0

W tej do której Ci dałem link dowiesz się najwięcej szczegółów z życia Che bo to on sam jest autorem książki.

2

A tu cyk formacja 3-5-3 w tym dwóch bocznych obrońców i lecimy w środek tabeli :V
Ave Valve! :P

0

Teraz to jest jeszcze 947 Cules online, nie raz już widziałem po 240, a nawet mniej, wtedy nowy post na LR wchodzi średnio co 40min :P

1

Co z tego, że jedną bramką jak większość meczu nas gnietli i tylko szczęście sprawiło, że strzelili 1 bramkę, a nie 4. Inny poziom.

5

+ moje ulubione "cały czas do przodu"

0

Po to, że obok gra jeszcze gorszy Milik? :P

2

Brak Piątka i wejście Jędzy to 2 rzeczy, których nie mogę zrozumieć.

9

Wróciły stare dobre czasy, przynajmniej skończy się dmuchanie balonów i przytaczanie jakichś rankingów. Polska myśl szkoleniowa jest taka, że zawsze chcą z gó...a bat ukręcić.

0

Na TVP1 nie ma takich problemów.

1

Mylik w swoim stylu

0

Zapomniałeś o Mourinho.

1

To jest tam gdzie ustawia się sterowanie padem. Ustawienia kontrolera.

3

Pewnie gdzieś w ustawieniach gry ci się przestawiło na odwrócenie osi. Poszukaj tego i ustaw domyślnie.

9

Szampan się już chłodzi.

7

Trochę trudno jest zagrać dobry mecz z trybun.

3

Jest łatwy do opanowania, podobnie jak Włoski. Przede wszystkim gramatyka i czasy są dużo prostsze, niż w Angielskim.

0

Gość jest niezrównoważony psychicznie, a oni wywiady z nim robią. :V

0

A filmy w kinie też tej osobie się ogląda niewygodnie? xd bo jakoś nie widzę różnicy między jednym a drugim poza oczywiście lepszą atmosferą na meczu.

1

Czemu przesada? nie byłem, ale jestem w stanie sobie wyobrazić jaka to musi być zajebista sprawa.

3

Pozmieniało się w tej Barcelonie. Niestety.

27

Agent doradził, żeby zbastował bajere bo w ogóle nie pogra i teraz już na spokojnie, +10 do cierpliwości xD

0

O tym że ludzie bardzo się spuszczają nad jakimiś mało istotnymi detalami, bo przekręcił literkę w nazwisku, albo kto inny przy piłce i co z tego? dla mnie to jest zwykłe czepialstwo bo podnosi poziom emocji i ma niski głos, którego dobrze się słucha, poza tym nie opowiada jakiś swoich poronionych teorii jak profesor Hajto-pseudonim truskawka, nie zamula niczym narrator programu dokumentalnego na TV Kultura jak dziadziuś Strejlau, czy Borek, który w 80 minucie już się cieczy z wygranej. Jedynie Laskowskiego jeszcze się bardzo dobrze słucha.

12

Piątek, nawet w czwartek xD

0

No i to jest takie niesamowicie ważne? widać kto jest przy piłce, na meczu się skoncentruj.

2

Ja naprawdę nie rozumiem co ci ludzie mają do tego Szpakowskiego.

1

Najlepsi są dziennikarze, którzy się podniecają i podskakują z uśmiechem na twarzy, wiecznie przepełnieni optymizmem jak marionetki na kiju, a później analiza co mogło pójść nie tak xD

0

Powtarzasz się, już ci dosadnie odpisałem co o tym myślę.

2

Jak zwykle mydlenie oczu, wszystko jest w jak najlepszym porządku, nic się nie zmieniło, szkółka presperuje prawidłowo, zawodnicy są wprowadzani odpowiednio, i są świetne wyniki ogólnie jest cudownie.

1

"Valverde jest doskonały" :V ja nie wiem co oni tam ćpają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?