0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Uzależniony od gry w piłkę, pewnie w domu jeszcze Fifę załącza. xD

2

Jak my gramy słabo to mówicie, że liczą się wyniki, no to tutaj jest tak samo, proste.

2

A ile przegrali meczy?, że tak sobie grają Twoim zdaniem xD w lidze cały czas na styku z pierwszym w tabeli ManC, 2pkt straty czyli tyle co nic, a w LM 2 miejsce w tabeli z taką samą liczbą punktów co pierwsze Napoli, więc można powiedzieć, że ex aequo. Faktycznie marnie.

1

Piłkarz, który nieustannie się rozwija.

8

Do dziś płaczę na widok kartonów, a jestem magazynierem.

1

Wiem, ale on często się wdaję w coś takiego nawet jak ma komu podać i zawsze mnie tym irytuje, aż sam do siebie krzyczę "no podaj qrła!" xd i zaraz kontra wychodzi.

0

Powinno się normalnie połączyć, telefon łączysz z transmiterem, ustawiasz w radiu wolną stację i tam będzie leciała muzyka z telefonu a jak ktoś zadzwoni to będziesz słyszał w głośnikach samochodu, naciskasz słuchawkę i głosu nigdzie nie kierujesz tylko normalnie rozmawiasz i wszystko słyszysz w głośnikach. Możesz spróbować odbierać słuchawką z kierownicy, ale to już instrukcja obsługi samochodu jak połączyć.

1

Tylko wiesz, co innego próba dryblingu sam na sam z bocznym obrońcą, którego może wziąźć na szybkość, a co innego drybling na metrze kwadratowym z trzema obrońcami, to zawsze równa się strata, chyba, że jest się Messim.

14

U mnie już by grał za Rakiete, gość ma niesamowity charakter jak wczoraj pokazywał ręką, żeby drużyna wyszła bardziej do przodu bo nie ma z kim grać, a Malcom za Dembele pod nieobecność Messiego bo nie wdaje się w dryblingi na metrze kwadratowym z trzema obrońcami jak Francuz.

0

Tak w ogóle to świetny mecz rozegrał Asamoah. Niesamowity spokój przy wyjściu spod pressingu.

6

Alba tak, Cou tylko w drugiej połowie, a Luis no to proszę Cię :v to nie był jego mecz delikatnie mówiąc.

2

Suarez dzisiaj niestety co nie dotknął to popsuł, a momentami wyglądało to wręcz groteskowo, ale ogólnie całej drużynie grało się ciężko. Główny problem to brak koncentracji w defensywie do samego końca meczu.

0

No Coutinho tylko patrzeć jak zacznie ćpać.

0

Ogólnie gra na wysokim poziomie ale kapelucha też lubi zrobić, tak jak dzisiaj.

0

3500 ludzi i serwery odcina, ciekawe gdzie oni wszyscy są na szary co dzień

0

I juz zaczela sie gra na pale

1

Czujecie to kurła!!!!!

0

Suarez, proszę Cię xd

0

Wpuść Vidala za Rakiticia qrłaaaaa!!!!!

0

Nie wiedziałem, że Dembele gra z 9 :o

0

9-tka dzisiaj strasznie słaba.

0

Panowie jakiś link gdzie nie ścina? bo mnie zaraz krew zaleje.

0

Tak, ziomek postawił i właśnie rzuca mięsem na FB xD

0

Jak obstawiacie Napoli-Psg?

51

Pomysł spoko, ale niech najpierw wprowadzą żeby się dało odpowiadać kilku osobom naraz w jednym komentarzu, bo w 2015 zaakceptowali i nadal nic.

0

18 sprzedałem 2 miesiące po zakupie i stwierdziłem, że nie kupuje już tej gry. Uwielbiałem 13, moim zdaniem była świetna, teraz to już...

0

Ja obstawiam tylko LM i pozwala mi to zachować umiar bo jest na jakijś czas

4

To niech podniosą najniższą krajową do 2000zł, bo jak na razie to wszystko idzie w górę tylko nie wynagrodzenia. Lepiej powinni mieć Ci, którym się chce pracować, a nie nieroby co napłodzą sobie 4 dzieci i żyją z pieniędzy z urzędu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?