0

5 ofensywnych i 5 defensywnych w polu to chyba zrównoważony podział, tym bardziej, że Arthur też trzyma się raczej środka i nie wypuszcza wysoko, chociaż jakoś nie widzę Dembele w tym miejscu, już bardziej Cou jak coś.

3

Obstawiam remis 2-2, Andre Silva, Pique - Messi i Ter Stegen z nożyc.

1

How High a z polskich Chlópaki nie płaczą

1

Aha, czyli nie pamiętasz, żeby zagrał padake dlatego, że nie pokazał się po powrocie po kontuzji z Leganes, tak? ale nie pokazał się w sensie, że nie zagrał meczu czy, że zagrał, ale nie pokazał się z dobrej strony? skoro się nie pokazał w żadnym meczu po kontuzji to tylko i wyłącznie wina trenera, że nie dał mu nawet 10 min, proste.

6

Nie wiem chłopie co ty sobie ubzdurałeś z tymi treningami, nie wiesz, a powtarzasz jedno i to samo pod każdym postem jako swój główny argument, a jakoś sobie nie przypominam żeby grał straszną padake w meczu gdy otrzymał szanse, a otrzymał ich, aż ho ho ho i jeszcze więcej. Ciężko sobie zasłużyć z trybun, nieprawdaż?

8

Skąd wiesz takie rzeczy jak on się spisuje na treningach?, teraz to widzę, że na siłę chcesz być adwokatem.

0

Myślę, że czekają jak się ułoży mu Liga Mistrzów i to będzie wyznacznik tego czy poleci.

1

Akurat pod weekend.

8

Taki fajny zawodnik, szybki, zwinny z dynamitem w lewej nodze, wystarczyło by nim dobrze pokierować, odpowiednia pozycja, odpowiedni rytm meczowy i hasał by jak szalony, ale w ten sposób to my nic nie zbudujemy. Sorry.

0

Tego największego adwokata na "Jot" to już tu nie widziałem ho ho

1

Kto wie, może do tej pory już wymyślą eliksir na nieśmiertelność.

0

Zazdroszczę optymizmu, na prawdę, a może to już zaślepienie.

1

Jakoś nie napawa mnie ten człowiek optymizmem. Widzę ciemność, ciemność widzę.

3

Karuzela start!

0

Możliwe, nie wiem bo nie gram już w to, ale gdyby miał to ciekaw jestem z jakim tempem.

5

Eee tam Psikuta bez S jeździł żołtym w "Chłopaki nie płaczą" xd

2

To Mbappe chyba ma 140 na tej karcie xd

4

A potem będzie "jest Konoplanka ale tak samo dobry jak Hazard i Neymar" xD

2

No to grubo, ja bym po prostu sobie poszedł zrobić herbaty.

1

Haha no powiem Ci, że mogłoby być słabo. xd Tam same legendy.

0

U nas mają po prostu za dużo w tyłku, kupują, podbierają, obserwują 20 grajków, a później właśnie jest jak jest.

4

Melanż to mój pewniaczek w ten weekend.

2

A Turan łamie nosy i biega z klamką.

1

Jedynie jakiś Xiaomi Redmi 4 lub 5.

27

Szkoda, że Valdusia się nie da opchnąć za te 50 baniek :v bo mi już na prawdę coraz mniej się podoba to co się tutaj dzieje. Zaczyna irytować to wszystko.

5

Nie wiem skąd u Ciebie takie wrażenie, że Klopp by się nie sprawdził, uważam żeby sobie poradził bardzo dobrze z tą drużyną, a o skład by musiał walczyć każdy bez względu na nazwisko, poza tym gość przez 90 minut żyje meczem i reaguje na sytuacje i jestem przekonany, że motywacje to on tam w szatni robi bez ogródek. Czyli wszystko to czego nam tu trzeba. W tym momencie jest jednak nierealny, wielka szkoda.

0

Do 400zł to jedynie Xiaomi Redmi Note.

0

No ale to tylko pokazuje, że jak zawodnik nie będzie grał w miarę systematycznie to nigdy nie pokaże swojego całego potencjału, a Valdek nie wiem, chyba patrzy po treningach albo nie wiem czym się kieruje, że postawił na Munira który musi mieć 10 sytuacji sam na sam, żeby coś trafić, Paco jak wchodził to rzadko kiedy grał padake, w moim odczuciu przeważnie prezentował się solidnie.

0

No dlatego mission impossible, ale z Paco to był dla mnie absurd, że zostawił sobie Munira zamiast niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?