1

Wziąłem sobie na poniedziałek bo w weekend idę na 2 dniowe wesele. :P

3

Jeszcze 3 godziny i wypad z tej roboty.

0

"Tylko bogaci mogą mówić mi, ze pieniądz nie daje szczęścia" - K44

0

I w tym przypadku też będą wszystkie piłki no Messiego.

0

Jak nie on, to zostaje Hazard, Mbappe, ewentualnie Alexis, z czego Mbappe to raczej Mission Imposible.

0

Jeśli nie sprowadzimy teraz kogoś kto od razu zagwarantuje petardę w ataku to czeka nas kilka lat posuchy zanim ktoś młodszy się rozwinie i wejdzie na odpowiedni poziom, już jest Dembele, młody, przyszłościowy jednak nie robi różnicy.

3

Gdyby Quasimodo był zarobiony to by śmigał z Kardashian. xD

1

Dzisiaj hajs reguluje wszelkie niedociągnięcia ;)

0

Powiedz to Leo, albo Insignie xD

3

Kiedyś to się pisało właśnie "nieuregulowany", ale teraz już wojsko jest tylko zawodowe, więc stawiasz jedynie kreskę, przynajmniej ja tak ostatnio zrobiłem i jest dobrze.

3

A Suarez to nie ma odpałów? i jakoś jest cacy, a Vidal to nie słynie z odpałów? również jest cacy. :v Albie też się zdarza. To nie czasy Puyola czy Iniesty, Xaviego, piłkarskich gentelmenów.

4

Hazard to jeśli już na tym samym poziomie, a Mbappe na pewno jeszcze nie jest lepszy.

0

Przecież to jest tylko punkt dodatni, a nie główny powód transferu :v A Ney jest zawodnikiem na przyszłość.

9

Pewnie chorągiewek to tu jest multum, ale jaki sens w tym, że wytykać komuś błąd do końca życia, wszyscy się mylimy i może do pewnych osób dotarło, że niektórzy zasługują by im dać drugą szansę i może stąd zmiana podejścia. Tylko krowa nie zmienia poglądów!

2

Szejk zrobi wszystko w co jego mocy, żeby utrudnić nam ponowne sprowadzenie Neya, chyba, że poszli by na wymianę Dembele z uzupełnieniem finansowym. Ja osobiście byłbym bardzo zadowolony z reaktywacji tritende bo nikt nie jest w stanie tak namieszać na skrzydle jak Neymar, poza tym istnieje pewna chemia między nim, a Messim i Luisem co też wpływało pozytywnie na wyniki. Z całym szacunkiem do Demba, ale nie prezentuje podobnej jakości i nie ma gwarancji, że kiedyś będzie prezentował podobny poziom. Tutaj mamy z miejsca wzmocnienie siły ataku. Nie widzę sensu też w wytykaniu mu do końca życia błędu, bo każdy się może pogubić, szczególnie kiedy koło Ciebie tyle się dzieje i dookoła tłum wujków dobra rada.

0

Zależy ile potrafisz pochłonąć i czy będą brane dokładki.

4

Według mnie wygląda komicznie, ale każdy się ubiera jak chce. Jeszcze klapek brakuje i skarpet w groszki.

1

Różne, raz lepsze raz gorsze, wiem że były np. Mafia III, God of War 3 Ramasted, Heavy Rain, Beyond, Just Cause, Metal Gear Solid V, Call of Duty: Black Ops III, Mad Max

1

4

3

Pozamiatał

0

Być może, że nadejdą, ale to już nie za kadencji Valdusia.

2

Ostatnimi czasy Busi wyraźnie obniżył loty no ale też bez przesady z takimi porównaniami, poniosło go.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Emocje jak na grzybach.

1

Dzisiaj dopiero widać jak bardzo mu zaszkodziły pojedynki główkowe.

0

Na EURO 2016 w meczu z Irlandią udało mu się wykorzystać jedną sytuacje z kilku idealnych, takie pudła co on na tym turnieju walił to aż niemożliwe jest, później już było tylko gorzej, tracił głupio piłki przy wyprowadzaniu kontrataku, albo za wolno się decydował albo niedokładne podanie, które wszystko psuło, zero przeglądu pola więc o jakim fajnym rozprowadzaniu kontrataków mówisz? że o wykończeniu już nie wspomnę, gość nie jest w stanie ucelować w bramkę z 11 metrów, smutne, ale prawdziwe.

9

Dobrze, to skoro już sugerujesz, że w szkółce jednego z najlepszych klubów na świecie, od kilku lat nie ma talentów na miarę światowego topu (już pomijając fakt, że z całym szacunkiem do Roberto nie jest on jakimś geniuszem piłkarskim, jego fenomen polega bardziej na uniwersalności pozycji) to znaczy, że co? już się tacy nie rodzą? bo gdzie jest lepsza wylęgarnia diamentów, niż w FCB czy RM? wytłumacz mi to bo chciałbym zrozumieć ten przestój w La Masii. Gdyby obecny trener miał jajca to Miranda czy Cucu już by biegał za Albę, ktoś na szczęscie je miał i dał szanse Mbappe w innym klubie.

1

Takie starania, najlepsi skauci, wyselekcjonowani chłopcy z całego świata nad którymi czuwają specjaliści, psycholodzy i 26 letni Roberto jako ostatni, który się przebił, a raczej został obdarowany zaufaniem przez trenera. Strasznie mydlą te oczy. Jak ta żona co ją mąż leje, i wszyscy doskonale o tym wiedzą ale jak ją spytasz to się tylko uderzyła o kant stołu.

1

No dokładnie, bo Ter Stegen w pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?