło na odwrócenie osi. Poszukaj tego i ustaw domyślnie.
9
Szampan się już chłodzi.
7
Trochę trudno jest zagrać dobry mecz z trybun.
3
Jest łatwy do opanowania, podobnie jak Włoski. Przede wszystkim gramatyka i czasy są dużo prostsze, niż w Angielskim.
0
Gość jest niezrównoważony psychicznie, a oni wywiady z nim robią. :V
0
A filmy w kinie też tej osobie się ogląda niewygodnie? xd bo jakoś nie widzę różnicy między jednym a drugim poza oczywiście lepszą atmosferą na meczu.
1
Czemu przesada? nie byłem, ale jestem w stanie sobie wyobrazić jaka to musi być zajebista sprawa.
3
Pozmieniało się w tej Barcelonie. Niestety.
27
Agent doradził, żeby zbastował bajere bo w ogóle nie pogra i teraz już na spokojnie, +10 do cierpliwości xD
0
O tym że ludzie bardzo się spuszczają nad jakimiś mało istotnymi detalami, bo przekręcił literkę w nazwisku, albo kto inny przy piłce i co z tego? dla mnie to jest zwykłe czepialstwo bo podnosi poziom emocji i ma niski głos, którego dobrze się słucha, poza tym nie opowiada jakiś swoich poronionych teorii jak profesor Hajto-pseudonim truskawka, nie zamula niczym narrator programu dokumentalnego na TV Kultura jak dziadziuś Strejlau, czy Borek, który w 80 minucie już się cieczy z wygranej. Jedynie Laskowskiego jeszcze się bardzo dobrze słucha.
12
Piątek, nawet w czwartek xD
0
No i to jest takie niesamowicie ważne? widać kto jest przy piłce, na meczu się skoncentruj.
2
Ja naprawdę nie rozumiem co ci ludzie mają do tego Szpakowskiego.
1
Najlepsi są dziennikarze, którzy się podniecają i podskakują z uśmiechem na twarzy, wiecznie przepełnieni optymizmem jak marionetki na kiju, a później analiza co mogło pójść nie tak xD
0
Powtarzasz się, już ci dosadnie odpisałem co o tym myślę.
2
Jak zwykle mydlenie oczu, wszystko jest w jak najlepszym porządku, nic się nie zmieniło, szkółka presperuje prawidłowo, zawodnicy są wprowadzani odpowiednio, i są świetne wyniki ogólnie jest cudownie.
1
"Valverde jest doskonały" :V ja nie wiem co oni tam ćpają.